Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

“2018 TROİA YILI ÜLKE GÜNDEMİNDE GÜÇLÜ BİR HAREKETE VESİLE OLACAK”
 • Ana Sayfa » Genel
 • 29 Ocak 2018 - 12:12:14
">
  “2018 TROİA YILI ÜLKE GÜNDEMİNDE GÜÇLÜ BİR HAREKETE VESİLE OLACAK”

  Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliği Derneği  (ÇATOD ) Başkanı Armağan Aydeğer ,  2018 Troia yılının ülke gündeminde güçlü bir harekete vesile olacağını söyledi.   ÇATOD Başkanı Armağan Aydeğer, “Çanakkale için 2018 yılı ayrı bir öneme haiz. Bunun da sebebi bilindiği üzere Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından 2018 yılını Troia yılı olarak ilan etmesi […]

  Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliği Derneği  (ÇATOD ) Başkanı Armağan Aydeğer ,  2018 Troia yılının ülke gündeminde güçlü bir harekete vesile olacağını söyledi.  

  ÇATOD Başkanı Armağan Aydeğer, “Çanakkale için 2018 yılı ayrı bir öneme haiz. Bunun da sebebi bilindiği üzere Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından 2018 yılını Troia yılı olarak ilan etmesi oluşturuyor” dedi.

  2018 yılının, Türkiye için büyük bir umut içinde heyecanla karşıladıklarını belirten Aydeğer, “ 2018’in genel bir değerlendirmesini yapacak olursak,  2017’den gelen iyileşme verileri Avrupa Pazarında, Asya Pazarında, Balkanlar’da son derece pozitif.  Bu arada iç pazarda bir hareketlilik gözlemleniyor. İnşallah 2018 ülke gündeminde güçlü bir harekete vesile olacağını düşünüyorum” dedi.

  2018 yılının Çanakkale için ayrı bir öneme sahip olduğunu belirten Armağan Aydeğer, Troia yılının da bunda çok etkisi olacağını söyledi. Aydeğer, “ Çanakkale için 2018 yılı ayrı bir öneme haiz. Bunun da sebebi bilindiği üzere Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından 2018 yılını Troia yılı olarak ilan etmesi oluşturuyor.  Bu çerçevede bölgede büyük bir tanıtım çalışmaları devam etmekte ve bu amaçla da Uluslar arası tanıtımlara ev sahibi olacak Çanakkale. Özellikle 2018 yılında Troia müzesi kapılarını açıyor olacak. Müzemiz Temmuz ya da Ağustos ayında dünya turizmine hizmet vermeye başlayacak. Aynı zamanda Troia Milli Parkı içerisinde onlarca noktada çok önemli alt ve üst yapı çalışmaları devam etmekte.  Yeni Kültür rotaları, yeni gezi güzergahları bölgede çok farklı alternatifleri sunuyor olacak. Yine aynı şekilde yurt dışında çok önemli bir tanıtım kampanyasına da Çanakkale ev sahipliği yapacak. Bu kampanyalarda Troia ana tema olacak. Bütün mecralarda Troia’yı görüyor olacağız. Bu arada birçok basın ağırlamasına da Çanakkale’de yapacağız. Yine yıl genelinde 2018 Troia yılı kapsamında kültür, sanat, eğitim, bilim alanlarında çok önemli etkinliklere de Çanakkale ev sahipliği yapacak.  Çanakkale sadece antik değerleri ile değil, yakın tarihin çok önemli değeri olan Tarihi Gelibolu yarımadası ile de ön planda. Bugün her yıl milyonlarca insanın, bir araya gelip Çanakkale’yii ziyaret ettiği çok önemli bir nokta. Bunun yanı sıra adaları, eko turizmi ile Kaz Dağları, alternatif turizm imkanları, su sporları ile Çanakkale, Türk turizminin parlayan yıldızı olamaya devam edecektir”diye konuştu.

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz