Avrupa Şampiyonu Türkiye!

Avrupa Şampiyonu Türkiye!

Çanakkale’de Fetö’nün “Kara Kuvvetleri Yapılanması” Operasyonunda 12 Tutuklama

Çanakkale’de Fetö’nün “Kara Kuvvetleri Yapılanması” Operasyonunda 12 Tutuklama

Turan, “Bir Millet düşünün düşmana karşı dimdik, dostuna karşı merhametli”

Turan, “Bir Millet düşünün düşmana karşı dimdik, dostuna karşı merhametli”

Ayvacık’ta Yüzme Coşkusu

Ayvacık’ta Yüzme Coşkusu

ÇANAKKALE İŞ DÜNYASINDAN BİRLİK VURGUSU

ÇANAKKALE İŞ DÜNYASINDAN BİRLİK VURGUSU

AK Parti Ezine’de Temayül Yoklaması
 • Ana Sayfa » Genel
 • 24 Ağustos 2017 - 09:27:32
">
  AK Parti Ezine’de Temayül Yoklaması

  AK Parti Ezine’de yaklaşan 6. Olağan İlçe Kongresi öncesinde İlçe Başkan adayını belirlemek için Temayül yoklaması yapıldı. İlçe Binasında gerçekleşen toplantıya, AK Parti Bolu Milletvekili ve Çanakkale İl Koordinatörü Fehmi Küpçü, AK Parti İl Başkanı Yeşim Karadağ ile il yöneticileri, Ezine Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Fırat Akgün, AK Parti Ezine İl […]

  AK Parti Ezine’de yaklaşan 6. Olağan İlçe Kongresi öncesinde İlçe Başkan adayını belirlemek için Temayül yoklaması yapıldı.

  İlçe Binasında gerçekleşen toplantıya, AK Parti Bolu Milletvekili ve Çanakkale İl Koordinatörü Fehmi Küpçü, AK Parti İl Başkanı Yeşim Karadağ ile il yöneticileri, Ezine Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Fırat Akgün, AK Parti Ezine İl Genel Meclis Üyesi Bahri Uysal, Ezine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Od.Bşk. Yılmaz Konca, Ezine Ziraat Od. Bşk. Anıl Kahrıman, Ezine Birlik Min.Koop.Bşk. Aladdin Demir, ilçe yöneticileri, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşu başkan ve yöneticileri yer aldı.

  İlçe Başkanı Akgün yaptığı konuşmada görev yaptığı 4 yıl içerisinde bu görevi taşımaktan ilçe başkanı olarak görev yapmaktan büyük bir onur ve mutluluk duyduğunu, yapılacak olan olağan kongrede aday olamayacağını belirterek, temayül yoklamasının ve yapılacak olağan kongrenin hayırlı olmasını, göreve seçilecek yeni ilçe başkanı ve yönetimine de başarılar diledi.

  Daha sonra söz alan İl Başkanı Karadağ yaptığı konuşmada, “4 YILDIR İlçe Başkanlığı görevini başarı ile yürüten Başkan Fırat Akgün’e bu güne kadarki emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Parti görevleri birere bayrak yarışıdır. Yorulan arkadaşlarımız bayrağı başka bir arkadaşına devrederek bu başarılı yolda hizmete devam edeceklerdir. Temayül yoklamasının hayırlı olmasını diliyor, yapılacak olan olağan kongremizin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

  AK Parti Bolu Milletvekili Küpçü ise iç ve dış siyasi gündem konularını değerlendirdiği konuşmasında, “İlçe Başkanımıza bu güne kadarki hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bugün yapılacak olan temayül yoklamasınında hayırlı olmasını diliyorum. ” dedi.

  Konuşmaların ardından İlçe Ana kademe, gençlik ve kadınlar kolu yönetimi, sivil toplum kuruluşu başkanları, mahalle ve köy muhtarları görüşlerinin belirtildiği oylama gerçekleşti.

  Oylamaya katılanlar halen İl Başkan Yardımcısı olarak görev yapmakta olan Murat Yahya Sezgin ile İl Genel Meclis Üyesi Hasan Hüseyin Aytop ve tercih ettikleri diğer bir aday konusunda tercihlerini belirlediler.

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz