BELEDİYE BAŞKANI HALUK BABAOĞLU 22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞU MESAJI

BELEDİYE BAŞKANI HALUK BABAOĞLU 22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞU MESAJI

NURİYE KARAAĞAÇ HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU

NURİYE KARAAĞAÇ HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU

MEHMET ÜNAL ŞAHİN AYVACIK’IN KURTULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI

MEHMET ÜNAL ŞAHİN AYVACIK’IN KURTULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI

Bülent Turan ; “Hiçbir Programımızı, Yatırımımızı Geciktirmeyeceğiz”

Bülent Turan ; “Hiçbir Programımızı, Yatırımımızı Geciktirmeyeceğiz”

22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞUNDA “ASEF” SAHNE ALIYOR

22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞUNDA “ASEF” SAHNE ALIYOR

AK Parti Grup Başkanvekili Turan, Sergi Açılışına Katıldı
 • Ana Sayfa » Genel
 • 13 Aralık 2017 - 14:54:51
">
  AK Parti Grup Başkanvekili Turan, Sergi Açılışına Katıldı

  AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Ankara’da resim sergi açılışına katıldı. Sponsorluğunu Gestaş ve Lapseki’den Efe Gayrimenkul ’un yaptığı  Ankara Sheraton hotelde Ressam yazar Rukiye Üstündağ’ın 25. Sanat yılında düzenlediği resim sergisi ve Müzayede ’ye katılan Lapseki Belediye başkanı Eyüp Yılmaz, GESTAŞ Genel Müdürü Volkan Uslu ile birlikte katılan AK Parti Grup Başkanvekili […]

  AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Ankara’da resim sergi açılışına katıldı.

  Sponsorluğunu Gestaş ve Lapseki’den Efe Gayrimenkul ’un yaptığı  Ankara Sheraton hotelde Ressam yazar Rukiye Üstündağ’ın 25. Sanat yılında düzenlediği resim sergisi ve Müzayede ’ye katılan Lapseki Belediye başkanı Eyüp Yılmaz, GESTAŞ Genel Müdürü Volkan Uslu ile birlikte katılan AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan” Bu gün çok anlamalı, yürekli bir sanat etkinliği için bir aradayız. Tarihin tahtına kök salmış kutlu bir milletin daldan dala pistten piste yansımasına bu gün şahitlik ediyoruz. Emekleriyle yazılarıyla resimleriyle yakından takip ettiğimiz sevdiğimiz saydığımız kıymetli sanatçımız aynı zamanda Çanakkale sevdalısı bir Çanakkale vekili olarak burada olmaktan büyük onur duyuyorum. Bu gün birçok tarihi resmiyle sanatıyla günümüze yansıtan eserlerini incelemek, izlemek için siz sanat severlerle birlikte olduk. Ben öncelikle Rukiye hanımı tebrik ediyorum eserleriyle gurur duyuyoruz onu Çanakkale’de müşavir etmekten büyük onur duyuyoruz. 25 yılı geride bırakmış olmakla beraber daha nice uzun yıllar diliyoruz kendsine inşallah emekleri ve eserleriyle katkı sağlayacak bu güzel çalışmaları nesilden nesile aktaracak. Biz bu toprakların kıymetini biliyoruz bu topraklarda çok farklı medeniyetlerin barış, huzur  içerisinde dünyaya örnek olarak uzun yıllar yaşadığını biliyoruz. Aynı zamanda Rukiye hanımım bu gün bu eserleri sergilerken elde edecek gelirin bir kısmını şehit ailelerine  benzer vakıf ve derneklere bağışlayacak olmasına ayrıca gurur duyuyoruz “dedi.

  Sanatta 25 yılı dolduran Ressam yazar Rukiye Üstündağ “Bu güne kadar bir çok değişik yerlerde resim sanat sergisi açtığını 25. Yılındaki sergisini Ankara’da açtığını dile getirerek seriye gelen AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’a ve sponsorlara çok teşekkür ettiğini ve sergi çalışmalarıma çeşitli illerde devam edeceğim” dedi.

  Programın sonunda Ressam yazar Rukiye Üstündağ tarafından sponsor olan GESTAŞ genel müdürü Volkan Uslu’ya, Eray Efe Gayrimenkul adına Ayhan Zeybek’e ve NG Deniz taşımacılık adına Ruçan Özer’e programa katılımlarından dolayı ise AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’a plaket verildi.

   

   

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz