Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

AK Parti İlçe Başkanı Güray Yüksel’den Ziyaretler
 • Ana Sayfa » Genel
 • 22 Ekim 2017 - 21:37:48
">
  AK Parti İlçe Başkanı Güray Yüksel’den Ziyaretler

  Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Olağan Kongrede göreve yeni seçilen İlçe Başkanı Güray Yüksel beraberinde yönetim kurulu ile birlikte nezaket ziyaretleri gerçekleştiriyor. Yüksel ve yönetim kurulu üyeleri ziyaret kapsamında Kaymakam Ali İkram Tuna, Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu, Emniyet Müdürü Alper Pasinli, Ezine Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd.Doç.Dr. Mehtap Özden ve Malmüdürü Serpil Bulunmaz Obruk’u makamında ziyaret etti. […]

  Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Olağan Kongrede göreve yeni seçilen İlçe Başkanı Güray Yüksel beraberinde yönetim kurulu ile birlikte nezaket ziyaretleri gerçekleştiriyor.

  Yüksel ve yönetim kurulu üyeleri ziyaret kapsamında Kaymakam Ali İkram Tuna, Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu, Emniyet Müdürü Alper Pasinli, Ezine Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd.Doç.Dr. Mehtap Özden ve Malmüdürü Serpil Bulunmaz Obruk’u makamında ziyaret etti.

  AK Parti İlçe Başkanı Yüksel Kaymakam Tuna’yı ziyaretinde, hükümetin ve Belediyenin Ezine’de hayata geçirdiği ve devam eden yatırımlar ile ileriye dönük yatırım çalışmaları hakkında bilgi verdi.

  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Tuna ise ise Güray Yüksel’in İlçe Başkanlığındaki yeni Yönetim Kurulu Üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

  Yüksel ve ekibi Kaymakam Tuna’nın ardından Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu’nu makamında ziyaret etti. Başkan Yüksel burada yaptığı açıklamada, “Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Belediye Başkanımız ve Meclis Üyelerimizle birlikte el ele vererek, Ezine’mize hizmet etmeyi daha güçlü bir şekilde sürdüreceğiz.” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Babaoğlu, Yüksel ve ekibini tebrik edip başarılar diledikten sonra, Ezine’yi çok daha güzel günlerin beklediğini söyledi. Babaoğlu, 2019 yılında yapılacak olan yerel ve genel seçimlerden başarılı bir şekilde çıkacaklarına inandığını da sözlerine ekledi.

  Başkan Yüksel ve Ekibi daha sonra İlçe Emniyet Müdürü Alper Pasinli’yi makamında ziyaret etti. Burada da kendilerini Emniyet Müdürü Pasinli’ye tanıtan Yönetim Kurulu Üyeleri, tüm Emniyet Teşkilatına görevlerinde başarılar diledi. Müdür Pasinli ise Yüksel ve ekibinin gerçekleştirdiği nezaket ziyaretinden memnun olduğunu ifade ederek, başarı dileğinde bulundu.

  Yüksel ve yönetim Kurulu Üyeleri Yüksek Okulu Müdürü Özden’i de makamında ziyaret etti. Yüksel yeni yönetimini Müdür Özden’e tanıtırken Ezine’de eğitim ve öğretime çok önem verdiklerini vurgulayarak, bu anlamda yapılacak ve planlanan her türlü çalışmayı destekleyeceklerini ve yanlarında olacaklarını ifade etti.

   

   

   

   

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz