Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

Başkan Altınok: “Kepez’in İlçe Olarak Yemesi Gereken Balını Engellemiştir”
 • Ana Sayfa » Genel
 • 5 Kasım 2017 - 11:11:28
">
  Başkan Altınok: “Kepez’in İlçe Olarak Yemesi Gereken Balını Engellemiştir”

  AK Parti Kepez Belde Başkanı Alper Altınok, CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek’in geçtiğimiz günlerde yaptığı basın açıklamasında, ’’Kepez, Çanakkale’ye bağlı mahalle olsun” sözlerine yaptığı açıklama ile tepki gösterdi. Altınok açıklamasında şunları kaydetti. “CHP Milletvekili Muharrem Erkek’in basına yansıyan “Kepez, Çanakkale’ye bağlı mahalle olsun’” sözleri, CHP’nin bir kez daha halkın gerçek gündeminden kopuk siyaset anlayışını ortaya […]

  AK Parti Kepez Belde Başkanı Alper Altınok, CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek’in geçtiğimiz günlerde yaptığı basın açıklamasında, ’’Kepez, Çanakkale’ye bağlı mahalle olsun” sözlerine yaptığı açıklama ile tepki gösterdi.

  Altınok açıklamasında şunları kaydetti.

  “CHP Milletvekili Muharrem Erkek’in basına yansıyan “Kepez, Çanakkale’ye bağlı mahalle olsun’” sözleri, CHP’nin bir kez daha halkın gerçek gündeminden kopuk siyaset anlayışını ortaya koymuştur. Her şeye karşı olan, aşırı kıskançlık taşıyan, halkı tanımayan, bürokratik oligarşiyi savunan, gelişmeye kapalı, millet lehine yapılacak her işi engellemeyi alışkanlık edinen CHP’nin gerçek yüzü bu defa Kepez de ortaya çıkmıştır.

  Bugüne kadar milletin hayrına olacak her şeye karşı çıkan CHP bu kez Kepez’in İlçe statüsü kazanmasına  karşı çıkıyor. CHP Milletvekili Muharrem Erkek’in Kepez’le ilgili talihsiz sözlerini esefle kınıyorum.

  CHP ne dediğini bilemez hale gelmiştir. CHP’nin Kepezli Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan çıkıp “Ak Parti Grup Başkanvekili sayın Bülent Turan’a Ankara’da omuz vermesi için Kepez’in İlçe olmasına  evet varım” derken CHP’nin Milletvekili Muharrem Erkek “Hayır” diyor.

  Kendi partilisiyle dahi çelişen bir siyaset anlayışı olur mu? Kendi içinde fikri çizgi kırıklığı bulunan bir siyasi partiden Kepez’e hayır gelir mi? CHP Milletvekili Muharrem Erkek, Kepez’in İlçe olması halinde CHP kaybeder mi demek istiyor?

  CHP Milletvekili Muharrem Erkek 7 Haziran -1 Kasım seçimlerinden beri bugüne kadar Çanakkale’nin hayrını olacak hangi işe, hangi projeye TBMM’de destek vermiştir? Kepez’in alt yapısı yenilensin diye Ak Parti Grup Başkanvekilimiz Sayın Bülent Turan, İller Bankasından alınacak kredinin yüzde 50’sini hibe olarak Kepez’e aktarılmasını sağlarken hiçbir kıskançlık duymamış, bir Kepez, Çanakkale sevdalısı olarak elinden gayreti göstermiş ve hibe krediyi Kepez’e sağlamışken CHP’li  Muharrem Erkek bugüne kadar acaba ne yapmıştır?

  Huzurevi’nin Kepez’e kazandırılmasında, Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesinin Kepez’e yapılması ve ÇOMÜ Tıp Fakültesi, Ağız  Diş Sağlığı Hastanesi gibi yatırımlarla bölgenin Sağlık Merkezi haline dönüşen  Kepez’e CHP Milletvekili Muharrem Erkek ve mahalle desteği ile savunduğu CHP’li Çanakkale Belediyesi ne yapmıştır? Bugüne kadar Kepez’de ceketlerini asacak bir çivi çakmışlar mıdır?

  Ak Parti Kepez’e hastane kazandırdı kıskançlığından olsa gerek Çanakkale’den hastaneye gelecek vatandaşların toplu ulaşım ihtiyacını dahi karşılamayan CHP’nin yerel yönetim anlayışı mı Kepez’in çöpünü toplayacak?

  Çanakkale Belediyesi mücavir alanı içinde bulunan Güzelyalı, Dardanos’u CHP zihniyeti yıllardır fosseptik çukurları içinde oturtmuyor mu ? Güzelyalı ve Dardanos’un çöpünü bile toplama acizliği içinde olan CHP’li Çanakkale Belediyesi Türkiye’nin en büyük beldesi Kepez’in hangi ihtiyacını karşılayabilir?

  CHP Milletvekili Muharrem Erkek, Kepez üzerinden, kendisini milletvekili ön seçiminde birinci sıraya oturtan CHP’li Çanakkale Belediye başkanına diyet ödemek için mi ‘Kepez’i Çanakkale’nin mahallesi’ yapmak istiyor?

  CHP Milletvekili Muharrem Erkek, talihsiz açıklamayla arı kovanına çomak sokmuştur. Kepez’in İlçe olarak yemesi gereken balını engellemiştir.

  Bu durumu irdeleme adına AK Parti Grup Başkanvekilimiz Sayın Bülent Turan ile yaptığımız istişareler sonucu “ittifak yok demek ki. Biz de İlçe olmayı riske atan bu tarz açıklamalar yüzünden süreci askıya alalım” gibi bir sonuç çıktı ortaya.

  Kepez’in başına konan İlçe olma talihi, doğan fırsat, CHP Milletvekili Muharrem Erkek’in  o talihsiz  ve diyet ödemeye yönelik, seçim kaybetme korkusuyla söylediği sözleri nedeniyle askıya alınma riskiyle karşı karşıya kalınmıştır.

  Engel çıkaran ve Kepez’in Belde olarak kalmasında tek sorumlunun CHP Milletvekili Muharrem Erkek olduğunu tüm Kepez’li hemşehrilerimle paylaşıyor, CHP’yi  ve Milletvekili Muharrem Erkek hakkında takdiri kamuoyuna bırakıyorum.

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz