Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

Başkan Fatih Tok Güven Tazeledi
 • Ana Sayfa » Genel
 • 19 Ocak 2018 - 18:40:24
">
  Başkan Fatih Tok Güven Tazeledi

  Eceabat Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimli olağan genel kurulunda Başkan Fatih Tok yeniden seçilerek güven tazeledi. Eceabat Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimli olağan genel kurulunda mevcut başkan Fatih Tok, yeniden başkanlığa seçilerek güven tazeledi. Belediye Sosyal Tesislerinde yapılan Olağan genel kurul toplantısı divanın teşekkülü, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşını okunmasıyla başladı. Ardından yönetim, faaliyet […]

  Eceabat Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimli olağan genel kurulunda Başkan Fatih Tok yeniden seçilerek güven tazeledi.

  Eceabat Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimli olağan genel kurulunda mevcut başkan Fatih Tok, yeniden başkanlığa seçilerek güven tazeledi.

  Belediye Sosyal Tesislerinde yapılan Olağan genel kurul toplantısı divanın teşekkülü, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşını okunmasıyla başladı. Ardından yönetim, faaliyet ve denetim kurulu raporları ayrı ayrı okunarak ibra edildi.

  Olağan Genel Kurulda başkanlık için mevcut başkan Fatih Tok ve Hüseyin Kara’nın listeleri yarıştı. Toplam 344 üyenin oy kullandığı seçimde Tok’un listesi 245, Kara’nın listesi ise 98 oy aldı, 1 oy da geçersiz sayıldı.

  Yönetim Kurulu Üyeliklerine Serkan Gündüz, Tuncay Özbaş, Ercan Başaran, Levent Mendeş, Ahmet Gündoğan ve Ruhi Özdemir, Denetim Kurulu Üyeliklerine İlhan Demirel, Ümit Küçükuğurluoğlu ve Ömür Güz seçildi.

  Üyelerin büyük çoğunluğunun oyunu alarak yeniden başkanlığa seçilen Tok, burada yaptığı konuşmada, kendisine destek veren üyelere teşekkür etti.

  Tok konuşmasında, “1998 yılından buyana Oto Elektrikçiliği meslek dalında faaliyetimi devam ettirmekteyim. 2014 yılında sizlerin kıymetli oyları ile 4 yıllık süre için Yönetim Kurulu üyeliğine seçildik. Başkanlığa geldiğim günden buyana yasalar doğrultusunda sizlerin sorunlarını çözmek için her zaman yanınızda olmaya çalıştım. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına odamız hizmet bürosuna tadilat yapılarak, toplantı odası ve personel çalışma alanı yapıldı, elektronik ekipmanlar, klima, televizyon, güvenlik alarm ve kamera sistemi, su sebili, ofis mobilyaları vb. demirbaşlar alarak bir takım düzenlemeler yaptık.

  Bu sayede odamıza kayıtlı bulunan üyelerimizin her türlü işleri aksatılmadan titizlikle yürütülmüş üyelerimizin resmi dairelerle olan işlerinde yardımcı olunmuştur. Esnaf Kefalet ve Bankalardan kredi alımında istenen belgeler zamanında düzenlenip verilmiştir.

  Eceabatlı esnaflarımızın sorunlarını kanunlar çerçevesinde çözerek, üyelerimize en iyi hizmeti verebilmek için elimizden geleni yaptık ve yapmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

  Genel kurula Eceabat Belediye Başkanı Adem Ejder, Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mustafa Vurucu, AK Parti İlçe Bşk. Selahattin Aksakallı, CHP İlçe Bşk. Muzaffer Övün, siyasi parti temsilcileri, çeşitli oda başkan ve yöneticileri ile oda üyeleri katıldı.

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz