Ezine’nin düşman işgalinden kurtuluşu törenle kutlandı

Ezine’nin düşman işgalinden kurtuluşu törenle kutlandı

BELEDİYE BAŞKANI HALUK BABAOĞLU 22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞU MESAJI

BELEDİYE BAŞKANI HALUK BABAOĞLU 22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞU MESAJI

NURİYE KARAAĞAÇ HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU

NURİYE KARAAĞAÇ HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU

MEHMET ÜNAL ŞAHİN AYVACIK’IN KURTULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI

MEHMET ÜNAL ŞAHİN AYVACIK’IN KURTULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI

Bülent Turan ; “Hiçbir Programımızı, Yatırımımızı Geciktirmeyeceğiz”

Bülent Turan ; “Hiçbir Programımızı, Yatırımımızı Geciktirmeyeceğiz”

BAŞKAN ÜZEN GTİ GENEL KURULUNA KATILDI
 • Ana Sayfa » Genel
 • 24 Mayıs 2018 - 15:15:46
">
  BAŞKAN ÜZEN GTİ GENEL KURULUNA KATILDI

  Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı S. Kaya Üzen, Gümrük ve Turizm İşletmeleri (GTİ) Genel Kurulu’na katıldı.   Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) öncülüğünde 2005 yılında kurulan ve Çanakkale Ticaret Borsasının da iştirakçi olarak yer aldığı Gümrük ve Turizm İşletmeleri (GTİ) Genel Kurulu 22 Mayıs 2018 Saat:15.00’te TOBB İkiz Kuleler Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşti.   […]

  Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı S. Kaya Üzen, Gümrük ve Turizm İşletmeleri (GTİ) Genel Kurulu’na katıldı.

   

  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) öncülüğünde 2005 yılında kurulan ve Çanakkale Ticaret Borsasının da iştirakçi olarak yer aldığı Gümrük ve Turizm İşletmeleri (GTİ) Genel Kurulu 22 Mayıs 2018 Saat:15.00’te TOBB İkiz Kuleler Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşti.

   

  Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı S.Kaya ÜZEN, hem Çanakkale Ticaret Borsasını temsilen hem de Başkanlığını yaptığı Umat Gümrük ve Turizm İşletmeleri Tic.A.Ş.’yi temsilen Gümrük ve Turizm İşletmeleri (GTİ) Genel Kuruluna katıldı.

   

  Seçimli genel kurulda, GTİ Yönetim Kurulu Başkanı Arif Parmaksız genel kurul üyelerinin tamamının oylarını alarak GTİ Yönetim Kurulu Başkanlığına yeniden seçildi. Genel Kurul da ayrıca gündem de yer alan maddeler oy birliği ile kabul edildi.

   

  Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı S.Kaya Üzen, GTİ Yönetim Kurulu Başkanlığına yeniden seçilen Arif Parmaksız’ı tebrik ederek, başarılar diledi. Genel Kurulu değerlendiren Başkan Üzen, “Gümrük ve Turizm İşletmeleri, birliğimizin öncülüğünde kurulmuş olup 2005 yılından beri faaliyet gösteren bir şirket. 137 oda ve borsanın katılımıyla kurulan şirket yıllar geçtikçe ülke ekonomimiz açısından stratejik bir hale gelmiştir.” dedi.

  Gümrük kapılarının modernizasyonunu yap-işlet-devret modeliyle yapan ilk ülkenin Türkiye olduğunu belirten Başkan ÜZEN,  “Gümrük ve Turizm İşletmeleri A.Ş.  tarafından ülkemize dünyanın en güzel gümrük kapıları kazandırıldı. İhracatçımızın, üreticimizin, sanayicimizin gümrük kapılarında yaşadığı sıkıntılar giderilip daha güzel ve modern şartlarda gümrük şartlarına sahip olabilmeleri sağlandı.

  Yapılan projelerle Gümrük Tesislerimizin modernize edilmesi ile sınır geçiş süreleri azaltılmış, bu sayede de dış ticaretin kolaylaştırılması sağlanmıştır. Aynı zamanda tesis edilen ileri teknoloji ekipmanlarla kaçakçılıkla etkin bir mücadele edilmektedir. Şirketin kuruluşundan itibaren yapmış olduğu yatırımlar kamuya her hangi bir yük getirmeden tamamlanmış olup, özel sektörün yap-işlet-devret modeli ile gerçekleştirilmektedir.  Çanakkale Ticaret Borsası olarak da böylesine stratejik önemi olan bir şirkete ortak olmaktan dolayı oldukça mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz