Bozcaada U-14 : 8 Arslancaspor U-14 : 0

Çanakkale U-14 ligi A Gurubunda oynanan müsabakada Bozcaadaspor, Arslancaspor’u 8-0 mağlup ettti.

Çanakkale U-10 Ligi A gurubunda sezonun 2. Haftasından Bozcaadaspor, Arslancaspor’u 8-0 mağlup etti.

Ezine ilçe stadında 7 Ekim Cumartesi günü oynanan müsabakada, ligin iikinci haftasında Bozcaadaspor ile Arslancaspor takımları karşı karşıya geldi. Maçın ilk dakikalarından itibaren rakibine karşı üstünlük kuran Bozcaada spor ilk yarıyı 3-0 önde kapadı.

İkinci yarıda da istekli ve disiplinli oyun anlayışını sahaya yansıtan Bozcaadaspor sahadan Nuri Kamburoğlu’nun 3, Emirhan Arıkan’ın 3 ve Mikail Özcan’ın da 2 gol olmak üzere sahadan 8-0 galip ayrıldı.

Maç sonucu açıklamada bulunan Bozcaadaspor Teknik sorumlusu İbrahim Zeki Kutver, U-14 liginin geçen hafta oynanan müsabakalarla başladığına dikkat çekerek, “Bozcaadaspor olarak ilk haftayı by geçtik. 2. Maçımızda Arslancaspor ile karşı karşıya geldik. Maçın ilk dakikalarından itibaren oyuna hakimiyetimiz koyduk. Oyun disiplininden kopmayan, mücadeleci bir Bozcaadaspor izlettiğimizi düşünüyorum. Bizlere her türlü imkanı sağlayan  kulüp başkanımız Osman Ataol’a ve yönetimimize teşekkür ediyoruz. Haftaya inşallah Barbarosspou’u da yenip çıkışımızı sürdürmek istiyoruz” dedi.