“MEME KANSERİ KADERİNİZ OLMASIN ERKEN TEŞHİS HAYAT KURTARIR”

“MEME KANSERİ KADERİNİZ OLMASIN ERKEN TEŞHİS HAYAT KURTARIR”

Ezine’de Jandarmanın Trafik Denetimleri Sürüyor

Ezine’de Jandarmanın Trafik Denetimleri Sürüyor

ÇANAKKALE ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN “CUMHURİYET ŞÖLENİ”

ÇANAKKALE ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN “CUMHURİYET ŞÖLENİ”

Olcay Kılavuz: “Türk Andından Vazgeçmez”

Olcay Kılavuz: “Türk Andından Vazgeçmez”

TROAS KATI ATIK BELEDİYELER BİRLİĞİ TOPLANTISI AYVAVCIK’TA YAPILDI

TROAS KATI ATIK BELEDİYELER BİRLİĞİ TOPLANTISI AYVAVCIK’TA YAPILDI

Bozcaadaspor Teknik Sorumluluğuna İbrahim Zeki Kutver Getirildi
Bozcaadaspor Teknik Sorumluluğuna İbrahim Zeki Kutver Getirildi

Çanakkale Süper Amatör Ligde mücadele eden Bozcaadaspor’da Teknik Sorumluluğa İbrahim Zeki Kutver getirildi.   Çanakkale Süper Amatör Ligde mücadele eden Bozcaadaspor’da Teknik Sorumluluğa, 2017-2018 sezonunda Alt yapı Teknik Sorumluluğunu yürüten İbrahim Zeki Kutver getirildi.         Kulüp Başkanı Osman Ataol yaptığı açıklamada, bir kulüp başkanının düşünmesi gereken en önemli şeylerden birisinin de eldeki […]

Çanakkale Süper Amatör Ligde mücadele eden Bozcaadaspor’da Teknik Sorumluluğa İbrahim Zeki Kutver getirildi.

 

Çanakkale Süper Amatör Ligde mücadele eden Bozcaadaspor’da Teknik Sorumluluğa, 2017-2018 sezonunda Alt yapı Teknik Sorumluluğunu yürüten İbrahim Zeki Kutver getirildi.

 

 

 

 

Kulüp Başkanı Osman Ataol yaptığı açıklamada, bir kulüp başkanının düşünmesi gereken en önemli şeylerden birisinin de eldeki imkanlarla “Memleketimi en iyi nasıl temsil ederim” düşüncesi olduğunu ifade ederek, “Kulüp Başkanı eldeki imkanlarla nasıl en iyi şekilde memleketimi temsil ederimin hesabını yapması gerekir. İbrahim hoca ile son bir yıldır alt yapımıza emek verdi, hizmet verdi. Hırslı bir arkadaşımız. İbrahim hocamın A takımımızdaki bu görevi ile kendi yükünü daha da ağırlaştığını düşünüyorum. Hocam hırslı ile vereceği mücadele ile bunun üstesinden geleceğine olan inancımız tam. İbrahim hocamın kulübümüze gerekli katkıyı sağlayacağını ve kulübümüzü en iyi şekilde temsil edeceğini düşünüyorum. Kulübümüze, Bozcaada’ya ve spor camiasına hayırlı olmasını diliyor, hocamıza çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

 

 

 

1962-1968 yıllarında Galatasaray’da, bir sürede Milli Takımda forma giyen Tarık Kutver’in oğlu da olan İbrahim Zeki Kutver, yaptığı açıklamada, kendisini bu göreve uygun gören kulüp Başkanı Osman Ataol ve yönetimine teşekkür ettiğini ifade etti.

 

Kutver açıklamasında, “Ben geçen yıl alt yapıdaki görevime Bozcaadaspor’un armasına hizmet etmek düşüncesiyle başladım. Benim için arma önemlidir. Bana göre görev yaptığım kulübümün Çanakkale’de spora kattığı karakter ve şahsiyet önemlidir. Bu sene Bozcaadaspor’un A takımını çalıştıracağım ama alt yapıda da her türlü çalışmalara desteğimi vereceğim. Alt yapıdaki tüm yapılanmada ve çalışmalarda alt yapı hocalarımızla birlikte elbirliği içerisinde 3 teknik sorumlu hoca olarak uyum içerisinde çalışacağız. A Takımda da alt yapıda da tüm yaş guruplarında bu seneki hedefimiz başarılı olabilmek ve gelebileceğimiz en iyi yerlere gelebilmek. Görevimin ve yeni futbol sezonunun Bozcaada ilçemize, ilimize, spor camiasına ve tüm oyuncularımıza hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah Allah yüzümüzü ağartır başarılı oluruz” dedi.

 

 

 

You must be logged in to post a comment.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz