İBRAHİM ORHAN HOCA HAKKA YÜRÜDÜ

İBRAHİM ORHAN HOCA HAKKA YÜRÜDÜ

EGEMEN ERKEKLİĞE İLK ADIMI ATTI

EGEMEN ERKEKLİĞE İLK ADIMI ATTI

İŞKUR GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ İLE GELEN BAŞARI ÖYKÜSÜ

İŞKUR GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ İLE GELEN BAŞARI ÖYKÜSÜ

Ayvacık Belediyesi Çöpten Enerji Üretecek

Ayvacık Belediyesi Çöpten Enerji Üretecek

BAHAR YURT, TİCARET BAKANI RUHSAR PEKCAN’A TEBRİK ZİYARETİNDE BULUNDU

BAHAR YURT, TİCARET BAKANI RUHSAR PEKCAN’A TEBRİK ZİYARETİNDE BULUNDU

Bozcaadaspor’da altyapısında Kutver dönemi
 • Ana Sayfa » Genel
 • 9 Temmuz 2017 - 11:20:38
">
  Bozcaadaspor’da altyapısında Kutver dönemi

  Çanakkale Süper Amatör ligde mücadele eden Bozcaadaspor’da alt yapı teknik sorumluluğuna İbrahim Zeki Kutver getirildi. Bozcaadaspor Kulüp Başkanı Osman Ataol yaptığı açıklamada, Bozcaadasporun yıllardır alt yapıya önem veren ve yürüten bir kulüp olduğunu ifade ederek, “Bozcaada’nın nüfusu yetersiz olduğu için, altyapıdaki sporcuların büyük çoğunluğu ilçe dışından Ezine ve köylerinden bulunmakta. Belirli bir süredir Şahin Aydoğan […]

  Çanakkale Süper Amatör ligde mücadele eden Bozcaadaspor’da alt yapı teknik sorumluluğuna İbrahim Zeki Kutver getirildi.

  Bozcaadaspor Kulüp Başkanı Osman Ataol yaptığı açıklamada, Bozcaadasporun yıllardır alt yapıya önem veren ve yürüten bir kulüp olduğunu ifade ederek, “Bozcaada’nın nüfusu yetersiz olduğu için, altyapıdaki sporcuların büyük çoğunluğu ilçe dışından Ezine ve köylerinden bulunmakta. Belirli bir süredir Şahin Aydoğan alt yapıdan sorumlu idi. Fakat hayatsal süreci sebebiyle ayrılmak istediğini belirtince, bizimde kalite olarak elimizde bulunan potansiyel bir kadro var. Bizde bu sporcularımızın boşta kalmamasını düşündüğümüz için İbrahim Zeki Kutver ile görüştük. Kendisi de bu görevi yapabileceğini söyledi. Zaten kulüp olarak hedefimiz sporculardan oluşan bir ekip kurmak. Bozcaadasporda öncelikli hedef bünyesindeki insanların sporcu olabilmesidir. Sporcu olduktan sonra başarı ikinci planda geliyor tabi ki. Kaliteli ve potansiyeli olan bir kadromuz olduğu içinde başarıyı da yakalayacağız.  Hocamızın ciddi bir şekilde elimizde bulunan sporcularımızın hem teknik direktörlük babında hem de antrenörlük babında iyi şekilde yöneteceğini düşünüyorum.  Amacımız memleketimizi iyi bir şekilde temsil etmek. Hocamıza başarılar diliyorum” dedi.

  Teknik direktör İbrahim Zeki Kutver de yaptığı açıklamada, “Başkan Osman Ataol’a bizleri onurlandırdığı için çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra Bozcaadaspor’a alt yapıda hizmet edeceğiz. Çanakkale ve Türk futboluna katkıda bulunan Bozcaadaspor, Çanakkale futboluna çok değerli öğrenciler kazandırmıştır. Bizde devraldığımız bu bayrağı başkanımız ve yöneticilerimizle birlikte en iyi yere getirmek için uğraş vereceğiz. Allah yolumuzu açık etsin. Başkan Osman ve Ataol ve değerli yönetimine bizleri Çanakkale’nin köklü kulüplerinden Bozcaadaspor’un alt yapı teknik sorumluğunu bizleri layık gördükleri için teşekkür ediyor hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

   

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz