Babaoğlu ; “Bizim için öncelikli olan çocuklarımızın ve vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğidir”

Babaoğlu ; “Bizim için öncelikli olan çocuklarımızın ve vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğidir”

Ayvacık’ta Jandarma’dan Göçmen Kaçakçılarına Ağır Darbe

Ayvacık’ta Jandarma’dan Göçmen Kaçakçılarına Ağır Darbe

“MEME KANSERİ KADERİNİZ OLMASIN ERKEN TEŞHİS HAYAT KURTARIR”

“MEME KANSERİ KADERİNİZ OLMASIN ERKEN TEŞHİS HAYAT KURTARIR”

Ezine’de Jandarmanın Trafik Denetimleri Sürüyor

Ezine’de Jandarmanın Trafik Denetimleri Sürüyor

ÇANAKKALE ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN “CUMHURİYET ŞÖLENİ”

ÇANAKKALE ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN “CUMHURİYET ŞÖLENİ”

Bülent Turan ; “Sizler Burada bizim elim ayağımızsınız”
Bülent Turan ; “Sizler Burada  bizim elim ayağımızsınız”

Lapseki Belediyesinde çalışan kadrolu işçilerle toplu sözleşme imzalanıp maaşlarına yüzde 25 zam yapıldı.   Toplantı sonra işçilerle bir görüşme yapan AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan “Sizler Burada  bizim elim ayağımızsınız” dedi.   Belediye toplantı salonunda düzenlenen imza törenine, AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz ve Hizmet-İş Sendikası yetkilileri katıldı. […]

Lapseki Belediyesinde çalışan kadrolu işçilerle toplu sözleşme imzalanıp maaşlarına yüzde 25 zam yapıldı.

 

Toplantı sonra işçilerle bir görüşme yapan AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan “Sizler Burada  bizim elim ayağımızsınız” dedi.

 

Belediye toplantı salonunda düzenlenen imza törenine, AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz ve Hizmet-İş Sendikası yetkilileri katıldı.

 

Belediye toplantı salonunda yapılan Belediye başkanı Eyüp Yılmaz ve kadrolu işçilerinde katıldığı toplantıda Hizmet-iş sendikası ile yapılan pazarlıkta işçilerin taban ücretlerine %25, sosyal haklarına ise %40 oranında zam yapıldığı açıklandı.

 

Yapılan anlaşmanın ardından kısa bir açıklama yapan Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz” Belediye olarak bir aile olduğumuzu her fırsatta söylüyorum hep birlikte el ele siz kardeşlerimiz ile birlikte halkımıza güler yüz ve iyi hizmet etmeye çalışıyoruz. Vatandaşlarımızn refahı ve huzuru için ihtiyaç duyulan hizmetleri sunmak için gece gündüz hep beraber çalışıyoruz ve yaptığımız faaliyetlerle halkımıza faydalı olmayı amaçlıyoruz. Peygamber efendimiz ‘işçinin ücretini alın teri kurumadan ödeyiniz’ demiştir”dedi.

 

Anlaşma yapıldıktan sonra işçilerle hayırlı olsun temennisinde bulunarak sohbet eden ve işçilerin taleplerini dinleyen  AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan , “Bu gün imzaladığınız toplu sözleşme hepinize ve ailelerinize hayırlı olsun. Allah ülkemize, devletimize zeval vermesin. sonuçta kadrolu işçi olmak, memur olmak bunlar kıymetli ve değerli işler . Türkiye’de 80 milyon insan var, çalışan yanlış hatırlamıyorsam 21 milyon galiba. devlette çalışan 3 milyon çalışan insan var sanırım. Sizlerde bu 3 milyon çalışan arkadaşlarımızın içindesiniz. Bu çok kıymetli bir değer. Hem işin hakkını vermek için çalışmak lazım, hem belediyemizin hem de sendikanın sizlere sahip çıkması lazım. Karşılıklı hukuk olursa çok daha kıymetli olur ve başarı olur. Sizler burada  bizim elim ayağımızsınız” dedi.

 

You must be logged in to post a comment.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz