Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

Çanakkale AK Parti’de Milletvekili Aday Adaylarının Temayül Yoklaması Heyecanı
 • Ana Sayfa » Genel
 • 6 Mayıs 2018 - 08:23:17
">
  Çanakkale AK Parti’de Milletvekili Aday Adaylarının Temayül Yoklaması Heyecanı

  Çanakkale AK Parti’de, 24 Haziran 2018 Pazar günü gerçekleştirilecek olan 27’nci dönem milletvekili seçimleri nedeniyle aday adayları için teşkilat temayül yoklaması gerçekleştirildi.   Anafartalar Spor Salonu’nda gerçekleştirilen temayül yoklamasına AK Parti 23. Dönem Yozgat Milletvekili AR-GE Başkan Yrd. Osman Çoşkun, AK Parti 24. Dönem Ankara Milletvekili AR-GE Başkan Yrd. Nurdan Şanlı, AK Parti Kadın Kolları MKYK […]

  Çanakkale AK Parti’de, 24 Haziran 2018 Pazar günü gerçekleştirilecek olan 27’nci dönem milletvekili seçimleri nedeniyle aday adayları için teşkilat temayül yoklaması gerçekleştirildi.

   

  Anafartalar Spor Salonu’nda gerçekleştirilen temayül yoklamasına AK Parti 23. Dönem Yozgat Milletvekili AR-GE Başkan Yrd. Osman Çoşkun, AK Parti 24. Dönem Ankara Milletvekili AR-GE Başkan Yrd. Nurdan Şanlı, AK Parti Kadın Kolları MKYK Üyesi Sena İpşirli katıldı.

   

  1. dönem için aday olmayacağını belirten ve aday adaylığı müracaatında bulunmayan AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider’de temeyül yoklamasının yapıldığı Anafartalar Kapalı Spor Salonuna geldi. Burada partililerle sohbetlerde bulunan Gider onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi. Milletvekili aday adayları ile de sohbetlerde bulunan Gider onlara başarılar diledi. Salon girişinde küçük bir partili aday adayı olmayacağından dolayı çok üzüldüğünü belirterek Gider’e sarılıp uzun süre ağlaması çevrede bulunanlarada duygusal anlar yaşattı.

   

  27.Dönem AK Parti Çanakkale Milletvekili adaylık temayül yoklamasında; İl Yönetim Kurulu üyeleri, İl ve ilçe Teşkilat başkanları, eski il başkanları, il ve ilçe Gençlik kolları başkanları ile yönetim kurulu üyeleri, il ve ilçe Kadın Kolları başkanları ve yönetimleri, Belediye başkanları, İl Genel Meclis üyeleri, köy ve mahalle başkanları, aday adayları Doğuş Şahin, Fırat Akgün, Servet Birol, Fatma Aydoğan Bektaş, Ahmet Yonar, Feyzullah Sayın, Furkan Sezer, Hacı Ramazan Işıldak, Hikmet Yurteri, Hülya Karagöz Yıldız, Hüseyin Yıldırım, İbrahim Köşdere, Jülide İskenderoğlu, Mehmet Özkan, Melek Atak, Meryem Doğrusoy, Necmettin Çakmak, Nurdan Aziz, Sebahattin Güner, Süleyman Çengel, Timur Ay, Vahap Özsüer, Yasin Öztürk arasında tercihlerini belirlemek amacıyla sandıkta 4 adaya oy kullandı.

   

  Temayül yoklamasında gazetecilere açıklamada bulunan AK Parti Çanakkale İl Başkanı Gültekin Yıldız, CHP’nin geçtiğimiz aylarda gerçekleştirilen ilçe kongrelerinde yaşananları yazamayanların böyle bir karalama kampanyası başlattığını belirterek ;  “Bu temayül hangi şekilde tüm ülkede nasıl yapılıyorsa Çanakkale’de de aynı şekilde yapıldı. Biz alnımızın akıyla temayülümüzü gerçekleştirip size teslim ettik. Onlara artık utanmak kaldı. Daha önce CHP’nin ilçe kongrelerinde güvenlik kameralarına yansıyanları yazamayanlar böyle bir alçaklık ile AK Parti’yi karalamaya çalışıyor. Başaramazlar, başaramayacaklar. Biz sandığa gittiğimiz zaman halk onlara gereken cevabı verecektir” dedi.

   

  Kongreye koordinatör milletvekili olarak katılan AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen, gazetecilere yaptığı açıklamada, temayül yoklamasında sandıkların ayrı ayrı olmasının sebebinin delegelerin oy kullanmada bir sıkıntıya, zahmete ve külfete girmemeleri olduğunu ifade etti. Temayül yoklamasının hızlı ve seri bir şekilde sorunsuz olarak tamamlandığını ifade eden Bilen, “Yığılma olmadan oylar kullanıldı. Sonra tek torbada birleştirildi. Hangi sandıkta kimin ne oy kullandığı artık meçhul. Bizce de meçhul, sizce de meçhul. Dolayısıyla bu konuda müsterih olun. Eğer bu konuda bir tereddüt varsa ya da başka bir şey yaratılmak isteniliyorsa bunun art niyetli olduğunu buradan ilan etmek istiyorum. Bizler hiçbir arkadaşımızı tanımayız. Üyelerimizi delegelerimizi yormadan bu işi tamamladığı için İl Başkanımızı da tebrik ediyorum” dedi.
  Akşam saat:17.00’ye kadar devam eden Temayül Yoklamasında oy kullanılan sandıklar, açılmadan AK Parti Genel Merkezi’ne gönderildi.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz