Ezine Belediyesinden Beş Bin Kişiye Aşure İkramı

Ezine Belediyesinden Beş Bin Kişiye Aşure İkramı

EZİNE’LİLER KURTULUŞ GÜNÜNDE HALK KONSERİNDE “ASEF” VE “RADİYE TÜREDİ” KONSERİ VE MEHTERAN GÖSTERİSİ İLE GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

EZİNE’LİLER KURTULUŞ GÜNÜNDE HALK KONSERİNDE “ASEF” VE “RADİYE TÜREDİ” KONSERİ VE MEHTERAN GÖSTERİSİ İLE GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

ÇANAKKALE TİCARET BORSASI İLKOKUL ÖĞRENCİLERİNİ UÇURDU
 • Ana Sayfa » Genel
 • 25 Ağustos 2017 - 05:54:37
">
  ÇANAKKALE TİCARET BORSASI İLKOKUL ÖĞRENCİLERİNİ UÇURDU

  Çanakkale Ticaret Borsası gerçekleşmesine destek verdiği  ile ‘Troy Air Fest’ te Çanakkale Ticaret Borsası İlkokulu öğrencilerini uçurarak çocukların hayallerine dokundu. Lapseki İlçesine bağlı Umurbey Belde Belediyesi ve Çanakkale Görsel Tanıtım Derneği işbirliğinde 17-20 Ağustaos tarihlerinde düzenlenen ve yurtdışından 7 uçağın katıldığı Uluslararası Havacılık Festivali “Troy Air Fest”te, yaklaşık 250 çocuk, 4 gün boyunca 20-25 dakikalık […]

  Çanakkale Ticaret Borsası gerçekleşmesine destek verdiği  ile ‘Troy Air Fest’ te Çanakkale Ticaret Borsası İlkokulu öğrencilerini uçurarak çocukların hayallerine dokundu.

  Lapseki İlçesine bağlı Umurbey Belde Belediyesi ve Çanakkale Görsel Tanıtım Derneği işbirliğinde 17-20 Ağustaos tarihlerinde düzenlenen ve yurtdışından 7 uçağın katıldığı Uluslararası Havacılık Festivali “Troy Air Fest”te, yaklaşık 250 çocuk, 4 gün boyunca 20-25 dakikalık ringle savaş alanlarını ve şehitlikleri havadan görme imkânına erişti.

  Festivalde ayrıca Kıraç, Teoman, Beyza Durmaz ve Romen sanatçı İnna, DJ Vanessa Moreno, gibi ünlü isimler konser verdi.

  Organizasyon ile ilgili değerlendirmede bulunan Başkan S.Kaya Üzen öncelikle Uluslararası Havacılık Festivali ‘Troy Air Fest’in Çanakkale’de düzenlenmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Umurbey Belde Belediyesi ve Çanakkale Görsel Tanıtım Derneği başta olmak üzere Festival’in düzenlenmesinde emeği olan katkı sunan herkese teşekkür etti.

  Çanakkale Ticaret Borsası olarak eğitime her zaman destek verdiklerini ifade eden Üzen, “2000 yılında hizmete açtığımız Çanakkale Ticaret Borsası ilkokulumuzda okuyan öğrencilerimizi Festival kapsamında uçurarak çocuklarımızın hayallerine dokunduk. Çocuklarımızın havacılıkla tanışmasına vesile olduk. Bu sayede edindikleri canlı tecrübe ile ileriki öğrenim hayatlarında branş seçimleri için sağlıklı kararlar vereceklerine inanıyoruz” dedi.

  Üzen açıklamasının devamında “Ayrıca Ülkemiz iş dünyasının en önemli kurumu olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin 81 ilde okul yapma hedeflerinin yeni bir halkasını oluşturan ve İlimiz için çok önemli bir kazanım olan Çanakkale Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi’nin resmi açılışını önümüzdeki günlerde TOBB Başkanımız Sn. M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun teşrifleri ile Çanakkale ili Odaları ve Borsaları olarak hep birlikte gerçekleştirerek, eğitime Birliğimiz önderliğinde bir katkı daha sağlamış olacağız” dedi.

  Başkan üzen ayrıca Çanakkale Ticaret Borsasının eğitime sürdürülebilir katkı vizyonu ile 1991 yılından itibaren Üniversitede okuyan muhtaç öğrencilere burs verdiğini ve her yıl TOBB işbirliği ile ildeki ve bölgedeki okullara eğitim yardımında bulunduğunu belirterek; “Bizler Ticaret Borsası Meclisi olarak biliyoruz ki Milletlerin en önemli yatırımı, en değerli yatırımı, en büyük kazancı insana yapılan yatırımdır. Gelecek nesillere yapılan yatırımdır. Eğitime, öğretime yapılan yatırımdır. Bu nedenle bizler Birliğimiz önderliğinde her zaman eğitime destek verdik, vermeye de devam edeceğiz” dedi.

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz