Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

ÇANAKKALE TİCARET BORSASI ÜYELERİ OLIVTECH FUARINDA
 • Ana Sayfa » Genel
 • 15 Mayıs 2018 - 19:15:25
">
  ÇANAKKALE TİCARET BORSASI ÜYELERİ OLIVTECH FUARINDA

  Üyelerinin ikili iş görüşmeleri ile meslektaşlarıyla bir araya gelerek, ticari ilişkilerini geliştirmek ve yurt içi ve yurt dışında yeni pazarlara açılabilmek adına verimli görüşmeler gerçekleştirilmesine önem veren Çanakkale Ticaret Borsası bu kez üyeleri için 09-12 Mayıs 2018 tarihleri arasında Fuar İzmir’de “Gurme İzmir” başlığı altında, yerli yabancı tüm sektör temsilcilerinin bir arada olduğu sektöründeki tek […]

  Üyelerinin ikili iş görüşmeleri ile meslektaşlarıyla bir araya gelerek, ticari ilişkilerini geliştirmek ve yurt içi ve yurt dışında yeni pazarlara açılabilmek adına verimli görüşmeler gerçekleştirilmesine önem veren Çanakkale Ticaret Borsası bu kez üyeleri için 09-12 Mayıs 2018 tarihleri arasında Fuar İzmir’de “Gurme İzmir” başlığı altında, yerli yabancı tüm sektör temsilcilerinin bir arada olduğu sektöründeki tek ihtisas fuarları olan Ekoloji İzmir ile Olivtech fuarlarına ziyaret organizasyonu gerçekletirdi.

   

  Yapılan fuar ziyaretinde üyeler tarım makinelerinde yaşanan teknolojileri yakından görme fırsatı buldu. Türkiye’nin dört biryanından katılımın sağlandığı fuarda 2018 Troya yılı vurgusu ile öne çıkan 100 metrekarelik Çanakkale Ticaret Borsası stanttı göz doldurdu.

   

  Fuara katılma amaçlarıyla ilgili bilgiler veren Ticaret Borsası Yönetimi Kurulu Başkanı S.Kaya ÜZEN  “Üyelerimizin mesleki faaliyetlerini kolaylaştırmak ve mesleğin genel menfaatlere uygun olarak gelişmesini sağlamak amaçlarına uygun olarak; sektörde yaşanan gelişmelerin yakından takip edilmesi, gelişen teknolojinin sektörde meydana getirdiği yeniliklerin yerinde incelemesini sağlamak amacıyla Fuar İzmir’de düzenlenen ve Çanakkale Ticaret Borsası olarak 100 metrekarelik standımızın da yer aldığı fuara Borsamız ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğümüz işbirliğinde üyelerimiz ile katılım sağladık” diye konuştu.

   

  Çanakkale Ticaret Borsası üyelerinin bir yandan yurtiçi pazar payını arttırmayı amaçlarken bir yandan da yurtdışında yeni pazarlar elde etme olanakları yakalamayı hedeflediklerini kaydeden Borsa Başkanı S.Kaya ÜZEN “Gurme İzmir-8. Olivtech Fuarı’nın, bu yıl İtalya’dan 2 yabancı firmanın da aralarında bulunduğu 220 firmayı bir araya getirdiğini belirterek, Türkiye’yi ulusal ve uluslararası alanda temsil eden tek sertifikalı fuar olan Gurme İzmir- 9. Ekoloji İzmir’in ise bu yıl 37 il ve 4 ülkeden toplam 149 katılımcıyı ziyaretçiyle buluşturduğunu ifade etti.

   

  FUARLARA KATILIMI ÖNEMSİYORUZ

   

  Olivtech Fuarı’nda üyelerinin zeytin, zeytinyağı, süt ve süt ürünleri, fermente ürünler, şarap ve teknolojileri, fidan, tohum, gübre, şişe, kasa, bidon ambalaj, üretim teknolojileri, saklama üniteleri sektördeki modern tarım araçlarını, ekipman ve aletlerle birlikte, yeni gelişmeleri bizzat yerinde görme ve inceleme fırsatı bulduğunu ayrıca işbirliği bağlantıları yapma olanağının sağlandığını vurgulayan Başkan ÜZEN sektördeki teknolojik gelişmelerin en iyi takibinin yapılacağı fuarlara üyelerimizin katılımını da o kadar önemsiyoruz. Organizasyona katılan tüm üyelerimize çok teşekkür ediyoruz” dedi.

   

   

   

   

   

   

   

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz