Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

Çanakkale’deki yapı sektörüne yeni bir soluk “Begonvil Park Evleri”
 • Ana Sayfa » Genel
 • 25 Ekim 2017 - 20:25:31
">
  Çanakkale’deki yapı sektörüne yeni bir soluk “Begonvil Park Evleri”

  Uzun yıllardır ülkenin çeşitli kentleri ile yurtdışında yapı sektöründe çalışmalarını sürdüren Çakır Grup, Çanakkale’deki yeni projeleri ile yapı sektörüne yeni bir soluk katmaya hazırlanıyor. Çakır Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakır: “Buradaki konseptte 1+1 ve 2+1 evlerden oluşmakta. Projede hazırladığımız evlerimizin tamamı mobilyalı evler. İnsanlar mobilya dediğimizde standart çamaşır makinası buzdolabı yada koltuk takımı anlasın […]

  Uzun yıllardır ülkenin çeşitli kentleri ile yurtdışında yapı sektöründe çalışmalarını sürdüren Çakır Grup, Çanakkale’deki yeni projeleri ile yapı sektörüne yeni bir soluk katmaya hazırlanıyor.

  Çakır Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakır: “Buradaki konseptte 1+1 ve 2+1 evlerden oluşmakta. Projede hazırladığımız evlerimizin tamamı mobilyalı evler. İnsanlar mobilya dediğimizde standart çamaşır makinası buzdolabı yada koltuk takımı anlasın istemiyoruz. Bu konseptte çay bardağından kaşığına yemek takımına kadar herşey mevcut. Bu konsept Çanakkale’de ilk olacak. Bu kente en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Fiyatlarımız 149 bin liradan çok cazip rakamlarla başlıyor”

  Alanında uzman kadrolardan oluşan grup şirket, Çanakkale şehir merkezinde 2 blok ve 6 işyerinden oluşan “Begonvil Park Evleri” ile alışılagelmiş boş yapıların dışına çıkıp farklı bir konsept ile alıcılarına değişik alternatif sunuyor.

  154 daireden oluşan 1+1 ve 2+1 seçeneklerinden oluşan konseptte bölgede ilk kez kulanılacak olan dolu ev modeli müşterilere hizmet verecek.

  Begonvil Park Evlerindeki konsept sayesinde yeni evlerini satın alan müşteriler, çay bardaklarından yemek takımlarına, beyaz eşyalarından koltuk takımlarına ve perdelerine kadar tüm ihtiyaç malzemeleri donatılmış evlerine anahtarla giriş yaptıktan hemen sonra kullanıma başlaşabilecek.

  Çakır Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakır, kent yapı sektörüne farklı bir soluk kattıklarını söyledi.

  Yıllardır gerek ülke içinde gerekse yurtdışında bu sektörün uzmanı kişilerle çalışıp hazırladıkları projeleri müşterilerine sunduklarını ifade eden Çakır, Çanakkale’de ilk kez uygulanacak bu model ile çok farklı bir hizmeti de sunmuş olacaklarını belirtti.

  40 yıllır yurtdışında yaşadığını kaydeden Çakır, şöyle devam etti:

  “2006 yılı itibariyle Türk pazarında faaliyet göstermeye başladık. 4 yıldır ürettiğimiz projeler ülkemizde yükselmeye başladı. Bu yıl itibariyle Çanakkale’deki pazara adım attık. Buradaki konseptte 1+1 ve 2+1 evlerden oluşmakta. Projede hazırladığımız evlerimizin tamamı mobilyalı evler. İnsanlar mobilya dediğimizde standart çamaşır makinası buzdolabı yada koltuk takımı anlasın istemiyoruz. Bu konseptte çay bardağından kaşığına yemek takımına kadar herşey mevcut. Bu konsept Çanakkale’de ilk olacak. Bu kente en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Fiyatlarımız 149 bin liradan çok cazip rakamlarla başlıyor.”

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz