BELEDİYE BAŞKANI HALUK BABAOĞLU 22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞU MESAJI

BELEDİYE BAŞKANI HALUK BABAOĞLU 22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞU MESAJI

NURİYE KARAAĞAÇ HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU

NURİYE KARAAĞAÇ HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU

MEHMET ÜNAL ŞAHİN AYVACIK’IN KURTULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI

MEHMET ÜNAL ŞAHİN AYVACIK’IN KURTULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI

Bülent Turan ; “Hiçbir Programımızı, Yatırımımızı Geciktirmeyeceğiz”

Bülent Turan ; “Hiçbir Programımızı, Yatırımımızı Geciktirmeyeceğiz”

22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞUNDA “ASEF” SAHNE ALIYOR

22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞUNDA “ASEF” SAHNE ALIYOR

“ÇEVRECİ KELOĞLAN” EZİNE´DE
 • Ana Sayfa » Genel
 • 21 Nisan 2018 - 16:36:05
">
  “ÇEVRECİ KELOĞLAN” EZİNE´DE

  Ezine Gazi Ortaokulunun Eko-Okullar Programı kapsamında gerçekleştirdiği “Çevreci Keleoğlan Ezine’de” isimli tiyatro gösterisi sahnelendi.   Ezine Gazi Ortaokulu’nun “Eko-Okullar Programı” ndan yola çıkarak planladığı ve öğrencilere çevre bilinci kazandırmayı hedeflediği, ÇOMÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü öğrencilerinin oynadığı “Çevreci Keloğlan Ezine´de” isimli Tiyatro gösterimi büyük ilgiyle izlendi.   Uzun zamandır yapılan hazırlıkların ardından Belediye sinema […]

  Ezine Gazi Ortaokulunun Eko-Okullar Programı kapsamında gerçekleştirdiği “Çevreci Keleoğlan Ezine’de” isimli tiyatro gösterisi sahnelendi.

   

  Ezine Gazi Ortaokulu’nun “Eko-Okullar Programı” ndan yola çıkarak planladığı ve öğrencilere çevre bilinci kazandırmayı hedeflediği, ÇOMÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü öğrencilerinin oynadığı “Çevreci Keloğlan Ezine´de” isimli Tiyatro gösterimi büyük ilgiyle izlendi.

   

  Uzun zamandır yapılan hazırlıkların ardından Belediye sinema ve gösteri salonunda düzenlenen ve izleyenlerin eğlenceli dakikalar yaşadığı etkinliğe, Kaymakam Ali İkram Tuna, İlçe Milli Eğitim Müdürü Orhan Akman, şube ve daire müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

   

  Programda ilk olarak yazarlığını ve yönetmenliğini Şahine Hatipoğlu´nun yaptığı, ÇOMÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü öğrencilerinin oynadığı “Çevreci Keloğlan Ezine’de” tiyatro oyunu sergilendi.

   

  Tiyatro oyununun ardından  okulun Müzik Öğretmeni Gökhan Korgun´un çalıştırdığı Eko-Ritim grubu artık malzemelerden yapılan çalgılarla bir müzik gösterisi yaptılar.

   

  Dikkat çekici bu gösterinin ardından yine müzik öğretmeni Gökhan Korgun yönetiminde oluşturulan koro çevre ile ilgili iki şarkı seslendirdi.

   

  Koronun gösterisinin ardından da Müzik Öğretmeni Gökhan Korgun ve Türkçe Öğretmeni Mustafa Dinç iki şarkı seslendirdi.

   

  Tören sonunda Kaymakam Ali İkram Tuna,  tiyatro yönetmeni Şahine Hatipoğlu´na çiçek takdim etti.

   

  Tiyatro gösterisini Gazi Ortaokulu, Gazi İlkokulu, Yahya Çavuş Ortaokulu, Yahya Çavuş İlkokulu, 22 Eylül İlkokulu, Cevatpaşa Ortaokulu, 75.Yıl İlkokulu, İmam Hatip Ortaokulu, Koza Akademi Anaokulu ve Gazi Anaokulu öğrencileri izledi.

   

  Okuldan yapılan açıklamada, “İlçe merkezimizdeki çok sayıda öğrencimize eğlenceli ve eğitici bir etkinlik düzenlememizde bizlerden desteğini esirgemeyen Kaymakamı Ali İkram Tuna, Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu, Milli Eğitim Müdürü Orhan Akman, Okul Müdürü Oral Dinçkan ve Okul Aile Birliğimize şükranlarımızı sunuyoruz. Ayrıca programda görev alan tüm öğretmen ve öğrencilerimizi de tebrik ederken kendilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz” denildi.

   

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz