Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

“ÇINAR GAYRİMENKUL” TÖRENLE AÇILDI
 • Ana Sayfa » Genel
 • 7 Şubat 2018 - 07:42:54
">
  “ÇINAR GAYRİMENKUL” TÖRENLE AÇILDI

  İşletmeciliğini Tolga Alaca ve Nuri Kuşçu’nun yaptığı “ÇINAR GAYRİMENKUL” AK Parti Gurup Başkanvekili Bülent Turan’ın da katıldığı törenle hizmete açıldı. Cumhuriyet Mah. 22 Eylül Cad. No: 22 (Şoförler ve Esnaf Sanatkarlar Odası Altı) adresinde faaliyete başlayan ÇINAR GAYRİMENKUL’un açılış törenine AK Parti Gurup Başkanvekili Bülent Turan, Ezine Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu, AK Parti Ezine İlçe […]

  İşletmeciliğini Tolga Alaca ve Nuri Kuşçu’nun yaptığı “ÇINAR GAYRİMENKUL” AK Parti Gurup Başkanvekili Bülent Turan’ın da katıldığı törenle hizmete açıldı.

  Cumhuriyet Mah. 22 Eylül Cad. No: 22 (Şoförler ve Esnaf Sanatkarlar Odası Altı) adresinde faaliyete başlayan ÇINAR GAYRİMENKUL’un açılış törenine AK Parti Gurup Başkanvekili Bülent Turan, Ezine Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu, AK Parti Ezine İlçe Bşk. Güray Yüksel, MHP Ezine İlçe Bşk. M.Tevfik Aytimurer, Ticaret Borsası Meclis Bşk. Abdullah Deniz, Umurbey Belediye Bşk. Basri Ulaş, AK Parti Geyikli Belde Bşk. Mustafa Kirveli, AK Parti İl Genel Meclis Üyeleri Hasan Hüseyin Aytop ve Bahri Uysal, Ezine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Od. Bşk. Yılmaz Konca, Ezine Esnaf ve Sanatkarlar Odası Bşk. Türker Demirhan, Geyikli Esnaf ve San. Od. Bşk. Niyazi Tunçal, muhtarlar, iş dünyasından bir çok isim, siyasi parti ve sivil toplu kuruluşu temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

  Açılış töreninde bir konuşma yapan AK Parti Gurup Bşk.Vek. Bülent Turan, yeni açılan iş yerinin hayırlı olmasını dileyerek, “Dünyada hiç kimsenin, Amerika’sı Rusya’sı dahil ÖSO’ya terörist demediğini ifade eden Turan, “Zaman zaman da toplumdan korktuğu için de destek yapıyormuş gibi gösteriyor. Ama tutamıyor ki partisini bir bakıyorsun bir toplantıda bir genel başkan yardımcısı bir toplantıda başka bir televizyonda başka birisi “YPG ülkesi için savaşan bir ordu’, “ÖSO bir terör örgütü” diye konuşma yapıyor. Ezine’de ki bu güzel toplantı vesilesiyle CHP’ye seslenerek, kendinize gelin diyorum. ÖSO’yla ilgili duruşunuzu düzeltin, düştüğünüz yer durduğunuz yer maalesef Esad’ın, PKK’nın, PYD’nin yanı haline geliyor. Bizim bildiğimiz CHP Mustafa Kemal’in CHP’sidir. Devletçidir, ulusalcıdır, milliyetçidir. Nerede devletçilik? Kaldı mı devletçilik? Adamın altı okundan bir tanesi devletçilik. İstanbul İl Başkanını gördünüz. “Katil devlet” diye slogan atıyor. Nasıl devletçilik? Diğeri milliyetçilik, milliyetçilik mi kaldı? CHP’de oklar düşmeye başladı. Ya okların adı değişiyor ya kendileri düşüyor. İstiyoruz ki, CHP’nin kendi esas seçmeni, Mustafa Kemal’i seven, ülkesini seven, milletini seven seçmen bu işe sahip çıksın ama maalesef parti çok fazla dönüştürüldü. Kılıçdaroğlu’ndan sonra “şu mezhepten şu memleketten olmayan hiç kimse yönetici olamaz” hale gelmeye başladı. İstanbul İl Başkanının adını sileyim, okuyalım size yazdıklarını HDP’nin başkanı dersiniz. Hiç akla CHP gelmez ama yeni CHP bu yeni CHP, HDP’nin kötü bir taklidi, kötü bir karikatürü” diye konuştu.

  Ezine’de gerçekleşen yatırımlara da değinen Turan bu yatırımların  tamamlanmasıyla birlikte kısa zaman içerisinde büyük istihdam sağlanacağını ve ilçede tarım, hayvancılık ve ekonominin gelişeceğini vurguladı ve “Yeni işyerini Ezine’ye kazandıran genç arkadaşlarımı yürekten kutluyor, hayırlı, bereketli bol kazançlar diliyorum” dedi.

  Konuşmanın ardından yapılan duanın ardından AK Parti Gurup Bşk.Vek. Bülent Turan, Belediye Başkanı Babaoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Yüksel, MHP İlçe Bşk. Aytimurer, işyeri sahipleri Tolga Alaca ve Nuri Kuşçu tarafından kurdela kesilerek iş yerinin açılışı gerçekleştirildi.

  İş yeri sahipleri Tolga Alaca ve Nuri Kuşçu da yaptıkları açıklamada “İş yerimizin açılışına katılan başta AK Parti Gurup Başkan vekili Bülent Turan, Belediye Başkanımız Haluk Babaoğlu olmak üzere siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerine, iş adamlarımıza ve katılan tüm davetlilere teşekkür ediyoruz” dedi.

  Açılışa katılan davetlilere çeşitli ikramlarda bulunuldu.

   

   

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz