BELEDİYE BAŞKANI HALUK BABAOĞLU 22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞU MESAJI

BELEDİYE BAŞKANI HALUK BABAOĞLU 22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞU MESAJI

NURİYE KARAAĞAÇ HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU

NURİYE KARAAĞAÇ HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU

MEHMET ÜNAL ŞAHİN AYVACIK’IN KURTULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI

MEHMET ÜNAL ŞAHİN AYVACIK’IN KURTULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI

Bülent Turan ; “Hiçbir Programımızı, Yatırımımızı Geciktirmeyeceğiz”

Bülent Turan ; “Hiçbir Programımızı, Yatırımımızı Geciktirmeyeceğiz”

22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞUNDA “ASEF” SAHNE ALIYOR

22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞUNDA “ASEF” SAHNE ALIYOR

ÇTB FUAR İZMİR’DE GÖZ DOLDURDU
 • Ana Sayfa » Genel
 • 14 Mayıs 2018 - 08:28:08
">
  ÇTB FUAR İZMİR’DE GÖZ DOLDURDU

  Kapılarını ziyaretçilere açan sektöründeki tek ihtisas fuarları olan Ekoloji İzmir ile Olivtech, bu yıl “Gurme İzmir” başlığı altında, yerli yabancı tüm sektör temsilcilerini İzmir’de buluşturdu. İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ’ın organize ettiği alanında Türkiye’nin tek ihtisas fuarı olan OLIVTECH 2018 “GURME iZMİR” 8. Zeytin, Zeytinyağı, Süt Ürünleri, Şarap ve Teknolojileri Fuarı ve 9.uncu Ekoloji […]

  Kapılarını ziyaretçilere açan sektöründeki tek ihtisas fuarları olan Ekoloji İzmir ile Olivtech, bu yıl “Gurme İzmir” başlığı altında, yerli yabancı tüm sektör temsilcilerini İzmir’de buluşturdu.

  İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ’ın organize ettiği alanında Türkiye’nin tek ihtisas fuarı olan OLIVTECH 2018 “GURME iZMİR” 8. Zeytin, Zeytinyağı, Süt Ürünleri, Şarap ve Teknolojileri Fuarı ve 9.uncu Ekoloji İzmir fuarı 9- 12 Mayıs 2018 tarihlerinde Fuar İZMİR’de gerçekleşiyor.

  Çanakkale Ticaret Borsası Zeytin ve Zeytinyağı, Süt, Süt Ürünleri, Fermente Ürünler ve teknolojileri ile ilgili sektör kurullarında yer alan firmalarını alıcılarla buluşturup, var olan pazarların yanı sıra yeni işbirlikleri ve yeni pazarların bulunmasına imkân sağlamak amacı ile 100 m2’lik stant  ile Olivtech 2018 “Gurme İzmir” 8. Zeytin, Zeytinyağı, Süt, Süt Ürünleri ve Teknolojileri Fuarında ürünleri, markaları ve firmaları ile  göz doldurdu.

  2018 Troya yılı vurgusu yapılan Borsa stantında, Bilgem Gıda, Damlıca Zeytinyağları, H.Ö.444 Öztürkler, Peysal Gıda, Elta Elektrik Tah.İnş.Tic.Ltd.Şti., Doğruluk Ezine gibi firmalar ürünleri ve temsilcileri ile stantta yer aldılar. Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı Gökhan Uysal, Meclis Üyeleri Sinan Erdoğan, Mehmet Ok ve İstişare Kurulu Başkanı Salamon Halyo Borsa standına gelen misafirlere ev sahipliği yaptılar. 12 Mayıs 2018 tarihine kadar sürecek olan fuarda Çanakkale Ticaret Borsası B holünde ziyaretçilerini ağırlıyor.

  Fuar ile ilgili değerlendirmede bulunan Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı S. Kaya Üzen; “Türkiye’nin sağlıklı fuarları Olivtech ve Ekoloji İzmir, Fuar İzmir’de kapılarını açtı. Bu yıl sekizincisi düzenlenen ve Fuar İzmir’de gerçekleşen fuarda Borsamız stantı ile ilimiz ürünlerini alıcılarla buluşturarak, bağlantı yapmalarına zemin hazırlama imkânına eriştik. Standımızda İlimize ait zeytin ve zeytinyağlarımızın, süt, süt ürünleri ve fermente ürünlerimizin tanıtım ve tadımları gerçekleştirilmektedir” dedi.

  Çanakkale Ticaret Borsası üyelerinin bir yandan yurtiçi pazar payını arttırmayı amaçlarken bir yandan da yurtdışında yeni pazarlar elde etme olanakları yakalamayı hedeflediklerini kaydeden Başkan Üzen Gurme İzmir-8. Olivtech Fuarının uluslararası özelliğinin olması nedeniyle ürünlerimizi hem tüm Türkiye’de yaşayan tüketicilere hem de yakın coğrafyada bulunan tüketicilerin damak zevkine sunma imkânına eriştiklerini ifade etti.

  Başkan Üzen; “Organik ürünlerin ve zeytinin anavatanı Anadolu’nun ürün çeşitliliğini ve kalitesini sergilemek ve Türk firmalarının global pazardaki rekabet güçlerini artırmasına yönelik girişimlere destek olmak amacıyla düzenlenen bu fuarın, Borsa üyelerine önemli iş bağlantıları kurma olanağı sunmaktadır. Çanakkale Ticaret Borsası olarak Borsamız üyesi tüm sektör oyuncularının fuardan yararlanmaları amacıyla Borsa üyeleri için gidiş- dönüş fuar organizasyonları da gerçekleştirilmektedir” dedi.

  Uluslararası yarışmalar, zeytinli sohbetleri ve yemek şovları ve Sahrap Soysal gibi ünlü şeflerin katıldığı etkinliklerin düzenlendiği fuar,  12 Mayıs’ta sona erecek.

   

   

   

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz