BELEDİYE BAŞKANI HALUK BABAOĞLU 22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞU MESAJI

BELEDİYE BAŞKANI HALUK BABAOĞLU 22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞU MESAJI

NURİYE KARAAĞAÇ HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU

NURİYE KARAAĞAÇ HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU

MEHMET ÜNAL ŞAHİN AYVACIK’IN KURTULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI

MEHMET ÜNAL ŞAHİN AYVACIK’IN KURTULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI

Bülent Turan ; “Hiçbir Programımızı, Yatırımımızı Geciktirmeyeceğiz”

Bülent Turan ; “Hiçbir Programımızı, Yatırımımızı Geciktirmeyeceğiz”

22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞUNDA “ASEF” SAHNE ALIYOR

22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞUNDA “ASEF” SAHNE ALIYOR

Dardenia Çanakkale’ye açılıyor
 • Ana Sayfa » Genel
 • 28 Mart 2018 - 05:00:08
">
  Dardenia Çanakkale’ye açılıyor

  Denizin lezzeti Dardenia, yeni şube açılışları ile büyümeye devam ediyor.  İstanbul’da Nişantaşı, Caddebostan, Göktürk, Maslak gibi merkezi lokasyonlarda 12 şubesi bulunan Dardenia, ilk defa İstanbul dışına çıkarak Çanakkale’de şube açacak.   Birbirinden lezzetli deniz mahsullerini modern ve yenilikçi bir yorumla sunan Dardenia, yeni bir yatırımla balık severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Türkiye’nin ilk balık ekmek zinciri […]

  Denizin lezzeti Dardenia, yeni şube açılışları ile büyümeye devam ediyor.  İstanbul’da Nişantaşı, Caddebostan, Göktürk, Maslak gibi merkezi lokasyonlarda 12 şubesi bulunan Dardenia, ilk defa İstanbul dışına çıkarak Çanakkale’de şube açacak.

   

  Birbirinden lezzetli deniz mahsullerini modern ve yenilikçi bir yorumla sunan Dardenia, yeni bir yatırımla balık severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Türkiye’nin ilk balık ekmek zinciri olan Dardenia Çanakkale’de ilk şubesini açacak.

   

  Dardenia’nın İstanbul dışındaki ilk şubesi olma özelliğine sahip Çanakkale şubesi, Saat Meydanı’nda hizmet verecek. Fish& Bread konseptine sahip şube, taze deniz ürünlerinin yanı sıra Fish&Cips, dinamit karides, levrek çorba gibi ürünlerle misafirlerine zengin bir menü sunacak. 

   

  2018’de daha fazla şube açarak büyümeyi ve herkese balık yeme alışkanlığı kazandırmayı hedeflediklerini belirten Dardenia Genel Koordinatörü Selin Daniyel, Dardenia Çanakkale şubesi ile ilk adımı attıklarını ifade etti. Daniyel şube açılışına ilişkin şunları söyledi: ‘’Başlangıç noktamız olan Çanakkale’de hizmet verecek olmaktan dolayı çok mutluyuz. Deniz ürünlerimiz ve sürekli geliştirdiğimiz yeni menülerimizle tüm Türkiye’ye ulaşmayı hedefliyoruz. Önümüzdeki dönemde Kadıköy Moda’da yeni bir şube açacağız. Her yeni yatırım ülke ekonomisine biraz daha katkı sağlıyor. Biz de üzerimize düşen görevi yerine getirerek ekonomiye ve istihdama katkı sağlamaya devam edeceğiz.‘’

   

  Dardenia Hakkında:

   

  Türkiye’nin ilk ve tek balık ekmek zinciri olan Dardenia, 30 yıllık Dardanel tecrübesiyle, sürdürülebilir balıkçılık ilkelerini kılavuz alarak, 2011 yılında kuruldu. Dardenia’nın ilk restoranı Erenköy’de açıldı. Geleneksel balık ekmek lezzetini modern ve yenilikçi bir yorumla sunan Dardenia, ilk yılında 130 binin üzerinde İstanbulluya ulaşarak büyük bir beğeni kazandı. 2012 yılında Buyaka AVM’de hizmet vermeye başladı. İlk sushi konseptli restoranı Dardenia Fish&Sushi’yi 2014 yılının Ocak ayında Göktürk’te hizmete açtı. 2016’da Nişantaşı, Kozyatağı, Maslak 42’ta yeni açtığı şubelerle müşterilerine hizmet vermeye başladı. 2016’da hızlı bir büyüme gösteren Dardenia, 2017 yılında açtığı Mecidiyeköy ve Capitol şubesiyle 10 şubeye ulaştı. Dardenia 2017 yılında kendi açacağı ve franchise vereceği yeni şubelerle önce İstanbul daha sonra da tüm Türkiye’ye yayılmayı istiyor. Uluslararası alanda tanınan geleneksel lezzet markası olmak hedefiyle yola çıkan Dardenia, doğal ortamında yetişen, katkısız lezzetleriyle balık tutkunlarına enfes deneyimler sunuyor.

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz