Babaoğlu ; “Bizim için öncelikli olan çocuklarımızın ve vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğidir”

Babaoğlu ; “Bizim için öncelikli olan çocuklarımızın ve vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğidir”

Ayvacık’ta Jandarma’dan Göçmen Kaçakçılarına Ağır Darbe

Ayvacık’ta Jandarma’dan Göçmen Kaçakçılarına Ağır Darbe

“MEME KANSERİ KADERİNİZ OLMASIN ERKEN TEŞHİS HAYAT KURTARIR”

“MEME KANSERİ KADERİNİZ OLMASIN ERKEN TEŞHİS HAYAT KURTARIR”

Ezine’de Jandarmanın Trafik Denetimleri Sürüyor

Ezine’de Jandarmanın Trafik Denetimleri Sürüyor

ÇANAKKALE ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN “CUMHURİYET ŞÖLENİ”

ÇANAKKALE ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN “CUMHURİYET ŞÖLENİ”

DenizBank Ezine Şubesiyle Çanakkale’lilere daha yakın
  • Ana Sayfa » Genel
  • 20 Ekim 2017 - 09:58:19
DenizBank Ezine Şubesiyle Çanakkale’lilere daha yakın

Türkiye’nin 81 ilindeki yaygın şube ağıyla bankacılık hizmetlerinde farklılaşan DenizBank’ın Ezine şubesi açıldı. Şube, Serdar Yıldız yönetiminde Ezine halkına başta Tarım Bankacılığı olmak üzere, KOBİ, bireysel ve her türlü bankacılık ihtiyaçlarında öncelikli hizmet sunma hedefiyle çalışmalarına başladı. Sektöründe öncü hizmetleriyle dikkat çeken DenizBank, hizmet ağını yeni şubeleriyle genişletiyor. Banka bu kapsamda yeni açılan Ezine şubesiyle […]

Türkiye’nin 81 ilindeki yaygın şube ağıyla bankacılık hizmetlerinde farklılaşan DenizBank’ın Ezine şubesi açıldı.

Şube, Serdar Yıldız yönetiminde Ezine halkına başta Tarım Bankacılığı olmak üzere, KOBİ, bireysel ve her türlü bankacılık ihtiyaçlarında öncelikli hizmet sunma hedefiyle çalışmalarına başladı.

Sektöründe öncü hizmetleriyle dikkat çeken DenizBank, hizmet ağını yeni şubeleriyle genişletiyor. Banka bu kapsamda yeni açılan Ezine şubesiyle Çanakkaleli müşterilerine ayrıcalıklı bankacılık hizmeti sağlıyor.

19 Ekim tarihinde gerçekleştirilen açılışa Ezine Kaymakamı Ali İkram Tuna, İlçe Emniyet Müdürü Alper Pasinli, DenizBank Tarım Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak, DenizBank Trakya Bölge Müdürü Ahmet Çelik, Türkiye Tarım Kooperatifler Birliği Genel Başkanı Mehmet Özkurnaz, AK Parti Ezine İlçe Bşk.Güray Yüksel, Ezine Şoförler ve Otom.Esnaf Od.Bşk. Yılmaz Konca, Ezine Ziraat Odası Bşk. Anıl Kahrıman, Bayramiç Ziraat Od.Bşk. İsmail Pehlivan, 700 Sayılı Yağlı Toh.Tat.Sat.Koop. Bşk. Yahya Keskin, Ezine Köy İdareleri ve Muhtarlar Derneği Bşk. Ahmet Erişken ve diğer oda birlik ve kooperatif başkanları katıldı.

Şube açılışında ayrıca DenizBank’ın bankacılık sektöründeki öncü faaliyetlerden de bahsedildi.

“Türkiye’nin her yerine Deniz’in ayrıcalıklı dünyasını taşıyoruz”

DenizBank Tarım Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi; “DenizBank olarak çalışmalarımıza ülkemizin 81 ilinde var gücümüzle devam ediyoruz. Açılışını yaptığımız Ezine şubemizle birlikte Ezine halkının bankacılık ihtiyaçlarını bankamızın kaliteli hizmet anlayışıyla karşılıyoruz. Ezineliler, Tarım Bankacılığındaki sektöre yöne veren ürün ve hizmetlerimizin yanı sıra, KOBİ bankacılığından emekli bankacılığına kadar tüm bankacılık ihtiyaçlarını kolay ve ayrıcalıklı olarak karşılayabilecekler. Bankamız Ezinelilerin her türlü bankacılık işleminde daha kuvvetli bir şekilde yanlarında olmaya devam edecek.”

Açılış töreninde daha sonra Kaymakam Ali İkram Tuna,  Türkiye Tarım Kooperatifler Birliği Genel Başkanı Mehmet Özkurnaz’da birer konuşma yaptı.

Açılış töreninde kurdela kesimini Ezine Kaymakamı Ali İkram Tuna, DenizBank Tarım Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak, DenizBank Trakya Bölge Müdürü Ahmet Çelik, Türkiye Tarım Kooperatifler Birliği Genel Başkanı Mehmet Özkurnaz, AK Parti Ezine İlçe Bşk. Güray Yüksel, Ezine Köy İdareleri ve Muhtarlar Derneği Bşk. Ahmet Erişken, Ezine Şube Müdürü Serdar Yıldız birlikte yaptılar.

  • Etiketler

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz