Ezine Belediyesinden Beş Bin Kişiye Aşure İkramı

Ezine Belediyesinden Beş Bin Kişiye Aşure İkramı

EZİNE’LİLER KURTULUŞ GÜNÜNDE HALK KONSERİNDE “ASEF” VE “RADİYE TÜREDİ” KONSERİ VE MEHTERAN GÖSTERİSİ İLE GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

EZİNE’LİLER KURTULUŞ GÜNÜNDE HALK KONSERİNDE “ASEF” VE “RADİYE TÜREDİ” KONSERİ VE MEHTERAN GÖSTERİSİ İLE GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

ELİT TRUCK-CAR VASH AÇILDI
 • Ana Sayfa » Genel
 • 22 Ekim 2017 - 05:18:10
">
  ELİT TRUCK-CAR VASH AÇILDI

  İşletmeciliğini Serdar Sülün’ün yapacağı ELİT TRUCK-CAR VASH Çanakkale Kepez Beldesinde hizmete açıldı. Kepez Beldesi Cumhuriyet Mahallesi, Hasan Basri Hosgör Sokak, No.17 (Kepez Sanayi Bölgesi) Kepez Çanakkale adresinde hizmet vermeye başlayan işletmenin açılışı 20 Ekim Cuma günü saat:14.30 da kurdela kesiminin yapıldığı törenle gerçekleştirildi. Açılışa Kepez Belediye Bşk. Dr. Ömer Faruk Mutan, Ezine Şoförler ve Otomobilciler […]

  İşletmeciliğini Serdar Sülün’ün yapacağı ELİT TRUCK-CAR VASH Çanakkale Kepez Beldesinde hizmete açıldı.

  Kepez Beldesi Cumhuriyet Mahallesi, Hasan Basri Hosgör Sokak, No.17 (Kepez Sanayi Bölgesi) Kepez Çanakkale adresinde hizmet vermeye başlayan işletmenin açılışı 20 Ekim Cuma günü saat:14.30 da kurdela kesiminin yapıldığı törenle gerçekleştirildi.

  Açılışa Kepez Belediye Bşk. Dr. Ömer Faruk Mutan, Ezine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Idası Bşk. Yılmaz Konca ve çok sayıda kişi katıldı.

  Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan, açılış töreninde yaptığı konuşmada işletmenin hayırlı uğurlu olmasını dilerken işletme sahibini de bol kazançlar diledi. Konuşmanın ardından yapılan dua ile birlikte kurdela kesimi Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan ve İşletme Sahibi Serdar Sülün tarafından yapıldı.

  ELİT TRUCK-CAR VASH, müşterilerine, otomobil sahiplerine,  iç-dış yıkama, Motor Yıkama, Detaylı İç Temizlik, Jant Temizliği, Pasta-Cila, Boya Koruma, Seramik Kaplama alanlarında, büyük araç sahiplerine de İç Dış Yıkama, Yağlama, Motor Yıkama ve Detaylı Temizlik konularında hizmet verecek.

  Araçların adresten alınıp adrese teslim edilme hizmetinin de verileceği ELİT TRUCK-CAR VASH, araçlarınızı güvenle emanet edebileceğiniz müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemi ile müşterilerini bekliyor.

  ‘BİR DAHA BAŞKA BİR YERE GİTMEYECEKLER’

  İşletme sahibi SERDAR SÜLÜN Gazetemize yaptığı açıklamada, araba konusunda çok titiz olduğunu ve temiz arabanın bakımlı olduğunu ifade etti.

  Daha titiz, daha kaliteli hizmet amacıyla bu yatırımı yaptığını kaydeden Sülün, ELİT TRUCK-CAR VASH’ta arabasını bir kez yıkatan araç sahiplerinin bir daha başka yere gitmeyeceğini belirtti. Deneyimli bir ekibe sahip olduğunu ifade eden işletme sahibi, iç-dış yıkama, motor yıkama, cila-pasta, iç kuaför, jant temizleme, zift çıkarma, koku giderici temizlik gibi birçok hizmeti verdiklerini kaydetti. Arabaların temizliği konusunda oldukça titiz olduğunu ifade eden Sülün, verdikleri hizmetle sektöre kalite getireceklerini belirtti.

  ‘EN İNCE DETAYINA KADAR TEMİZLİK YAPIYORUZ’

  Verdikleri hizmet ile hem müşterileri hem de araçlarını adeta onore ettiklerini kaydeden Serdar Sülün: “Mekânımız, sıra dışı bir oto yıkama. Çok farklı bir konsepte ve hizmet anlayışına sahibiz. En ince detayına kadar temizlik yapıyoruz. En son araçların temizliğini kontrol edip müşterilerimize teslim ediyoruz. Aldığımız paranın hakkını da kuruşu kuruşuna veriyoruz” şeklinde konuştu.

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz