“MEME KANSERİ KADERİNİZ OLMASIN ERKEN TEŞHİS HAYAT KURTARIR”

“MEME KANSERİ KADERİNİZ OLMASIN ERKEN TEŞHİS HAYAT KURTARIR”

Ezine’de Jandarmanın Trafik Denetimleri Sürüyor

Ezine’de Jandarmanın Trafik Denetimleri Sürüyor

ÇANAKKALE ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN “CUMHURİYET ŞÖLENİ”

ÇANAKKALE ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN “CUMHURİYET ŞÖLENİ”

Olcay Kılavuz: “Türk Andından Vazgeçmez”

Olcay Kılavuz: “Türk Andından Vazgeçmez”

TROAS KATI ATIK BELEDİYELER BİRLİĞİ TOPLANTISI AYVAVCIK’TA YAPILDI

TROAS KATI ATIK BELEDİYELER BİRLİĞİ TOPLANTISI AYVAVCIK’TA YAPILDI

ENGİN KANDEMİR GÜVEN TAZELEDİ
  • Ana Sayfa » Genel
  • 19 Ocak 2018 - 06:07:40
ENGİN KANDEMİR GÜVEN TAZELEDİ

Çanakkale Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odasının 26. Olağan Genel Kurulunda mevcut başkan Engin Kandemir güven tazeledi. Çanakkale Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odasının 26. Olağan Genel Kurulunda mevcut başkan Engin Kandemir, tek liste ile girilen seçimlerde tekrar başkanlığa seçilerek güven tazeledi. Olağan genel kurul Başkan Kandemir’in açılış konuşması ile başladı. Ardından divanın seçimine geçildi. Divan Başkanlığını […]

Çanakkale Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odasının 26. Olağan Genel Kurulunda mevcut başkan Engin Kandemir güven tazeledi.

Çanakkale Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odasının 26. Olağan Genel Kurulunda mevcut başkan Engin Kandemir, tek liste ile girilen seçimlerde tekrar başkanlığa seçilerek güven tazeledi.

Olağan genel kurul Başkan Kandemir’in açılış konuşması ile başladı. Ardından divanın seçimine geçildi. Divan Başkanlığını Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik eski Genel Sekreteri Ünal Özcan yaptı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından faaliyet, kesin hesap raporları okunarak oy birliği ile kabul edildi.

Genel Kurulda dilek ve temenniler kısmında Başkan Kandemir, Çanakkale esnafının önemine ve AVM’leri ve zincir marketleri hedef alarak başladığı konuşmasında, “Türkiye’de ve dünyada bir çok meslek grubu var. Herkes elinden geleni yapıyor. Ben esnafımızın durumunu en üst yerlerde de anlattım. Esnafımız işyerlerinde gece yarısına kadar beklemektedir. Çoğu zaman ailesini göremiyor ve bu millete hizmet ediyor. Başkan olarak esnafımıza hizmet etmek için elimizden geleni yapmaya çalıştık. Bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz.

Sadece nüfus kağıdında Çanakkaleliyim demekle olmuyor. Çanakkale’liyim demek şu oluyor. Çanakkale esnafına ve  Çanakkale insanına hizmet etmek demektir. Bir çok  AVM ve  büyük market zincirleri esnafımızı sarmış durumda. Öyle bir havuz ki, bu havuzda adalet ve eşitlik yok. 8 yıl önce başkan seçildiğimizde esnafımız için çalışmalar yaptık.  Ama AVM’lerde ne oldu? Esnafımız bu AVM’ler nedeniyle yok olmak üzere.  AVM’lerde animasyon merkezleri kurarak herkesi buralara getirdiler. Ülkemizde artık bunlara bir tedbir alınması şarttır. Esnaf teşkilatının durumu bellidir. Esnaf teşkilatımızın hepsi borçludur. Esnafımızı desteklemek için yeni düzenlemeler yapılmalıdır. Yapılan güzel işler vardır. Biz bunlar için teşekkür ediyoruz. Ama bazı konularda da rahatsızlığımızı bildirmek durumdayız. Genel kurulumuzun hayırlı olmasını diliyor, katılımlarınızdan dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmanın ardından Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası yeni yönetimi oda üyelerine tanıtıldı. Çanakkale Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Engin Kandemir Genel Kurulda spora verdiği destekten ötürü TON TV’ de yayınlanan Spor Ton program yapımcısı Bülent Biberci’ ye ve esnafa verdiği desteklerden dolayı ise Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği eski Genel Sekreteri Ünal Özcan’ a plaket verdi.

Ardından kongrenin son gündem maddesi olan seçimlere geçildi. Gerçekleşen seçimde tek liste ile seçime giren Başkan Engin Kandemir yeniden başkanlığa seçilerek güven tazelerken, yönetim kurulu üyeliklerine, Ünal Özcan, Ali Türker, Serkan Yıldırım, Aynur Barışkan, Mehmet Faik Öner, Mücahit Ömer Ünal seçildi.

  • Etiketler

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz