TOBB MARMARA BÖLGESİ ODA/BORSA BAŞKANLARI TOPLANTISINA BAŞKAN KAYA ÜZEN KATILDI

TOBB MARMARA BÖLGESİ ODA/BORSA BAŞKANLARI TOPLANTISINA BAŞKAN KAYA ÜZEN KATILDI

GAZİ’YE BİR ÖDÜL DAHA ; “Ezine Gazi Ortaokulu Atık Pil Toplama’da İl 1.si Oldu”

GAZİ’YE BİR ÖDÜL DAHA ; “Ezine Gazi Ortaokulu Atık Pil Toplama’da İl 1.si Oldu”

Turan, “Biz parayla boyun eğdirilecek bir millet değiliz. Döviz üzerinden had bildirilecek bir millet asla değiliz”

Turan, “Biz parayla boyun eğdirilecek bir millet değiliz. Döviz üzerinden had bildirilecek bir millet asla değiliz”

Ezine’de Orman Yangını Yürekleri Ağıza Getirdi

Ezine’de Orman Yangını Yürekleri Ağıza Getirdi

GEYİKLİ’DE EBRU YAŞAR VE ASEF’İ ONBİNİ AŞKIN KİŞİ İZLEDİ

GEYİKLİ’DE EBRU YAŞAR VE ASEF’İ ONBİNİ AŞKIN KİŞİ İZLEDİ

ENGİN KANDEMİR GÜVEN TAZELEDİ
 • Ana Sayfa » Genel
 • 19 Ocak 2018 - 06:07:40
">
  ENGİN KANDEMİR GÜVEN TAZELEDİ

  Çanakkale Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odasının 26. Olağan Genel Kurulunda mevcut başkan Engin Kandemir güven tazeledi. Çanakkale Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odasının 26. Olağan Genel Kurulunda mevcut başkan Engin Kandemir, tek liste ile girilen seçimlerde tekrar başkanlığa seçilerek güven tazeledi. Olağan genel kurul Başkan Kandemir’in açılış konuşması ile başladı. Ardından divanın seçimine geçildi. Divan Başkanlığını […]

  Çanakkale Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odasının 26. Olağan Genel Kurulunda mevcut başkan Engin Kandemir güven tazeledi.

  Çanakkale Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odasının 26. Olağan Genel Kurulunda mevcut başkan Engin Kandemir, tek liste ile girilen seçimlerde tekrar başkanlığa seçilerek güven tazeledi.

  Olağan genel kurul Başkan Kandemir’in açılış konuşması ile başladı. Ardından divanın seçimine geçildi. Divan Başkanlığını Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik eski Genel Sekreteri Ünal Özcan yaptı.

  Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından faaliyet, kesin hesap raporları okunarak oy birliği ile kabul edildi.

  Genel Kurulda dilek ve temenniler kısmında Başkan Kandemir, Çanakkale esnafının önemine ve AVM’leri ve zincir marketleri hedef alarak başladığı konuşmasında, “Türkiye’de ve dünyada bir çok meslek grubu var. Herkes elinden geleni yapıyor. Ben esnafımızın durumunu en üst yerlerde de anlattım. Esnafımız işyerlerinde gece yarısına kadar beklemektedir. Çoğu zaman ailesini göremiyor ve bu millete hizmet ediyor. Başkan olarak esnafımıza hizmet etmek için elimizden geleni yapmaya çalıştık. Bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz.

  Sadece nüfus kağıdında Çanakkaleliyim demekle olmuyor. Çanakkale’liyim demek şu oluyor. Çanakkale esnafına ve  Çanakkale insanına hizmet etmek demektir. Bir çok  AVM ve  büyük market zincirleri esnafımızı sarmış durumda. Öyle bir havuz ki, bu havuzda adalet ve eşitlik yok. 8 yıl önce başkan seçildiğimizde esnafımız için çalışmalar yaptık.  Ama AVM’lerde ne oldu? Esnafımız bu AVM’ler nedeniyle yok olmak üzere.  AVM’lerde animasyon merkezleri kurarak herkesi buralara getirdiler. Ülkemizde artık bunlara bir tedbir alınması şarttır. Esnaf teşkilatının durumu bellidir. Esnaf teşkilatımızın hepsi borçludur. Esnafımızı desteklemek için yeni düzenlemeler yapılmalıdır. Yapılan güzel işler vardır. Biz bunlar için teşekkür ediyoruz. Ama bazı konularda da rahatsızlığımızı bildirmek durumdayız. Genel kurulumuzun hayırlı olmasını diliyor, katılımlarınızdan dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

  Konuşmanın ardından Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası yeni yönetimi oda üyelerine tanıtıldı. Çanakkale Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Engin Kandemir Genel Kurulda spora verdiği destekten ötürü TON TV’ de yayınlanan Spor Ton program yapımcısı Bülent Biberci’ ye ve esnafa verdiği desteklerden dolayı ise Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği eski Genel Sekreteri Ünal Özcan’ a plaket verdi.

  Ardından kongrenin son gündem maddesi olan seçimlere geçildi. Gerçekleşen seçimde tek liste ile seçime giren Başkan Engin Kandemir yeniden başkanlığa seçilerek güven tazelerken, yönetim kurulu üyeliklerine, Ünal Özcan, Ali Türker, Serkan Yıldırım, Aynur Barışkan, Mehmet Faik Öner, Mücahit Ömer Ünal seçildi.

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz