BELEDİYE BAŞKANI HALUK BABAOĞLU 22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞU MESAJI

BELEDİYE BAŞKANI HALUK BABAOĞLU 22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞU MESAJI

NURİYE KARAAĞAÇ HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU

NURİYE KARAAĞAÇ HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU

MEHMET ÜNAL ŞAHİN AYVACIK’IN KURTULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI

MEHMET ÜNAL ŞAHİN AYVACIK’IN KURTULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI

Bülent Turan ; “Hiçbir Programımızı, Yatırımımızı Geciktirmeyeceğiz”

Bülent Turan ; “Hiçbir Programımızı, Yatırımımızı Geciktirmeyeceğiz”

22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞUNDA “ASEF” SAHNE ALIYOR

22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞUNDA “ASEF” SAHNE ALIYOR

ERCAN YILMAZ’DAN GAZETECİLER GÜNÜ ZİYARETİ
 • Ana Sayfa » Genel
 • 11 Ocak 2018 - 12:16:09
">
  ERCAN YILMAZ’DAN GAZETECİLER GÜNÜ ZİYARETİ

  Geyikli Belediye Başkanı Ercan Yılmaz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla, ilçede ulusal ajans muhabirleri ile yerel gazete muhabirlerini ziyaret etti. Anadolu Ajansı Muhabiri ve EzineTürk Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Birol Güngördü, İHA Muhabiri ve Ezinenin Sesi İnternet Sitesi sorumlusu Erol Güngördü, Sonsöz Gazetesi Muhabiri Bahri Korkmaz’ı ziyaret eden Başkan Ercan Yılmaz, çiçek ve hediye […]

  Geyikli Belediye Başkanı Ercan Yılmaz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla, ilçede ulusal ajans muhabirleri ile yerel gazete muhabirlerini ziyaret etti.

  Anadolu Ajansı Muhabiri ve EzineTürk Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Birol Güngördü, İHA Muhabiri ve Ezinenin Sesi İnternet Sitesi sorumlusu Erol Güngördü, Sonsöz Gazetesi Muhabiri Bahri Korkmaz’ı ziyaret eden Başkan Ercan Yılmaz, çiçek ve hediye takdiminde bulundu.

  Başkan Yılmaz yaptığı açıklamada, “Gazeteciliğin, fedakarlık ve sorumluluk isteyen, zor şartlarda yapılan önemli bir meslek olduğuna dikkat çekerek, “İnsanlığın var olduğu günden bu yana insanoğlu bilgiye ihtiyaç duymuş, karşılıklı haberleşmenin ve bilgi alışverişinin yollarını aramıştır. İnsanlığın bu ihtiyacından ortaya çıkan basın ve gazetecilik mesleği, bugün gelişen teknoloji ve hızlı iletişimle birlikte günlük hayatımızın vazgeçilmezleri arasına girmiştir. Birbirini hiç tanımayan insanların kendi arasındaki bilgi alışverişlerini sağlayan, kamuoyunu aydınlatan, eleştirileriyle eksiklerin giderilmesini sağlayan basın mensupları, yani genel tanımıyla gazeteciler, bu sektörün en önemli unsurudur. Bilgi aktarımının yanı sıra yeri geldiğinde yöremizin, bölgemizin, ülkemizin kalkınmasına, gelişmesine de katkıda bulunan gazetecilerin toplumsal statüsünün güçlendirilmesi toplumun da yararınadır. Basınımızın gösterdiği gelişmede, şüphesiz en büyük pay, görevini fedakarca yapan basın çalışanlarına aittir. İçinde bulundukları şart ya da koşullar ne olursa olsun görevleri peşinde koşan gazetecilerimizin düzenli bir mesai kavramı olmadan, halkı bilgilendirmek için verdiği mücadele her türlü takdirin üzerindedir. Demokratik kültürümüzün en önemli parçalarından birisi olan medya kuruluşlarımızın sorumluluklarının bilincinde olarak, hem demokrasimizin gelişmesine hem de birlik ve beraberliğimizin pekişmesine katkılarını sürdürmektedirler.

  Kamuoyunun doğru ve eksiksiz bilgilendirilmesini ilke edinmiş tarafsız ve özgür basın, demokratik, şeffaf ve gelişmiş devletlerin önemli güçlerinden biridir.

  Gece gündüz demeden çalışan gazetecilerimiz bizim en yakın ve en değerli mesai arkadaşlarımızdır. Toplumun vazgeçilmez unsurlarından biridir. Zor şartlar altında doğru bilgiyi kamuoyuna aktaran gazeteci arkadaşlarımız bizim için en kutsal görevlerden birini üstlenmişlerdir. Özellikle yerelde görev yapan gazetecilerimize, şehrimizin tanıtımında ve şehre değer sağlayıcı yaklaşımlarından dolayı teşekkür eder, bizim için ortak aklın değişmez unsurları olduklarını hatırlatmak isterim. Bizler de onların bu çabalarının her zaman yanında olduk ve olacağız.

  Bu vesile ile en zor şartlarda bile görevlerini kusursuz bir biçimde icra eden basın çalışanlarının 10 Ocak Gazeteciler Günü’nü kutluyor, meslek yaşamlarında kendilerine başarılar diliyorum” dedi.

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz