Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

EREĞLİ TİCARET BORSASI, ÇTB’Yİ ZİYARET ETTİ
 • Ana Sayfa » Genel
 • 1 Kasım 2017 - 17:19:59
">
  EREĞLİ TİCARET BORSASI, ÇTB’Yİ ZİYARET ETTİ

  Ereğli Ticaret Borsası Çanakkale’ye düzenlediği inceleme gezisi kapsamında Çanakkale Ticaret Borsası ile ortak toplantı gerçekleştirdi. Ziyaretin ev sahipliğini yapan Çanakkale Ticaret Borsasını temsilen toplantıda Meclis Başkanı Abdullah Deniz, Meclis Üyesi Melih Gündoğdu, Meclis Üyesi Yaşar Çetin ve Genel Sekreter Sevcan Elver hazır bulundu. Ereğli Ticaret Borsasını temsilen ise Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Ünlü, Yönetim Kurulu […]

  Ereğli Ticaret Borsası Çanakkale’ye düzenlediği inceleme gezisi kapsamında Çanakkale Ticaret Borsası ile ortak toplantı gerçekleştirdi.

  Ziyaretin ev sahipliğini yapan Çanakkale Ticaret Borsasını temsilen toplantıda Meclis Başkanı Abdullah Deniz, Meclis Üyesi Melih Gündoğdu, Meclis Üyesi Yaşar Çetin ve Genel Sekreter Sevcan Elver hazır bulundu.

  Ereğli Ticaret Borsasını temsilen ise Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Ünlü, Yönetim Kurulu üyeleri, Meclis Üyeleri ve Ereğli Ticaret borsasına kayıtlı iş adamlarından oluşan 70 kişilik heyet toplantıda hazır bulundu.

  Ziyarette konuşma yapan Çanakkale Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdullah Deniz “Toprağın vatan olduğu, eşsiz bir zafer yazılan bu kutsal topraklarda, Cumhuriyetimizin 94. Yılında sizlerle bir arada olmaktan, bayram coşkumuzu paylaşmaktan son derece mutluyuz. Çanakkale, Milli mücadele ruhunun ve kadrosunun doğduğu yerdir. Çanakkale Türk milletinin dirilişi, Türkiye Cumhuriyetinin de önsözüdür. Çanakkale, bu necip milletin dünyaya, savaşta bile ahlakın olduğunu öğrettiği yerdir. Anadolu’nun evlatları hem savaştılar, hem insanlığı, hem de erdemi öğrettiler. Süngüleri sanki kalemdi. Bizim Milletimiz kadar düştüğü yerden kalkmasını bilen, esarete alışık olmayan, öldü zannedilirken yeniden dirilen başka millet yoktur. Bunun en son örnekleri Çanakkale Zaferi’nde ve İstiklal Savaşında dünyaya ispatlanmıştır. Kahraman Mehmetçikleri rahmetle, saygıyla anıyoruz. Ruhları şad olsun” dedi.

  Başkan Deniz İlimiz sahip olduğu değerler açısından marka kent olma özelliği taşımaktadır. Bizler Çanakkale Ticaret Borsası olarak üyelerimizin sektörlerinde gelişmelerini sağlamak için uygun ortamlar hazırlamak ve bölgemizin ekonomisini geliştirmek amacıyla ülkemizde ve dünyada Çanakkale’mizin ve üyelerimizin en iyi şekilde tanıtımını yapmayı misyon edindik. Bu düşünceler doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.”dedi.

  Meclis Başkanı Abdullah Deniz Ereğli Ticaret Borsası dostlarımızı Çanakkale’de ve Borsamızda ağırlamaktan mutluluk duyduklarını ifade ederek, Borsa faaliyetleri, projeleri ve çalışmaları hakkında detaylı bilgiler verdi.

  Ereğli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Ünlü Çanakkale Ticaret Borsasında Çanakkaleli dostlarımız tarafından ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz. Çanakkale’nin öyküsü başarılarla dolu. Cumhuriyetimizin 94. Yılını idrak ettiğimiz bu anlamlı günde Çanakkale’mizde bulunmak ben ve üyelerim için çok önemliydi. Sizler tarafından bu şekilde misafir edilmekten dolayı sizlere sonsuz teşekkür ediyoruz.” dedi.

  Toplantıda ağırlıklı olarak canlı hayvan sektörü ve hububat sektörünün sorunları ve çözüm önerileri ile ilgili görüşmeler gerçekleştirildi. Konuşmaların ardından hediye takdimi gerçekleştirilerek ziyaret sona erdi.

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz