Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

Eroğlu: “Hedefimiz Küresel Güç Olmak”
 • Ana Sayfa » Genel
 • 13 Mayıs 2018 - 05:30:26
">
  Eroğlu: “Hedefimiz Küresel Güç Olmak”

  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Çanakkale’de 246 milyon TL yatırım bedelli 20 tesisin toplu açılış ve temel atma törenine katıldı. Eroğlu, Türkiye büyüdükçe, geliştikçe düşmanların yeni planlar uygulamaya başladığını belirtti.   Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Çanakkale’de 246 milyon TL yatırım bedelli 20 tesisin toplu açılış ve temel atma törenine katıldı. […]

  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Çanakkale’de 246 milyon TL yatırım bedelli 20 tesisin toplu açılış ve temel atma törenine katıldı. Eroğlu, Türkiye büyüdükçe, geliştikçe düşmanların yeni planlar uygulamaya başladığını belirtti.

   

  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Çanakkale’de 246 milyon TL yatırım bedelli 20 tesisin toplu açılış ve temel atma törenine katıldı. İçdaş Kongre Merkezinde düzenlenen törene AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürü Murat Acu, daire müdürleri, çok sayıda çiftçi katıldı. Bugün Çanakkale’de 246 milyon TL yatırım bedelli 20 tesisin toplu açılış ve temel atma törenini gerçekleştirdiklerini ifade eden Bakan Veysel Eroğlu, 24 Haziran’da yapılacak seçimler hakkında da açıklamalarda bulundu.

   

  Türkiye büyüdükçe, geliştikçe düşmanların yeni planlar uygulamaya başladığını belirten Bakan Eroğlu, Amerika ve Avrupa’dan seçimi provoke etmek için çok sayıda tweet atıldığına vurgu yaparak, “Bizim seçimden size ne? Biz sizin seçiminize karışıyor muyuz? Ama onlar karışıyor. Çünkü Türkiye güçlendiği zaman küresel bir güç olacak. Hedefimiz küresel bir güç olmak. 2023 yılında dünyanın en büyük 10 ülkesi arasına yerleşmek. Hedefimiz bu. Ama bunun için düşman boş durmuyor. Bir defa bütün terör örgütlerini silahlandıran o, kuran onlar.Pkk’yı kim kurdu? Batı. Peki, PYD’yi kim kurdu; kim silah veriyor? Biz paramızla silah alamıyoruz. Onlara binlerce TIR’la silah gönderiyorlar. Peki DEAŞ alçak terör örgütünü kuran kim? Batı. Türkiye’yi silahsız ele geçirmek için, işgal etme projesi için, alçak bir insanı, yüzünde meymenet olmayan, FETÖ’yü hazırlayan kim? Batı. Ey Çanakkaleliler, şehitler diyarının güzel insanları, lütfen bu konuda uyanık olalım. Mesele parti meselesi falan değil. Mesele devletimizin bekası, istiklalimizdir. Biliyorsunuz, bunlar bir oyun oynayacaklardı. Bizim güney sınırımızda bir terör devleti kuracaklardı. Ne olacaktı? Türkiye’nin başına bela olacaktı. Ama Allah’a şükür, dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde en zor zamanda Fırat Kalkanı, Afrin operasyonu gerçekleştirdik. Gerekirse hepimiz oraya gidecektik. Hepimiz hazırdık. ve neticede oyun bozuldu. Şimdi ikinci bir oyunu devreye sokmaya çalıştılar. Seçimler 2019 yılı sonunda olsaydı, ekonomiyi bozacaklardı. Ben burada Devlet Bahçeli’ye teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ediyorum. Onlar oyunun farkına vardılar. ve şimdi oyunu bozmak için 24 Haziran’da seçim yapılacak. Bu milletin seçimi. Bu büyük bir seçim. Bu parti seçimi değil. İstiklalimiz, devletimizin bekası ve istikbalimiz için yapılacak bir seçim; bunu herkes böyle bilsin” diye konuştu.

   

  Ardından Bakan Eroğlu ve beraberindekiler, 246 milyon TL yatırım bedelli 20 tesisin toplu açılış ve temel atma törenini gerçekleştirdi. Daha sonra Bakan Eroğlu, 10 aileye gelir getirici tür, 9 aileye de ORKÖY sertifikası verdi. Ayrıca vatandaşlara karabiber, erguvan, oya, biberiye, servi, defne ve fıstıkçamı türlerinden oluşan toplam 3 bin fidan ücretsiz dağıtıldı.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz