Ezine Belediyesinden Beş Bin Kişiye Aşure İkramı

Ezine Belediyesinden Beş Bin Kişiye Aşure İkramı

EZİNE’LİLER KURTULUŞ GÜNÜNDE HALK KONSERİNDE “ASEF” VE “RADİYE TÜREDİ” KONSERİ VE MEHTERAN GÖSTERİSİ İLE GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

EZİNE’LİLER KURTULUŞ GÜNÜNDE HALK KONSERİNDE “ASEF” VE “RADİYE TÜREDİ” KONSERİ VE MEHTERAN GÖSTERİSİ İLE GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

ESNAF ODALARI BİRLİĞİ ÇTSO’DA BİRARAYA GELDİ
 • Ana Sayfa » Genel
 • 9 Kasım 2017 - 17:46:01
">
  ESNAF ODALARI BİRLİĞİ ÇTSO’DA BİRARAYA GELDİ

  Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği bağlı Odaları, ÇTSO Yönetim Kurulunu ziyaret etti. ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı T. Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Gün, Yönetim Kurulu Üyesi Emin Bacak ve Genel Sekreter Sema Sandal’ın ev sahipliği yaptığı toplantıya, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Mustafa Vurucu ve Birliğe bağlı Oda Başkanları; Esnaf ve […]

  Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği bağlı Odaları, ÇTSO Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

  ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı T. Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Gün, Yönetim Kurulu Üyesi Emin Bacak ve Genel Sekreter Sema Sandal’ın ev sahipliği yaptığı toplantıya, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Mustafa Vurucu ve Birliğe bağlı Oda Başkanları; Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Birliği Başkanı İbrahim Ejder, Madeni İşler Odası Başkanı Ferit Bektaş, Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası Başkanı İsmail Karabacak, Terziler Odası Başkanı Mehmet Yılmaz, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Ali Demir, Marangozlar Odası Başkanı Bayram Taşyapı, Bakkallar Odası ve Kent Konseyi Başkanı Engin Kandemir, Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Sezayi Kahraman, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Sekreteri Ünal Özcan katıldı.

  EKONOMİ’DE SEN, BEN YOK BİZ VARIZ. İLERİYE BAKACAĞIZ, HEP BERABER EL BİRLİĞİYLE ÇANAKKALE’NİN KALKINMASI İÇİN YENİ PROJELER ÜRETECEĞİZ. BU KOLTUKLAR BİZLERE MASA BAŞINDA OTURMAK VE SİYASET YAPMAMIZ İÇİN EMANET EDİLMEDİ.”

  ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Meslek Kuruluşu Başkanları tarafında gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, birlik ve beraberlik içinde olunduğu sürece, üstesinden gelinmeyecek bir iş, çözülmeyecek bir sorun olmadığını belirtti. Başkan Semizoğlu, Çanakkale’de Kamu arazilerinin satılmasını istemediklerini ve kullanım ömrünü tamamlamış Kamu binalarının yıkılarak Çanakkale halkına yeşil alan olarak tahsis edilmesini istediklerini ifade ederek gündeme getirdi.

  Küçük Sanayi Sitesi ile ortak üyeler ve ortak faaliyeti olan esnafla ilgili çalışmayı mevcut Küçük Sanayi Sitesinin yürütmesi konusunda mutabık kalındığını vurgulayarak yer ile ilgili talebin tekrarlanmasına karar verildi.

  Esnaf Odaları Birliği Başkanı Vurucu, Ahilik teşkilatının özünün birlik olduğunu, mayamızda bunun var olduğunu belirterek, Çanakkale esnafının gelişmesi için tek ses olarak hareket edileceğini söyledi.

  Ekmek zammının da gündeme geldiği toplantıda, fırıncı üyelerin mağduriyetinin en kısa zamanda giderilmesi için konunun takip edildiği belirtildi.

  Toplantı sonunda, Çanakkale’de kurulması planlanan Ticaret Sitesiyle ilgili olarak Başkan Mustafa Vurucu’ nun Çanakkale’nin 4 Milletvekilini de ziyaret ederek görüşmesine karar verildi.

   

   

   

  ????????????????????????????????????

   

   

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz