Ayvacık Belediyesi Çöpten Enerji Üretecek

Ayvacık Belediyesi Çöpten Enerji Üretecek

BAHAR YURT, TİCARET BAKANI RUHSAR PEKCAN’A TEBRİK ZİYARETİNDE BULUNDU

BAHAR YURT, TİCARET BAKANI RUHSAR PEKCAN’A TEBRİK ZİYARETİNDE BULUNDU

Bülent Turan ; “Sizler Burada bizim elim ayağımızsınız”

Bülent Turan ; “Sizler Burada bizim elim ayağımızsınız”

EZİNE 2. ŞEHİTLER FUTBOL TURNUVASINDA ŞAMPİYON BALIKESİR BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESPOR

EZİNE 2. ŞEHİTLER FUTBOL TURNUVASINDA ŞAMPİYON BALIKESİR BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESPOR

Ayvacık Belediye Başkanlığı Yüzme Kursları Başladı

Ayvacık Belediye Başkanlığı Yüzme Kursları Başladı

ESNAF ODALARI BİRLİĞİ ÇTSO’DA BİRARAYA GELDİ
 • Ana Sayfa » Genel
 • 9 Kasım 2017 - 17:46:01
">
  ESNAF ODALARI BİRLİĞİ ÇTSO’DA BİRARAYA GELDİ

  Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği bağlı Odaları, ÇTSO Yönetim Kurulunu ziyaret etti. ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı T. Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Gün, Yönetim Kurulu Üyesi Emin Bacak ve Genel Sekreter Sema Sandal’ın ev sahipliği yaptığı toplantıya, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Mustafa Vurucu ve Birliğe bağlı Oda Başkanları; Esnaf ve […]

  Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği bağlı Odaları, ÇTSO Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

  ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı T. Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Gün, Yönetim Kurulu Üyesi Emin Bacak ve Genel Sekreter Sema Sandal’ın ev sahipliği yaptığı toplantıya, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Mustafa Vurucu ve Birliğe bağlı Oda Başkanları; Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Birliği Başkanı İbrahim Ejder, Madeni İşler Odası Başkanı Ferit Bektaş, Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası Başkanı İsmail Karabacak, Terziler Odası Başkanı Mehmet Yılmaz, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Ali Demir, Marangozlar Odası Başkanı Bayram Taşyapı, Bakkallar Odası ve Kent Konseyi Başkanı Engin Kandemir, Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Sezayi Kahraman, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Sekreteri Ünal Özcan katıldı.

  EKONOMİ’DE SEN, BEN YOK BİZ VARIZ. İLERİYE BAKACAĞIZ, HEP BERABER EL BİRLİĞİYLE ÇANAKKALE’NİN KALKINMASI İÇİN YENİ PROJELER ÜRETECEĞİZ. BU KOLTUKLAR BİZLERE MASA BAŞINDA OTURMAK VE SİYASET YAPMAMIZ İÇİN EMANET EDİLMEDİ.”

  ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Meslek Kuruluşu Başkanları tarafında gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, birlik ve beraberlik içinde olunduğu sürece, üstesinden gelinmeyecek bir iş, çözülmeyecek bir sorun olmadığını belirtti. Başkan Semizoğlu, Çanakkale’de Kamu arazilerinin satılmasını istemediklerini ve kullanım ömrünü tamamlamış Kamu binalarının yıkılarak Çanakkale halkına yeşil alan olarak tahsis edilmesini istediklerini ifade ederek gündeme getirdi.

  Küçük Sanayi Sitesi ile ortak üyeler ve ortak faaliyeti olan esnafla ilgili çalışmayı mevcut Küçük Sanayi Sitesinin yürütmesi konusunda mutabık kalındığını vurgulayarak yer ile ilgili talebin tekrarlanmasına karar verildi.

  Esnaf Odaları Birliği Başkanı Vurucu, Ahilik teşkilatının özünün birlik olduğunu, mayamızda bunun var olduğunu belirterek, Çanakkale esnafının gelişmesi için tek ses olarak hareket edileceğini söyledi.

  Ekmek zammının da gündeme geldiği toplantıda, fırıncı üyelerin mağduriyetinin en kısa zamanda giderilmesi için konunun takip edildiği belirtildi.

  Toplantı sonunda, Çanakkale’de kurulması planlanan Ticaret Sitesiyle ilgili olarak Başkan Mustafa Vurucu’ nun Çanakkale’nin 4 Milletvekilini de ziyaret ederek görüşmesine karar verildi.

   

   

   

  ????????????????????????????????????

   

   

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz