Ezine’nin düşman işgalinden kurtuluşu törenle kutlandı

Ezine’nin düşman işgalinden kurtuluşu törenle kutlandı

BELEDİYE BAŞKANI HALUK BABAOĞLU 22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞU MESAJI

BELEDİYE BAŞKANI HALUK BABAOĞLU 22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞU MESAJI

NURİYE KARAAĞAÇ HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU

NURİYE KARAAĞAÇ HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU

MEHMET ÜNAL ŞAHİN AYVACIK’IN KURTULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI

MEHMET ÜNAL ŞAHİN AYVACIK’IN KURTULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI

Bülent Turan ; “Hiçbir Programımızı, Yatırımımızı Geciktirmeyeceğiz”

Bülent Turan ; “Hiçbir Programımızı, Yatırımımızı Geciktirmeyeceğiz”

Ezine Hem’den Yıl Sonu Sergisi
 • Ana Sayfa » Genel
 • 13 Mayıs 2018 - 07:18:36
">
  Ezine Hem’den Yıl Sonu Sergisi

  Ezine Halk Eğitim Merkezi (HEM) Müdürlüğü, kursiyerlerin bir yıllık el emeklerinin yer aldığı yıl sonu sergisi düzenledi. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından bir konuşma yapan Ezine Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Şevket Çetin, Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü olarak vizyonlarının hayatta mutlu bireyler hazırlamak için her zaman, her yerde, herkese eğitim olduğunu ifade ederek, bu […]

  Ezine Halk Eğitim Merkezi (HEM) Müdürlüğü, kursiyerlerin bir yıllık el emeklerinin yer aldığı yıl sonu sergisi düzenledi.

  Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından bir konuşma yapan Ezine Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Şevket Çetin, Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü olarak vizyonlarının hayatta mutlu bireyler hazırlamak için her zaman, her yerde, herkese eğitim olduğunu ifade ederek, bu misyon ve vizyon hedefler doğrultusunda 2017-2018 eğitim öğretim yılında ilçe merkezi, Geyikli Beldesi ve köylerde toplam 214 kursun açıldığını, bu kurslara 1944 kadın, 1280 erkek olmak üzere toplam 3.224 kursiyerin katıldığını söyledi.

  Ezine Halk Eğitim Merkezi olarak yıl içerisinde gerçekleşen faaliyet ve çalışmalar hakkında bilgi veren Çetin, “Bugün açılan sergimizde 1 kadrolu usta öğretici, 7 usta öğretici öğretmenimiz ve kursiyerlerimizin el emeği göz nuru çalışmaları göreceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve eşleri hanımefendi sayın Emine Erdoğan himayelerinde ülke genelinde başlatılan okur yazarlık seferberliği çalışmalarında ilçe merkezimiz, Geyikli Beldesi ve 22 köyümüzde okuma yazma kurslarımız açılmış olup, bu kurslarımıza 87 erkek, 328 bayan olmak üzere toplam 415 kursiyerin kaydı yapılmıştır. Kurslarımız halen devam etmekte olup Mayıs ayının sonuna kadar tamamlanacaktır. Ezine Meslek Yüksek Okulu, Ezine Gıd Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü, İlçe Garnizon Komutanlığı ile ortaklaşa çeşitli kurslarımızı açtık” dedi.

  Halk oyunları ekibinin gösterisinin ardından kursiyerlere belgeleri verildi.

  Daha sonra protokol üyeleri ve vatandaşlar sergiyi gezdi.

  Açılışa Ezine 3. Jandarma Er Eğ.Tab.Kom. J.Yrb. Turgay Şavir, Askerlik Şubesi Başkanı Per. Ütğm. Engin Us, İlçe Jandarma Komutanı J.Yzb. Gürkan Irak, İlçe Emniyet Müdürü Alper Pasinli, İlçe Müftüsü Ali Üney, İlçe Milli Eğitim Müdürü Orhan Akman, İlçe Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Şevket Çetin, kurum amir ve müdürleri, sivil toplum kuruluşu başkan ve yöneticileri,  okul müdürleri, kursiyerler ve vatandaşlar katıldı.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz