Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

Ezine MYO Çanakkale’yi canlı mankenlerle tanıttı
 • Ana Sayfa » Genel
 • 11 Mayıs 2018 - 06:22:46
">
  Ezine MYO Çanakkale’yi canlı mankenlerle tanıttı

  Ezine Meslek Yüksekokulu ( EMYO) Seyahat Turizm ve Eğlence Hizmetleri Bölümü Turizm Haftası Etkinlikleri kapsamında Çanakkale’nin  11 Turizm Bölgesini bir gösteri ile tanıttı.   Troya’nın ‘UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’ne girişinin 20. Yılı olması dolayısı ile ilan edilmiş olan 2018 Troia Yılı etkinliklerinin ortağı olan Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi her geçen gün farklı bir etkinlikle tanıtımlara […]

  Ezine Meslek Yüksekokulu ( EMYO) Seyahat Turizm ve Eğlence Hizmetleri Bölümü Turizm Haftası Etkinlikleri kapsamında Çanakkale’nin  11 Turizm Bölgesini bir gösteri ile tanıttı.

   

  Troya’nın ‘UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’ne girişinin 20. Yılı olması dolayısı ile ilan edilmiş olan 2018 Troia Yılı etkinliklerinin ortağı olan Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi her geçen gün farklı bir etkinlikle tanıtımlara imza atmaya devam ediyor.

   

  ÇOMÜ Ezine Meslek Yüksekokulu Seyahat Turizm ve Eğlence Hizmetleri Bölümü, 2018 Troya yılı ve Turizm Haftası Etkinlikleri ve kapsamında Çanakkale’nin turizm bölgelerini tek tek tanıttıkları bir organizasyonun altına imza attılar.

   

  EMYO Yahya Çavuş Yerleşkesinde düzenlenen etkinlikte Seyahat Turizm ve Eğlence Hizmetleri Bölümü 1. Sınıf öğrencileri, Ayvacık, Lapseki, Bayramiç, Gökçeada, Bozcaada, Ezine, Biga, Çan, Yenice, Eceabat ve Gelibolu olmak üzere 11 ilçenin tanıtımı amacıyla ayrı ayrı standlar açtılar.

   

  Etkinliğe Kaymakam Ali İkram Tuna, İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Dokuz, Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliği Derneği (ÇATOD) Başkanı Armağan Aydeğer, EMYO Müdürü Doç.Dr. R.Cüneyt Erenoğlu, İlçe Jandarma Komutanı J.Yzb. Gürkan Irak, İlçe Emniyet Müdürü Alper Pasinli, İlçe Milli Eğitim Müdürü Orhan Akman, okulun idari ve akademik personeli ile öğrenciler katıldı.

   

  Her ilçenin kültürü ayrı ayrı tanıtıldı

   

  Açılan stantlarda her ilçenin kültürünü ayrı ayrı yansıtan müzik, kıyafet, yiyecek sunumları yapıldı ve yöresel halk dansları oynandı. Çerkez dansları, Gelibolu’nun Evreşe türküsü eşliğinde kına gecesi enstalasyonu, zeybek oyunu gibi dansların yanı sıra EMYO öğrencileri, kendi hazırlamış oldukları 2 metrelik Truva Atı’nın, Assos Sütunları, uçan Pegasus Atı, Şehitler abidesi, Eceabat Kalesi maketlerini seyircilerin beğenilerine sundular.

   

  Canlı Mankenlerle tanıtım

   

  Bayramiç standında Afrodit, Troya Standında Truvalı Helen, ve Eceabat Standında Seyit onbaşıyı temsilen kostümleri ile canlı manken olarak yer alan öğrenciler konukların özel ilgisini çektiler. Öğr. Gör. Özge Büyük koordinatörlüğünde hazırlanan etkinlik kapsamında ayrıca bir de konferans düzenlendi.

   

  EMYO Müdürü Doç. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu’nun konuşmacı olarak ağırladığı İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Dokuz ile Armağan Aydeğer öğrencilere Çanakkale’nin turizmi ile ilgili ayrıntılı bir konferans verdi.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz