Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

Ezine MYO’da Görev Değişimi
 • Ana Sayfa » Genel
 • 29 Kasım 2017 - 11:28:46
">
  Ezine MYO’da Görev Değişimi

  Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesine bağlı Ezine Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd.Doç.Dr. Mehtap Özden, görevini Doç.Dr.  Ramazan Cüneyt Erenoğlu’na  teslim etti. Ezine MYO’da düzenlenen törene ÇOMÜ Rektörü Prof.Dr. Yücel Acer, Ezine Kaymakamı Ali İkram Tuna, Ezine İlçe Jandarma Komutanı J.Yzb. Gürkan Irak, Ezine İlçe Emniyet Müdürü Alper Pasinli, okulun idari ve akademik personeli katıldı. Devir teslim […]

  Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesine bağlı Ezine Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd.Doç.Dr. Mehtap Özden, görevini Doç.Dr.  Ramazan Cüneyt Erenoğlu’na  teslim etti.

  Ezine MYO’da düzenlenen törene ÇOMÜ Rektörü Prof.Dr. Yücel Acer, Ezine Kaymakamı Ali İkram Tuna, Ezine İlçe Jandarma Komutanı J.Yzb. Gürkan Irak, Ezine İlçe Emniyet Müdürü Alper Pasinli, okulun idari ve akademik personeli katıldı.

  Devir teslim töreninde konuşma yapan Rektör Acer, Özden’in ÇOMÜ bünyesinde görev yapan az sayıdaki idarecilerden birisi olarak Ezine Meslek Yüksek Okulunda göreve başladığına dikkat çekerek, “ Okul Müdürümüz Özden, beklentimizin de üzerine çıkan bir çalışma gösterdiler kendisi ve mesai arkadaşlarıyla birlikte.  Burada bizim yapmak istediğimiz çalışmalar ciddi destek sağladılar. Asla yeterli olmamakla birlikte şuan kampüse girdiğimde daha seçkin bir ortam görüyorum. Ama asla yeterli değil. Önümüzdeki süreçte labaratuvar imkanlarını geliştirmemiz lazım. Yanı başımızda oluşacak Organize Gıda İhtisas Sanayi Bölgesiyle beraber ciddi bir potansiyel geleceği olacağını biliyoruz. Okulumuzda spor imkanları istediğimiz düzeyde olmasa da öğrencilerimizin spor yapacağı imkanları hocamızla birlikte okulumuza kazandırdık. Bütün bu çalışmalar emek, tercih gerektiriyor. Yani elimizde devletin verdiği parayı ve kadroları nereye harcayacağınız konusunda bir takdir yetkiniz var. Bu takdir yetkisini doğru kullanmazsanız kurum yerinde sayar. Ama doğru kullanırsanız iyi bir noktaya doğru gidersiniz. Okulumuzda yapılan şey bu oldu. Bir taraftan da üniversitemizin olması gereken ortama ve noktaya gelmesi için de ciddi çaba sarf ettik. Bu iyi niyetli yapılan çalışmalar, üniversitemizdeki zararlı unsurları büyük randa temizlemiştir. Gidişatı doğru bir raya ve yola koymuştur. Ama bunun daim olabilmesinin garantisi ben değil hocalarımızdır. Üniversitenin kendi içine kapanma lüksü yoktur. Ne yapıyorsak etrafımızdaki kurumlarla ve kişilerle beraber hareket etmemiz lazım. Bu anlamda Ezine çok güzel bir örnek teşkil etti.  Belediye Başkanımız ve burada görev yapan sayın mevcut Kaymakamımız ve önceki kaymakamımız Ezine Meslek Yüksekokuluna bizim beklentilerimizin ötesinde destek oldular ve alaka gösterdiler. Okulumuzun gelişmesi yönünde onlarında çok büyük katkıları var. Bu anlamda Mehtap Hocamıza çok teşekkür ediyoruz katkıları için. Yine Üniversitemizin bir hocası olarak okulumuza katkı yapmaya devam edecektir. Görevi devralan Cüneyt Hocamızda bizim yakından tanıdığımız ve değer verdiğimiz bir arkadaşımız. Eminim oda aynı tempoda devam edip daha da ileriye götürecektir, ondan bir şüphemiz yok.

  Yrd. Doç.Dr. Özden ise konuşmasında  Rektör Acer’in takdiriyle Ezine Meslek Yüksek Okulunda göreve başladığını belirterek, “Ben rektör hocama beni bu göreve layık gördüğü için çok teşekkür ediyorum. Hocamızı ve Üniversitemizi burada en iyi şekilde temsil etmeye çalıştım. Hocam sağ olsun görev yaptığım süre içerisinde bize çok büyük destek oldu. Hatta diğer Meslek Yüksekokulları bizi adeta kıskandı Ezine’ye çok destek olunuyor diye ama hocam sağ olsun bizim hiçbir talebimizi geri çevirmedi. Devletin kaynaklarının ne kadar olduğunu biliyoruz. Buradan Ezine Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu’na çok teşekkür ediyorum. Kendisi adeta bize babalık yaptı. Her zaman bizim yanımızda oldu. Görev yaptığım süre içerisinde Ezine ve Ezineliler hakkında çok güzel ve özel duygularla buradan ayrılıyorum.  Sağolsun Ezine halkı, idarecileri, yöneticileri, Sivil toplum kuruluşları her zaman yanımızda oldular. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. İnşallah göreve yeni başlayan yeni hocamızda Ezine’de güzel bir gelecek hazırlayacaktır. Kendisine başarılar diliyorum” dedi.

  Kaymakam Ali İkram Tuna’da kınuşmasında, sosyal anlamda meslek yüksek okuluna çok büyük anlamda ihtiyaç olduğunu ifade ederek, “ Üniversitemize, sayın rektörümüze, Mehtap hocamıza burada okulumuza verdikleri hizmet ve emeklerden dolayı çok teşekkür ediyoruz. İnşallah yeni hocamızda bayrağı teslim aldığı günden itibaren aynı ruh ve motivasyonla çok daha güzel işler başaracaktır.” dedi.

  Konuşmaların ardından Rektör Acer tarafından Yrd.Doç.Dr. Özden’e teşekkür plaketi ve çiçek takdiminde bulunuldu. Yrd. Doç.Dr. Özden’de yeni Okul Müdürü Doç.Dr. R.Cüneyt Erenoğlu’na çiçek takdiminde bulunuldu.

  Tören hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz