BELEDİYE BAŞKANI HALUK BABAOĞLU 22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞU MESAJI

BELEDİYE BAŞKANI HALUK BABAOĞLU 22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞU MESAJI

NURİYE KARAAĞAÇ HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU

NURİYE KARAAĞAÇ HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU

MEHMET ÜNAL ŞAHİN AYVACIK’IN KURTULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI

MEHMET ÜNAL ŞAHİN AYVACIK’IN KURTULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI

Bülent Turan ; “Hiçbir Programımızı, Yatırımımızı Geciktirmeyeceğiz”

Bülent Turan ; “Hiçbir Programımızı, Yatırımımızı Geciktirmeyeceğiz”

22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞUNDA “ASEF” SAHNE ALIYOR

22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞUNDA “ASEF” SAHNE ALIYOR

Ezine MYO’da İlk Kayıt Heyecanı
">
  Ezine MYO’da İlk Kayıt Heyecanı

  Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Ezine Meslek Yüksek Okulu’nda (MYO) 2018-2019 akademik yılının ilk kayıtları yapıldı.   ÇOMÜ Ezine MYO’daki bölümlere 2018-2019 akademik yılında yerleştirilen öğrenciler, kayıt yaptırmaya başladı.   Okula ilk kayıt yaptıran öğrenciler, Dış Ticaret Bölümüne kaydolan öğrenciler Muhammed Aydin ile Rümeysa Eren oldu. Öğrencilerin kayıtları okul müdürü Doç Dr. R. Cüneyt Erenoğlu […]

  Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Ezine Meslek Yüksek Okulu’nda (MYO) 2018-2019 akademik yılının ilk kayıtları yapıldı.

   

  ÇOMÜ Ezine MYO’daki bölümlere 2018-2019 akademik yılında yerleştirilen öğrenciler, kayıt yaptırmaya başladı.

   

  Okula ilk kayıt yaptıran öğrenciler, Dış Ticaret Bölümüne kaydolan öğrenciler Muhammed Aydin ile Rümeysa Eren oldu. Öğrencilerin kayıtları okul müdürü Doç Dr. R. Cüneyt Erenoğlu tarafından gerçekleşen törenle yapıldı. Törene okulun idari ve akademik personeli de katıldı.

   

  Erenoğlu AA Muhabirine yaptığı açıklamada,  31 Ağustos Cuma günü ÖSYM tarafından yerleştirme sonuçlarının açıklandığına dikkat çekerek, açıklanan sonuçlara göre de okulun tüm bölümlerine kontenjanların hemen hemen dolduğunu ifade etti. Erenoğlu öğrenci alımı olarak kritik seviyenin altında hiçbir bölümün olmadığını bununda kendileri için çok sevindirici bir durum gelişme olduğunu belirterek, “ Ayrıca geçen seneye göre öğrenci alımında sıkıntı yaşayan okulumuza bağlı Süt ve Ürünleri Teknolojisi Bölümünde de hemen hemen tüm kontenjanlarını da doldurmuş durumdadır.  Bu demek oluyor ki, Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesinin varlığı üniversitemize büyük katkılar sağlamakta ve inşallah önümüzdeki yıllarda da bunun devamını diliyoruz. Bunun dışında diğer bölümlerimiz olan Dış Ticaret, Gıda Kalite Kontrolü ve Analizi, Halkla İlişkiler, İşletme, Muhasebe, Pazarlama ve Turizm Hizmetleri Bölümleri de ful kontenjanla doldurmuş durumdalar.  Öğrencilerimizin konaklamalarına ve barınmalarına bağlı geçen yıl yaşanan bazı sorunların ortadan kaldırılmasına yönelik ortak yapacağımız çalışmalarla bu problemlerin ortadan kaldırılacağını düşünüyoruz.  Biz Ezine MYO olarak kaliteli eğitim, nitelikli öğretim kadrosu ve proje bazlı 2 yıllık mesleki eğitimi için gerekli olan tüm planlamaları ve çalışmaları gerçekleştirmiş durumdayız. İnşallah 2018-2019 eğitim öğretim yılının Ezine’mize ve tüm üniversitemize hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

   

  • Yorumla

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz