İBRAHİM ORHAN HOCA HAKKA YÜRÜDÜ

İBRAHİM ORHAN HOCA HAKKA YÜRÜDÜ

EGEMEN ERKEKLİĞE İLK ADIMI ATTI

EGEMEN ERKEKLİĞE İLK ADIMI ATTI

İŞKUR GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ İLE GELEN BAŞARI ÖYKÜSÜ

İŞKUR GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ İLE GELEN BAŞARI ÖYKÜSÜ

Ayvacık Belediyesi Çöpten Enerji Üretecek

Ayvacık Belediyesi Çöpten Enerji Üretecek

BAHAR YURT, TİCARET BAKANI RUHSAR PEKCAN’A TEBRİK ZİYARETİNDE BULUNDU

BAHAR YURT, TİCARET BAKANI RUHSAR PEKCAN’A TEBRİK ZİYARETİNDE BULUNDU

Ezine Sonbahar panayırı sona erdi
 • Ana Sayfa » Genel
 • 5 Eylül 2017 - 19:00:18
">
  Ezine Sonbahar panayırı sona erdi

  Ezine’de uzun yıllardır geleneksel olarak yapıla gelen Sonbahar Panayırı sona erdi. Her yıl 1-4 Eylül tarihleri arasında geleneksel olarak yapılan panayır, bu yıl Kurban Bayramı dolayısıyla 2-4 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirildi. Çevre ilçelerde bu yıl panayır etkinliğinin gerçekleşmemesi ve Kurban Bayramı dolayısıyla da ilçe dışından bir çok kişinin Ezine’ye gelişi sebebiyle de vatandaşlar panayıra yoğun […]

  Ezine’de uzun yıllardır geleneksel olarak yapıla gelen Sonbahar Panayırı sona erdi.

  Her yıl 1-4 Eylül tarihleri arasında geleneksel olarak yapılan panayır, bu yıl Kurban Bayramı dolayısıyla 2-4 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirildi. Çevre ilçelerde bu yıl panayır etkinliğinin gerçekleşmemesi ve Kurban Bayramı dolayısıyla da ilçe dışından bir çok kişinin Ezine’ye gelişi sebebiyle de vatandaşlar panayıra yoğun ilgi gösterdi.

  Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu yaptığı açıklamada, panayırın vatandaşlardan gelen yoğun talep üzerine bu yıl da yapılmasına karar verdiklerini söyledi. Babaoğlu açıklamasında, “Ülkemizin bir çok yerinden ve ilçe merkezimizden bir çok esnafımızın ürünlerini pazarladığı panayırımız, çevre il ve ilçeler ile ilçemiz merkezi ile köylerimizden vatandaşlarımızın yoğun ilgi ve katılımı ile bu yıl 2-4 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirdik. Biz eski kültürümüze sahip çıkıyor ve devam ettiriyoruz” dedi.

  Panayırın geleneksel hale gelen sosyal bir etkinlikleri olduğunu belirten Babaoğlu, “Panayırın aynı zamanda kültür ürünlerimizden ve değerlerimizden olup, ilçemize de katkıları olduğuna inanıyorum. Bu yıl ki panayırımız yoğun ilgi gördü. 3 gün süren panayırımızda herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması da sevindiricidir” dedi.

  Başkan Babaoğlu, bölgenin farklı etkinliklere ihtiyacı olduğunu, belirterek, “Panayırımıza geçmiş yıllardan bu yana il sınırlarımız dışından da birçok vatandaşımız geliyor. Panayır kültürümüzü uzun yıllar daha devam ettirmek istiyoruz” dedi.

   

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz