Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

EZİNE SOSYAL GÜVENLİK MERKEZİ TÖRENLE AÇILDI
 • Ana Sayfa » Genel
 • 31 Mayıs 2018 - 19:06:32
">
  EZİNE SOSYAL GÜVENLİK MERKEZİ TÖRENLE AÇILDI

  Ezine Sosyal Güvenlik Merkezi yeni hizmet binası AK Parti Gurup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’ın da katıldığı törenle hizmete açıldı. Turan, burada yaptığı konuşmada Ezine’nin ak Parti Belediyecilik anlayışı ile tanıştığı günden bu yana alt yapısıyla yatırımlarıyla hızla gelişen ve değişen bir marka kent haline geldiğini belirtti. Ezine’ye yapılan yatırımlara ve hizmetlere değinen Turan […]

  Ezine Sosyal Güvenlik Merkezi yeni hizmet binası AK Parti Gurup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’ın da katıldığı törenle hizmete açıldı.

  Turan, burada yaptığı konuşmada Ezine’nin ak Parti Belediyecilik anlayışı ile tanıştığı günden bu yana alt yapısıyla yatırımlarıyla hızla gelişen ve değişen bir marka kent haline geldiğini belirtti.

  Ezine’ye yapılan yatırımlara ve hizmetlere değinen Turan konuşmasında şunları kaydetti.

  “Daha önce yeni hizmet binasında hizmet vermeye başlayan Ezine SGM yeni hizmet binasının açılışını yoğunluk sebebiyle bugün yapmak nasip oldu. SGK binamızı 6 ay oldu biliyorsunuz fiilen başladı biz açılış günü veremedik. Onu açacağız şimdi. Ezine’mizin ne eksiği varsa adliye binası, okulu, postanesi ne varsa hepsini ayağa kaldırıyoruz. Ezine’mizin hastanesi bitti. Şimdi Ezine’mize iki tane aile merkezi yapıyoruz. 112’ye başlıyoruz onların dışında daha bir sürü benzer çalışmalarımız var. Bu sene bir okulumuzun inşaatı devam ediyor ama 2018’in ekiminde başlayan iki ilkokul iki ortaokul olmak üzere dört inşaatımız daha olacak Ezine’nin nüfusuna oranla düşünün aynı anda dört okula başlıyoruz önceden bir okul yapılır 5 ay konuşulurdu. Artık biz yapılan işlerin temelini atmaya açılışını yapmaya inanın yetişemiyoruz.

  Biz iş yapmak istiyoruz, üretmek istiyoruz. Bir yanlışımız olmadı ki bir kastımız olmadı ki eksiğimiz olur paramız yetmemiştir, bütçeyi planlayamamışızdır ama hangi vatandaşımızın hangi başka partili vatandaşlarımızın, hangi başka partili ilçe belediyemizin talebine hayır dedik ki kim ne dediyse imkanımız oranında gücümüz oranında omuz vermeye çalıştık. Sen CHP’lisin sen AK Partilisin demedik kimin ne talebi varsa hakkaniyeti uygunsa destek olmaya çalıştık. Ezine’nin altı üstüne geldi. Gıda OSB’si Troia 2018 yılıyla, köprümüz öyle tünellerimiz öyle çok güzel işler yapıldı. Geyikli barajımız malum kapalı sistemlerimiz malum her konuda ciddi işlerimiz var.

  Bakın arkadaşlar ideolojik ön yargılarınızı bırakın bir tarafa sadece Ezine’mize köylerine 100 bin metre taş döşeyeceğiz kaç köyümüz var hesap edin ihalesi başladı. 100 bin metre büyük bir rakam arkadaşlar birde bizim 650 köyümüz var Çanakkale’de bir köye bir taş yap bir şey değil ama 650 taneyi 650’yle çarpmanız lazım. Asfaltlarımız olmaya devam edecek” dedi.

  Turan ve beraberindekiler, kurdela kesiminin ardından yeni hizmet binasını gezerek incelemelerde bulundu.

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz