Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

Ezine’de “4006 Tübitak Bilim Fuarı” Açıldı
 • Ana Sayfa » Genel
 • 1 Mayıs 2018 - 06:21:27
">
  Ezine’de “4006 Tübitak Bilim Fuarı” Açıldı

  Ezine’de, İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin projelerinin sergilendiği “TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı” açıldı.   Açılışa İlçe Emniyet Müdürü Alper Pasinli, İlçe Milli Eğitim Müdürü Orhan Akman, Müftü Ali Üney, Halk Eğitimi Mrk.Müd. Şevket Çetin, Ezine Esnaf ve San.Od. Bşk. Türker Demirhan, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.   Tören saygı duruşunda bulunulması, İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. […]

  Ezine’de, İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin projelerinin sergilendiği “TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı” açıldı.

   

  Açılışa İlçe Emniyet Müdürü Alper Pasinli, İlçe Milli Eğitim Müdürü Orhan Akman, Müftü Ali Üney, Halk Eğitimi Mrk.Müd. Şevket Çetin, Ezine Esnaf ve San.Od. Bşk. Türker Demirhan, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

   

  Tören saygı duruşunda bulunulması, İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Ardından, Okul Müdürü Engin Özdemir burada yaptığı konuşmada, “ Ülkemizin son zamanlarda silah teknolojisi ve daha birçok alanda önemli adımlar attığını görüyor ve bununla gururlanıyoruz bu yolda bilime vereceğimiz önem hızla gelişmekte olan teknolojik ve biyolojik rekabete hazırlıklı olmayı gerektirmekte, ayrıca dış güçlere bağımlılığı azaltmada büyük önem teşkil etmektedir. İnsan hayatını kolaylaştırmada çok fazla öneme sahip olan bilim ve teknoloji alanında da bizim evlatlarımızın Dünya üzerinde kendilerini göstereceklerinden kesinlikle eminiz. Geleceğimizin Mimarları gençlerimizin Ülkemize her alanda katkı sağlayacaklarını umuyorum ve onlara sonsuz güvendiğimi bir kez daha belirtmek istiyorum.

   

  Bu vatanın evlatları Ülkesi için çok çalışacak, Yakın tarihlerde de yaşadığımız vahim durumların meydana gelmesine engel olacaktır.Bizler Eşsiz coğrafyamızda birçok Aziz SANCAR ların bu okullardan yetişeceğini umud ediyoruz evlatlarımız ile gönül gönül’e omuz omuza vererek onlara yol göstermek Bayrağı daha yükseklere taşımak için elimizden geleni yapacağız.

   

  Sevgili konuklar sözlerimin sonuna yaklaşırken Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün Bilim ile ilgili sözlerinden birini hatırlatmak isterim. ‘’Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin’’.

   

  Sözlerimi burada bitirirken TUBİTAK 4006 Bilim Fuarı Sergimiz için ortaya koydukları çabadan dolayı Başta Yürütücü Koordinatör Fen Bilgisi Öğretmenimiz Sevcan Daş’a ve tüm görevli Öğretmen arkadaşlarıma Öğrencilerime, Yardımcı hizmetlerde çalışan görevli personelime Huzurlarınızda bir kez daha teşekkür ediyorum. Ve son olarak Siz değerli konuklarımıza davetimize icabet ettiğiniz için bir kez daha teşekkür eder Sağlıklı Mutlu Huzurlu günler diler saygılarımı sunarım” dedi.

   

  Halk Oyunları gösterisinin ardından, Bilim Fuarı projesinde görevli öğretmenlere plaketleri İlçe Emniyet Müdürü Alper Pasinli tarafından takdim edildi. Daha sonra projede görevli öğretmen Sevcan Daş bir konuşma yaptı.

   

  Programın sonunda fuar kurdela kesimi işe açılarak, stantlar gezilerek, projeler hakkında bilgiler alındı.

   

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz