Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

EZİNE’DE “ACTİVE SAĞLIKLI BESLENME KULÜBÜ” AÇILDI
 • Ana Sayfa » Genel
 • 30 Nisan 2018 - 18:38:20
">
  EZİNE’DE “ACTİVE SAĞLIKLI BESLENME KULÜBÜ” AÇILDI

   Ezine’de “ACTİVE SAĞLIKLI BESLENME KULÜBÜ” hizmet vermeye başladı.   Ezine’de farklı bir işletme koluyla iş hayatına atılan Hülya Kayaoğlu’na ait “ACTİVE SAĞLIKLI BESLENME KULÜBÜ”, geçtiğimiz günlerde Ezine Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Türker Demirhan, Herbalife Distiribütörü Ali Akgün ve çok sayıda davetlinin katıldığı açılış töreni ile HERBALİFE üst markasıyla hizmet vermeye başladı.   Camikebir Mahallesi […]

   Ezine’de “ACTİVE SAĞLIKLI BESLENME KULÜBÜ” hizmet vermeye başladı.

   

  Ezine’de farklı bir işletme koluyla iş hayatına atılan Hülya Kayaoğlu’na ait “ACTİVE SAĞLIKLI BESLENME KULÜBÜ”, geçtiğimiz günlerde Ezine Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Türker Demirhan, Herbalife Distiribütörü Ali Akgün ve çok sayıda davetlinin katıldığı açılış töreni ile HERBALİFE üst markasıyla hizmet vermeye başladı.

   

  Camikebir Mahallesi Baransel Caddesi Unpazarı Geçidi No:7/C adresinden hizmet vermeye başlayan Beslenme Kulübünün açılışı dua okunması ve Esnaf ve San Od. Bşk. Demirhan, Herbalife Yöneticisi Ali ve Yaşam Tarzı Danışmanı ve Herbalife Distribütörü Kayaoğlu tarafından kurdela kesimi ile yapıldı.

   

   

  Açılışta bir konuşma yapan Herbalife Distribütörü Ali  Akgün “İşletmemizin amacı halkımızın sağlıklı ve kaliteli beslenip, ömür boyu sağlıklı yaşamalarına destek olmak. İnşallah burada çevremizdeki birçok insan yardımcı olacağız. Bunları birlikte başaracağız. Sizleri merkezimizin açılışına özel ücretsiz hizmetlerimizden de yararlanmaya davet ediyoruz. Bu hediyelerimiz herkese açıktır. Ben merkezimizin Hülya Hanıma hayırlın olmasını diliyorum” dedi.

   

  “Amacımız Sağlıklı ve Daha Mutlu İnsanlardan Oluşan Bir Ezine”

   

  Açılışta bilgi veren işletme yöneticisi Yaşam Tarzı Danışmanı ve Herbalife Distribütörü Hülya Kayaoğlu, “İlçemizde ilk defa bir beslenme kulübü hizmet vermeye başladı. Amacımız insanlarımızı daha sağlıklı beslenme konusunda ve obeziteye karşı bilgilendirme ve bilinçlendirmedir. Bizim bir kahvaltı konseptimiz var. Beslenme kulübümüzde kişiye özel programlar eşliğinde vücudumuzun normal şartlarda dışarıdan alamadığı tüm vitamin, mineral ve doğal besinler içeren, çok lezzetli, tüketimi pratik bir kahvaltı sunuyoruz. Hem de fiziksel anlamda kaliteli bir güne başlamak için insanların ne yapmasını gerektiğini adım adım öğretiyoruz. Bizim özel kahvaltı konseptimize dahil edip onların sağlıklı bir şekilde kilo kontrolü yapmalarını sağlıyoruz. Suyla ilgili bilinçlendiriyoruz, doğru beslenmeyle ilgili bilinçlendiriyoruz, hayatların içerisinde mutlaka egzersiz olmasıyla ilgili bilinçlendiriyoruz. Kişilere özel beslenme programı vererek kilolarını kontrol etmelerini sağlıyoruz.  Kahvaltımızı değiştirerek hem daha sağlıklı, zinde ve enerjik oluyoruz, hem de ihtiyacımız olan sağlıklı beslenmeyi düşük kalori ve zengin besinlerle gerçekleştirmiş oluyoruz, bunun yanı sıra güler yüz motivasyon, eğlence ve danışmanlık hizmeti vererek, ideal kilolarımıza, sağlığımıza ve ihtiyacımız olan yaşam şeklimize ulaşmanıza destek oluyoruz.

   

  Hayırlısıyla iş yerimizin açılışını gerçekleştirdik. Öncelikle beni her zaman destekleyen ve hiçbir zaman yalnız bırakmayan aileme, açılışımıza katılan davetlilerimize, dostlarımıza çok teşekkür ediyorum. Ücretsiz Vücut Analizi yaptırmak ve Sağlıklı Beslenme konusunda bilgi almak isteyen vatandaşlarımızın randevu alarak merkezimize başvurabilirler” dedi.

   

   

   

   

   

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz