Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

Ezine’de Kuyumcunun Duvarını Delip, soygun yaptılar
 • Ana Sayfa » Genel
 • 1 Aralık 2017 - 19:16:00
">
  Ezine’de Kuyumcunun Duvarını Delip, soygun yaptılar

  Ezine’deki bir kuyumcuya, cami avlusuna bakan duvarı kırarak giren kimliği belirsiz şüpheliler, kasayı açmaya çalıştı. Yoldan geçenler tarafından fark edilebileceklerini anlayan ve paniğe kapılan şüpheliler, hurdaya ayrılmış altınları, kol saatleri, küpeler ve yüzükleri çalarak kaçtı. Alına  bilgiye göre olay bu gece saat 00.30 sıralarında Atatürk Caddesi’ndeki bir kuyumcuda meydana geldi. Kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, […]

  Ezine’deki bir kuyumcuya, cami avlusuna bakan duvarı kırarak giren kimliği belirsiz şüpheliler, kasayı açmaya çalıştı. Yoldan geçenler tarafından fark edilebileceklerini anlayan ve paniğe kapılan şüpheliler, hurdaya ayrılmış altınları, kol saatleri, küpeler ve yüzükleri çalarak kaçtı.

  Alına  bilgiye göre olay bu gece saat 00.30 sıralarında Atatürk Caddesi’ndeki bir kuyumcuda meydana geldi. Kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, iş yerinin Seferşah Camisinin avlusuna bakan duvarını kırarak içeri girdi. Hırsızlar ardından altınları çalmak için kilitli kasayı bir süre açmaya çalıştı.

  Ancak bir süre sonra yoldan geçen kişilerin kendilerini fark edebileceğini düşünen ve yakalanacaklarından korkan şüpheliler, tezgah üstünde bulunan maddi değeri düşük ziynet eşyaları ve aralarında müşterilere ait tamir amacıyla bırakılan altınlar ile kol saati, küpe ve yüzükleri alarak kaçtı.

  Şüpheliler, kaçarken işyerindeki güvenlik kameralarına da zarar verdi.

  Ezine İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, şüphelilerin eşgalini belirlemek için işyerindeki ve çevredeki güvenlik kamerası kayıtlarını incelemeye aldı.

  İş yeri sahibi Bülent Ünal, yaptığı açıklamada, olayı iş yerindeki alarm sistemi sayesinde öğrendiklerini belirterek, “Dün gece yarısı iş yerimde bulunan güvenlik sisteminden gelen uyarı üzerine derhal iş yerine geldim. Gördüklerim karşısında şaşkınlık geçirdim. Soyguncular gece yarısı 12.00 ile 00.45 gibi çok geç olmayan ve aydınlık olan bir ortamda bu olayı gerçekleştirmişler. Nasıl bu soygunun gerçekleştiğini hala anlamış değilim. Soyguncular kasayı açmaya çalışmışlar. Açamayınca kol saati, küpe, yüzük ve hurdada bulunan bazı ziynet eşyalarını alarak kayıplara karışmışlar. İşyerimizde maddi hasar var. Soyguncular inşallah en kısa zamanda yakalanırlar” dedi.

  İşyeri çalışanı Mustafa Balcı ise ” Soyguncular gece yarısı iş yerinin duvarını delerek içeri girmişler. Birkaç küpe, yüzük, kol saati ile hurda altınları çalmışlar. Fazla bir maddi kaybımız yok fakat iş yerimizin içine büyük zarar vermişler. İnşallah en kısa sürede yakalanırlar” dedi.

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz