Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

Fahrettin Dündar adaylığını açıkladı
 • Ana Sayfa » Genel
 • 29 Aralık 2017 - 11:24:08
">
  Fahrettin Dündar adaylığını açıkladı

  Küçük Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu üyesi Fahrettin Dündar, Çanakkale Madeni İşler ve Sanatkârları Odası Başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Seçilmesi halinde birlikte görev yapacağı yönetim ekibini de açıklayan Dündar, ekibinde İsmail Erol, Kadir Şengönül, Celil Ateş, İsmail Bozkurt, İbrahim Arık, Fahrettin Umay, Selim Sarıoğlu, Ahmet Kanlıdere ve Ceyhun Cavlan’ın bulunduğunu ifade etti. Dündar yaptığı açıklamada: “32 […]

  Küçük Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu üyesi Fahrettin Dündar, Çanakkale Madeni İşler ve Sanatkârları Odası Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

  Seçilmesi halinde birlikte görev yapacağı yönetim ekibini de açıklayan Dündar, ekibinde İsmail Erol, Kadir Şengönül, Celil Ateş, İsmail Bozkurt, İbrahim Arık, Fahrettin Umay, Selim Sarıoğlu, Ahmet Kanlıdere ve Ceyhun Cavlan’ın bulunduğunu ifade etti.

  Dündar yaptığı açıklamada: “32 yıldır başkanlık görevini yürüten Ferit Bektaş’a ve görev almış tüm yönetici arkadaşlarımıza hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. 560 üyesi bulunan Çanakkale Madeni İşler ve Sanatkârları Odası, sivil toplum örgütleri içinde en büyük odalardandır. Fakat odamız şu anda üyelerimizin ihtiyaçlarına ve beklentilerine cevap verememektedir. Meslektaşlarımızın ciddi mesleki ve sosyal sorunları vardır. Bunu, 32 yıl kesintisiz sürdürülen başkanlığın, artık heyecanını yitirmesine bağlıyoruz. Meslek odamızı hak ettiği yere getirmek istiyoruz. Odamız için değişim ve yeniliğin zamanının geldiğini düşünüyoruz.  Projelerimiz var. Heyecanımız var.  Sorunlarımızın üstesinden gelebilecek gücümüz var. Birlik ve beraberlik içerisinde herkesin katılımcı olduğu, yeni bir ruh, yeni bir heyecanla hizmet etmek, şeffaf bir yönetim anlayışını odamıza kazandırmak istiyoruz” dedi.

  Göreve geldiklerinde yapmayı planladıkları faaliyetler hakkında da bilgi veren Dündar; “Odamız günü ve çağı takip eden bir oda haline gelecektir. Odamızda bir Ar-Ge birimi kurup esnafımıza yeni projeler geliştirip işlerine ne gibi katkılar sağlayıp, kazançlarını nasıl artıracağımızın çalışmalarını yapacağız. Aynı zamanda bir kent sakini olan odamız bünyesindeki esnafımızın, kentimizde devam eden projeleri izleyip öneriler yapmasına, yeni projeler üretmesine, yerel yönetimde katılımcılığın artırılmasına çalışacağız.  Odamız bünyesindeki esnafımızın fuarlara katılımını sağlayarak güncel teknolojik ve bilimsel gelişmelerden haberdar olmasını sağlayacağız. Odamız bünyesindeki esnafımızın mesleki bilgi ve becerisini artırmak üzere ilgili kurum ve kuruluşlardan destek alarak eğitim çalışmaları yapacağız. Odamız, Madeni İşler Odasına bağlı çok farklı konularda faaliyet gösteren esnaflarımızdan oluşmaktadır. Öncelikle farklı meslek grupları için komiteler kuracağız. Kuracağımız komitelerin temsilcileriyle belirli periyotlarla bir araya gelerek, sorunları ve çözüm yollarını değerlendireceğiz. Odamız bünyesinde kayıtlı esnafımıza acil durumlarda destek sağlamak üzere yardım fonu oluşturulması konusunda çalışma yapacağız. Odamız bünyesindeki esnaflarımız ve ailelerinin de katılabileceği piknik, yemek, kültür gezileri gibi sosyal aktiviteleri hayata geçirerek iş hayatının stresini atacak, birlikteliğimizi güçlendirecek etkinlikler yapacağız. Odamıza kayıtlı üyelerimizi iş yerlerinde ziyaret edip yüz yüze görüşerek taleplerini, önerilerini, şikâyetlerini alarak yönetim kurulumuzda değerlendirip çözüm üreteceğiz” ifadelerini kullandı.

   

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz