Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Şahin 19 Mayıs Mesajı
 • Ana Sayfa » Genel
 • 19 Mayıs 2018 - 06:21:48
">
  Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Şahin 19 Mayıs Mesajı

  Ezine Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Soner Şahin, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 99. yıl dönümü dolayısı ile bir kutlama mesajı yayınladı. Şahin mesajında şu ifadelere yer verdi. “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı’nın 99. yılını hep birlikte yaşamanın sonsuz mutluluğu, coşkusu ve heyecanı içerisindeyiz. 19 Mayıs tarih boyunca […]

  Ezine Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Soner Şahin, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 99. yıl dönümü dolayısı ile bir kutlama mesajı yayınladı.

  Şahin mesajında şu ifadelere yer verdi.

  “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı’nın 99. yılını hep birlikte yaşamanın sonsuz mutluluğu, coşkusu ve heyecanı içerisindeyiz.

  19 Mayıs tarih boyunca hep en yukarıda tuttuğumuz bağımsızlık sevdamızın bir yansımasıdır. Samsun’a atılan o “ilk adım” 5 bin yıllık bir medeniyet yürüyüşünün tarihimize altın harflerle kazımış olduğu zaferlerin en anlamlısı; “Kurtuluş” zaferine atılan adımlardan biridir. Bağımsız Türkiye’nin geleceğini ,özgürlük bilinci ile yetişen gençlerimize emanet eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk, gençlerimizi her zaman ön planda tutmuş; gençlerimize yapılan yatırımın ülkenin geleceği için yapılan en anlamlı yatırım olduğunu ,yapmış olduğu inkılaplarla bizlere göstermiştir.

  Milletimiz, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hiçbir fedakârlıktan kaçınmayarak, birlik, beraberlik ve hoşgörü içerisinde geleceğe sağlam adımlarla yürümeye devam edecektir. Bu konuda en büyük enerji kaynağımız ve geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz, içlerinde taşıdıkları sevgi ve heyecanla ülkemizin kalkınmasına katkı verecek en değerli varlıklarımızdır. Onların gözlerindeki ışıltı, bizler için en büyük heyecan kaynağıdır. Dünyamız hızla değişir ve dönüşürken, ülkemiz her anlamda hızla büyüyüp kalkınırken gençlerimizi geleceğe çok daha iyi hazırlamak, onlara en iyi, en gelişmiş imkânları sunmak bizim en temel görevimizdir. Gençlerimize çok daha kalkınmış, çok daha gelişmiş, çok daha refah bir ülke bırakmalıyız.

  İnanıyorum ki gençlerimiz, Türkiye’nin bugün ulaştığı seviyeleri çok daha ileriye taşıyacaklardır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde kaynağı milletimizin iradesi olan ve 19 Mayıs 1919 günü Samsunda başlayan var olma mücadelemizin her zaman hatırlanması, anlaşılması ve yaşatılması için Atatürk’ün bu bayramı hediye ettiği gençlerimize büyük görevler düşmektedir. Sevgili Gençler Ecdadımızın canlarını vatan için siper ederek, sıkıntı ve yokluk içinde büyük özverilerle kurduğu Türkiye Cumhuriyeti sizlere emanet edildi. Bu değerli emaneti korumak ve gelecek nesillere en iyi şekilde aktarmak adına görev ve sorumluluk almaktan asla kaçınmamalısınız. İnanıyorum ki gelecekte ülke yönetiminde söz sahibi olarak ülkemizi çağdaş uygarlık seviyesine sizler taşıyacaksınız.

  Bu duygularla Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere İstiklal Savaşımızın Şehit ve Gazilerini bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla anarken, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınızı kutlar, saygılar sunarım.”

   

   

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz