BELEDİYE BAŞKANI HALUK BABAOĞLU 22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞU MESAJI

BELEDİYE BAŞKANI HALUK BABAOĞLU 22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞU MESAJI

NURİYE KARAAĞAÇ HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU

NURİYE KARAAĞAÇ HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU

MEHMET ÜNAL ŞAHİN AYVACIK’IN KURTULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI

MEHMET ÜNAL ŞAHİN AYVACIK’IN KURTULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI

Bülent Turan ; “Hiçbir Programımızı, Yatırımımızı Geciktirmeyeceğiz”

Bülent Turan ; “Hiçbir Programımızı, Yatırımımızı Geciktirmeyeceğiz”

22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞUNDA “ASEF” SAHNE ALIYOR

22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞUNDA “ASEF” SAHNE ALIYOR

GEYİKLİ’DE EBRU YAŞAR VE ASEF’İ ONBİNİ AŞKIN KİŞİ İZLEDİ
">
  GEYİKLİ’DE EBRU YAŞAR VE ASEF’İ ONBİNİ AŞKIN KİŞİ İZLEDİ

  Geyikli Belediyesinin düzenlediği Halk konserlerinde “EBRU YAŞAR” ve “ASEF” sahne aldı. On bini aşkın müzikseverin izlediği konserde müzikseverler unutamayacakları bir gece yaşadı.   Geyikli Belediyesinin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Halk Konserinde bu yıl EBRU YAŞAR ve ASEF sahne aldı. Cumartesi günü Belediye Sosyal Tesislerinde gerçekleşen konseri Geyikli, Ezine ve çevre ilçelerden de gelen on […]

  Geyikli Belediyesinin düzenlediği Halk konserlerinde “EBRU YAŞAR” ve “ASEF” sahne aldı. On bini aşkın müzikseverin izlediği konserde müzikseverler unutamayacakları bir gece yaşadı.

   

  Geyikli Belediyesinin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Halk Konserinde bu yıl EBRU YAŞAR ve ASEF sahne aldı. Cumartesi günü Belediye Sosyal Tesislerinde gerçekleşen konseri Geyikli, Ezine ve çevre ilçelerden de gelen on bini aşkın kişi izledi.

   

  Konserde ilk olarak arabesk müziğin güçlü seslerinden ASEF sahne aldı. ASEF yaklaşık1 saat süren konserinde adeta seyircisiyle ve hayranlarıyla bütünleşirken, seslendirdiği  “ Vur gitsin beni”, “Mavi mavi”, “Mihriban”, “Leylim ley” ve “Ayrılamam” isimli şarkılarına hayranları da coşkuyla eşlik etti.

   

  ASEF’e konseri sonrasında  Geyikli Belediye Başkanı, Ercan Yılmaz, Ezine Jandarma Komutanı Yzb. Gürkan Irak ve CHP Ezine İl Genel Meclis Üyesi Halil Kaya tarafından çiçek ve hediye takdiminde bulunuldu.

  Konserin finalinde EBRU YAŞAR sahne aldı. Modacı Semih Doğruer imzası taşıyan renkli elbisesiyle sahneye çıkan Yaşar ilk olarak son albümünde yer alan “Nasıl Uyuyorsun” adlı şarkıyı seslendirdi.

  “Ben Ne yangınlar Gördüm”, “ Gözlerimde Gece Oldu” ve “Helalim” adlı parçalarıyla konser alanında duygusal anlar yaşatan Yaşar’a binlerce kişi koro halinde eşlik etti.

   

  Yaşar konserinin açılış şarkısından sonra konseri izleyenlere seslenirken, “Yurdumun en güzel memleketlerinden, yörelerinden  birisi olan Çanakkale’de, Geyikli de olmaktan mutluluk duyuyorum. Çanakkale bizim vazgeçilmezimiz. Sizleri çok seviyoruz. Geyikli’de sizlerle birlikte olmaktan ben ve saz ekibi arkadaşlarım sonsuz onur duyuyoruz, mutluluk duyuyoruz. Geyikli Belediye Başkanı Ercan Yılmaz başta olmak üzere Geyikli halkına ve tüm müzik severlere  çok teşekkür ediyorum herkese sevgilerimi sunuyorum ”dedi.

  Yaşar, ısrarla kendisiyle şarkı söylemek isteğini söyleyen bir hayranı ile de “Seni Anan Benim İçin Doğurdu” isimli şarkıyı birlikte seslendirdi.

  Ebru Yaşar’a binlerce hayranı  “Havadan sudan”, “Bu Sahilde”, “Gözlerimde gece oldu” gibi kendisiyle bütünleşen şarkılarına eşlik etti.

  Ebru Yaşar, Konserinin son bölümlerinde kendisine üzüm hediye etmek isteyen bir hayranını sahnesinde ağırladı, Yaşar hayranına ”Zahmet edip gelmişsin, bir de bana üzüm getirmişsin. Allah senden razı olsun. İşte benim memleketimin her köşesi böyle mütevazi ve misafirperver.” sözleri ile teşekkürlerini iletti.

   

  Daha sonra seyircilere dönerek ”En iyi romanı ben oynarım” diyenleri buraya alalım çağrısını yapan başarılı sanatçı, konserinin finalini dokuz sekizlik ritimler ve kıvrak danslarıyla kendisine eşlik eden kadın hayranları ile yaptı.

   

  Geyikli Belediye Başkanı Ercan Yılmaz’da Ebru Yaşar’a hediyesini vermek üzere çıktığı sahnede yaptığı konuşmada, Ebru Yaşar’ı Geyikli’de ağırlamaktan dolayı büyük mutluluk ve onur duyduklarını belirterek, “Sevgili Geyikli’liler ve değerli misafirler yaklaşık 4 yıldır beraberiz. Bu dört yıl içerisinde acı kayıplarımız oldu birlikte olduk, güzel anılarımız oldu birlikte olduk. Yeni doğan bebeklerimiz oldu birlikte olduk. Yani hayatın her anlamını biz Geyikli Belediyesi olarak sizlerle paylaştık, yanınızda olduk. Beni 4 yıl önce bu göreve getirdiniz. Allah razı olsun. İyi ki varsınız. Ben Geyikli’yi çok seviyorum ve Geyikli’ye hizmet etmekten gurur ve onur duyuyorum. Geyikli’nin ve Türkiye’nin gönüllerin Sultanı değerli Ebru Yaşar’ı Geyikli’de konuk etmekten de mutluluk duyuyoruz. Ben kendisini uzun zamandır Geyikli’de konuk etmek istiyorum. Geyikli Belediye Başkanı olduğum günden bu yana Ebru Yaşar’ı acaba ne zaman burada konuk edebiliriz diye hep düşündüm. Bunula ilgili de tatlı bir hatıramız var eşimle ikimizin. İşte Türkiye’nin starı Ebru Yaşar bizimle birlikte oldu bu akşam. Bu geceyi bizlere yaşatan başta Ebru Yaşar ve saz ekibi olmak üzere, bu gecenin hazırlanmasında büyük emekleri olan gizli kahramanlarımız Geyikli Belediyesinin değerli çalışanlarına, mesai arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Geyikli’ye katkı sunan iş adamlarımıza işte sayın Mevlüt Oruçoğlu aramızda, bu tip organizasyonların gerçekleşmesinde verdikleri desteklerden dolayı  çok teşekkür ediyoruz. Bizleri bu güzel gecede yalnız bırakmayan değerli protokol üyelerimize, misafirlerimize ve tüm müzikseverlere çok teşekkür ediyorum” dedi.

   

  Geyikli Belediye Başkanı Ercan Yılmaz ve eşi Öznur Yılmaz tarafından kendisine çiçek takdim edilen ve yöresel ürünler hediye edilen Ebru Yaşar, sahneden alkışlar eşliğinde indi.

   

  Konseri Beylikdüzü Başkan vekili Ömer Şatır, Ezine Jandarma Komutanı J.Yzb. Gürkan Irak, Geyikli J.Karakakol Komutanı J.Bçvş. Ahmet Öner Saraç, MHP Ezine İlçe Başkanı A.Tevfi,k Aytimurer, CHP Ezine İl Genel Meclis Başkanı Halil Kaya, DSP Ezine İlçe Bşk. Gürler Çetin, CHP Geyikli Belde Bşk. Şükrü Taşkın ve binlerce müziksever izledi.

   

   

   

   

   

  • Yorumla

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz