Ayvacık Belediyesi Çöpten Enerji Üretecek

Ayvacık Belediyesi Çöpten Enerji Üretecek

BAHAR YURT, TİCARET BAKANI RUHSAR PEKCAN’A TEBRİK ZİYARETİNDE BULUNDU

BAHAR YURT, TİCARET BAKANI RUHSAR PEKCAN’A TEBRİK ZİYARETİNDE BULUNDU

Bülent Turan ; “Sizler Burada bizim elim ayağımızsınız”

Bülent Turan ; “Sizler Burada bizim elim ayağımızsınız”

EZİNE 2. ŞEHİTLER FUTBOL TURNUVASINDA ŞAMPİYON BALIKESİR BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESPOR

EZİNE 2. ŞEHİTLER FUTBOL TURNUVASINDA ŞAMPİYON BALIKESİR BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESPOR

Ayvacık Belediye Başkanlığı Yüzme Kursları Başladı

Ayvacık Belediye Başkanlığı Yüzme Kursları Başladı

Gonca & Meriç Mutluluğa Yelken Açtılar
 • Ana Sayfa » Genel
 • 22 Ağustos 2017 - 06:40:51
">
  Gonca & Meriç Mutluluğa Yelken Açtılar

  Gülsel ve Nazmi Karakaş’ın sevgili oğulları Meriç ile Kadriye ve Şaban Erdinç çiftinin sevgili kızları Gonca muhteşem bir düğünle hayatlarını birleştirerek mutluluğa yelken açtılar. Düğüne gelen davetliler girişte Karakaş ve Erdinç aileleri tarafından karşılandı. Çanakkale 500. Yıl parkında gerçekleşen Kına Gecesinin ardından Çanakkale’de Balıkçı Yaşar da gerçekleşen düğün töreni Gonca ve Meriç çiftinin tekne ile […]

  Gülsel ve Nazmi Karakaş’ın sevgili oğulları Meriç ile Kadriye ve Şaban Erdinç çiftinin sevgili kızları Gonca muhteşem bir düğünle hayatlarını birleştirerek mutluluğa yelken açtılar.

  Düğüne gelen davetliler girişte Karakaş ve Erdinç aileleri tarafından karşılandı.

  Çanakkale 500. Yıl parkında gerçekleşen Kına Gecesinin ardından Çanakkale’de Balıkçı Yaşar da gerçekleşen düğün töreni Gonca ve Meriç çiftinin tekne ile düğün alanına gelmesiyle başladı.

  Genç çift arkadaşlarının konfeti ve meşalelerinin arasından geçerek düğün alanına geldiler.

  Nikah memuresinin sorusuna bir ömür boyu mutlu olmak ve ortak gelecekleri adına “EVET” diyerek tebrikleri kabul eden genç çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

  Çok sayıda davetlinin katıldığı düğün töreninde nikah töreninin ardından Meşaleler ile başlayan genç çiftin ilk dansına yakınları da eşlik etti.

  Gülsel ve Nazmi Karakaş ile Kadriye ve Şaban Erdinç ailelerini bu mutlu günlerinde dostları ve akrabaları yalnız bırakmazken, genç çiftle birlikte bu anlamlı ve özel günün tadını doyasıya çıkardı.

  Oyun havalarının muhteşem ritminde gece boyu genç çift ve davetliler hep birlikte doyasıya eğlendiler.

  Birbirlerine yaşam boyu birliktelik sözü vererek mutlu bir yaşama “Evet” diyen genç çiftin yüzlerinden eksik olmayan gülücüklerini paylaşan davetliler, düğün töreninin muhteşem atmosferinde unutulmaz bir geceye tanıklık ederken, kendilerine ömür boyu huzur ve sağlık diledi. Tebrikleri kabul eden çiçeği burnunda çiftin aileleri; duygulu anlar yaşarken, çocuklarının mürüvvetlerini görmenin mutluluğunu düğüne katılan dostlarıyla paylaştılar.

  Doyumsuz bir gece yaşayarak, ömür boyu sürecek olan sevgilerini geleceğe taşıyan GONCA ve MERİÇ, bizzat katılan ve çiçek göndererek bu mutlu günlerini onurlandıran herkese teşekkür etti.

  Düğüne genç çiftin ailesi, yakınları ve çok sayıda davetlinin yanı sıra, CHP 24 dönem Çanakkale Milletvekili ve eski Çan Belediye Başkanı Ali Sarıbaş ve eşi de katıldı.

  Yaşamlarını birleştirerek mutluluğa yelken açan Gonca ve Meriç Karakaş çiftini biz de EZİNETÜRK GAZETESİ Ailesi olarak kutlar, yeni evli çifte bitimsiz bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

  ,

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz