EZİNE’LİLER KURTULUŞ GÜNÜNDE HALK KONSERİNDE “ASEF” VE “RADİYE TÜREDİ” KONSERİ VE MEHTERAN GÖSTERİSİ İLE GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

EZİNE’LİLER KURTULUŞ GÜNÜNDE HALK KONSERİNDE “ASEF” VE “RADİYE TÜREDİ” KONSERİ VE MEHTERAN GÖSTERİSİ İLE GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

EZİNE’DEN BİR ARSLAN MÜDÜR GEÇTİ
 • Ana Sayfa » Genel
 • 26 Aralık 2017 - 20:04:09
">
  EZİNE’DEN BİR ARSLAN MÜDÜR GEÇTİ

  2012 tarihinden bu yana ilçemizde başarıyla görevini yürütmekte olan İlçe Özel İdare Müdürü Recep Arslan görevinden ayrıldı. Bundan sonra yeni görev yeri olan Çanakkale İl Özel İdaresi bünyesinde görev yapacak olan Arslan için, Köy İdareleri ve Muhtarlar Derneği tarafından kahvaltılı veda toplantısı düzenlendi. OPET Yanmazlar Tesislerinde gerçekleşen toplantıya Kurum Amir ve Müdürleri ile, köy ve […]

  2012 tarihinden bu yana ilçemizde başarıyla görevini yürütmekte olan İlçe Özel İdare Müdürü Recep Arslan görevinden ayrıldı.

  Bundan sonra yeni görev yeri olan Çanakkale İl Özel İdaresi bünyesinde görev yapacak olan Arslan için, Köy İdareleri ve Muhtarlar Derneği tarafından kahvaltılı veda toplantısı düzenlendi.

  OPET Yanmazlar Tesislerinde gerçekleşen toplantıya Kurum Amir ve Müdürleri ile, köy ve mahalle muhtarlarının tamamına yakını katıldı.

  Köy İdareleri ve Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Erişken burada yaptığı konuşmada, Özel İdare Müdürü Arslan’ın görevden ayrılmasından büyük üzüntü duyduklarını belirterek, “Ama maalesef böyle oldu. Biz görev yaptığımız süre içerisinde kendisinden çok memnunduk. Burada toplanmamızın sebebi de budur. İnşallah bundan sonraki süreçte bulunacağı diğer görevlerde de birlikte çalışırız. Bizler kendisine beraber çalıştığımız süre içerisinde yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı çok teşekkür ediyoruz.  Kendisine yeni görev yerinin hayırlı olması dileğiyle, bundan sonraki hayatında başarılar diliyoruz” dedi.

  Recep Arslan’da yaptığı konuşmada, yaklaşık 4.5 – 5 yıldır Ezine’de görev yapmakta olduğunu belirterek, “Bu süre içerisinde ilçemizde bir çok başarılı çalışma ve hizmete birlikte imza attık. Köylerimizde gece gündüz hep birlikte olduk ve çalıştık. Devlet memurluğunda böyle ani değişiklikler olabiliyor. Ben görev yaptığım süre içerisinde sizlerden, hepinizden ayrı ayrı çok memnunum. Haklarınızı helal edin. Benden yana da varsa sonuna kadar helal olsun. İnşallah ileride de başka görevlerde başka yerlerde yine görüşme ve çalışma fırsatımız olur. Ezine’de sizlerle birlikte görev yapmaktan her zaman mutluluk duydum. Sizlere her zaman kapım ardına kadar açık. Şuanda burada sizlerle birlikte olmaktan dolayı çok mutlu oldum, hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

  Duygusal anların yaşandığı  veda kahvaltısında çoğu kişinin göz yaşlarını tutamadığı görüldü.

  Müdür Arslan kahvaltıdan sonra katılan tüm muhtarlar ile tek tek vedalaşarak hatıra fotoğrafı çektirdi.

  Toplantı sonrası görüşlerini aldığımız muhtarlar, Göreve başladığı tarihten itibaren gece gündüz, yağmur çamur, tatil demeden, mesai mefhumu göz etmeksizin görevini en iyi ve başarılı şekilde icra eden bir müdürün durup dururken başka bir göreve atanmasını şaşkınlık ve tepkiyle karşıladıklarını belirterek, sonuna kadar Arslan’ın yanında olduklarını ve yeni görev yerinin hayırlı olmasını ve başarılarla dolu bir yaşamı olmasını dilediklerini ifade ettiler.

  Arslan, gerçekleştirdiği Kaymakam, Belediye Başkanı, Kurum amir ve müdürlüğü zşyaret ve vedalaşmaları ardından ilçemizden ayrıldı.

  EZİNE TÜRK GAZETESİ olarak, göreve başladığı tarihten itibaren Ezine’de başarılı ve fedakarca çalışmaları, beyefendi, kibar ve saygılı kişiliği, yeni doğan çocuğu dolayısıyla haklı izni olan doğum izninin çoğu gününü sorumluluk ve görev bilinci anlayışı yüzünden ilçede geçiren, gece gündüz demeden mesai mefhumu göz etmeksizin bizlerinde şahit olduğu görev anlayışı, diğer kurumlar ile uyum içerisinde çalışma prensibi ile ilçe genelinde tüm kesimlerin haklı takdirini ve sevgisini kazanan Recep Arslan’a bundan sonraki görev ve özel hayatında başarılar, mutluluklar ve huzur içerisinde bir yaşam diliyorum. Ezine senden memnundu. Allah da senden memnun kalsın.

  Güle Güle Müdürüm. Hakkını helal et. Varsa bizden yana da helal olsun.

   

   

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz