EZİNE'NİN HABER PORTALI

 

 Sizin Sesiniz....

 
 
 
       Anasayfa       |       Künye       |       Haber Arşivi       |       Site Haritası       |            İletişim         Online: 17
 
 

REKLAM ALANI 5

AKILLI KÖPEK MEX'İN ÇEKİMLERİNE BAŞLANDI
14.09.2012 - Yönetmenliğini Murat Şeker'in üstelendiği Akıllı Köpek Max filminin çekimleri Bozcacada'da başladı.

“Akıllı Köpek Max” filminin çekimlerine Bozcaada’da başlandı

Yapımcılığını Focus Filmin yaptığı yönetmenliğini Murat Şeker’in üstelendiği Akıllı Köpek Max filminin çekimleri Bozcacada’da başladı.

Başrollerini  Ani İpekkaya, İnci Türkay, Murat Akkoyunlu, Ataberk Mutlu,  Hande Katipoğlu ve Burçin Bildik gibi önemli isimlerin paylaştığı” Akıllı Köpek Max”, 8 yaşında bir çocuğun, MAX adlı bir köpek  sayesinde, hayatta karşılaştığı zorluklara karşı pes etmemeyi öğrenmesini, konu ediyor.

Filmle ilgili Bozcacada’da bir Basın Toplantısı düzenlenedi.Düzenlenen Basın toplantısına Filmin yönetmeni Murat Şeker, Yapımcı Nilgün Sağyaşar ile filmin oyuncuları katıldılar. Basın toplantısında yönetmen Murat Şeker, “Aklımda bir çocuk filmi yönetmek vardı, bir senaryo yazıyordum. Nilgün Sağyaşar bana projesinden söz edince Akıllı köpek Max’i yönetmeye karar verdim. Film Türkiye’de uzun yıllar sonra çekilecek olan bir ilk çocuk filmidir. Filmimizin çekimleri Bozcaada, Foça, Ayvalık ve İstanbul’da gerçekleşecek. Max ile çalışmak önceleri beni tedirgin etmiş olsa da sonra işimin oldukça kolay olduğunu gördüm. Bunun nedeni de Max’in son derece uysal ve yetenekli olmasıdır. Oldukça zeki bir köpek olmasından dolayı çekimler sırasında hiçbir zorluk yaşamıyorum. Sette hazırlık yaparken kullanmak üzere Universal Stüdyoları’nda çalışmış iki uzmana yaptırdığımız maket dublöre Max’in şaşırtıcı ölçüdeki zekası ve uyumu nedeniyle fazla gerek duymadık. Akıllı Köpek Max, izleyenlere aile kavramını pekiştirecek bir film olma özelliğini taşıyor. Komedinin ağırlıkta olduğu bir kurguya sahip olan Akıllı Köpek MAX ‘te komik kötülerimizin başına gelenler, küçük büyük bütün seyircileri kahkahaya boğacaktır.”dedi. Sorulan bir soru üzerine de Yönetmen Şeker, filmin sömestir tatiline yetiştirmeye çalıştıklarını belirtti.

 

Yapımcı Nilgün Sağyaşar ise Max‘in sahibi Ali Yeşilırmak ile uzun süredir tanıştıklarını ve bu proje üstünde konuştuklarını  belirterek “ Max’ in yeteneklerini görünce çok iyi bir aile filmi çekebileceğimizi düşündük. Şu ana kadar gördüğümüz şu ki çektiğimiz her sahne düşündüklerimizi tamamen hayatta geçmesine neden oldu.”dedi.

” Akıllı Köpek Max” çekimler sonrasında set ekibine ve gazetecilere yaptığı şovla bir kez daha hayranlık uyandırdı.

 

 


 
  Tags: ezine, news,newspaper,bozcaada,geyikli, assos, ayvacık, gülpınar,ayvacik,gulpinar,bayramiç,canakkale
 

Bu habere oy ver !

 ( 1 )
Bu haber toplam 1942 defa okunmuştur.
Yorum Yaz      Yazdır   

1942
Yorumlar (0)
 
REKLAM ALANI  6
BİROL  GÜNGÖRDÜ
ONLAR BİZİM İÇİN YAPTI, BİZ ONLAR İÇİN YAPAMAZMIYIZ ?
Rüzgar  Gülü
ADANIN KARŞI YAKASI DOST EZİNE

ÇOK OKUNANLAR


EZİNE'DE ŞOK VE YAS !

HEPİNİZİ ÖPTÜM(!)...

BU ESNAF CEZAYI HAKETMİY0r !

ESNAFIN HALİNDEN ANLAMIY0RLAR

ELİNİZİ VİCDANINIZA KOYDUNUZMU ?

UYSAL MARKET 11. ŞUBESİNİ ÇANAKKALE’DE AÇTI

Yorumlananlar

Süleyman Soylu Ezine'de

HALUK BABAOĞLU EZİNE BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI

“KUTAY” ERKEKLİĞE İLK ADIMI ATTI

MERSİN'DEN MİSAFİRİMİZ VARDI

İZLENİMLER
Bugün;
241 Ziyaretçimiz
261 Gösterim
Dün;
3.762 Ziyaretçimiz
4.225 Gösterim
Toplam;
2.992.230 Ziyaretçimiz
6.504.445 Gösterim
 
 
 
       Anasayfa        |       Arşiv        |   Site Haritası       |        Künye         |       İletişim       ezineturk@hotmail.com

Bütün Telif Hakları Ezine Türk' e aittir. İzinsiz hertürlü yazı ve fotoğraf kopyalanamaz yayınlanamaz

© 2011 Ezine Türk