Ezine’nin düşman işgalinden kurtuluşu törenle kutlandı

Ezine’nin düşman işgalinden kurtuluşu törenle kutlandı

BELEDİYE BAŞKANI HALUK BABAOĞLU 22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞU MESAJI

BELEDİYE BAŞKANI HALUK BABAOĞLU 22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞU MESAJI

NURİYE KARAAĞAÇ HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU

NURİYE KARAAĞAÇ HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU

MEHMET ÜNAL ŞAHİN AYVACIK’IN KURTULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI

MEHMET ÜNAL ŞAHİN AYVACIK’IN KURTULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI

Bülent Turan ; “Hiçbir Programımızı, Yatırımımızı Geciktirmeyeceğiz”

Bülent Turan ; “Hiçbir Programımızı, Yatırımımızı Geciktirmeyeceğiz”

Hakan Pınar , “Damla damla değil, dalga dalga geliyoruz”
 • Ana Sayfa » Genel
 • 18 Ocak 2018 - 06:36:48
">
  Hakan Pınar , “Damla damla değil, dalga dalga geliyoruz”

  MHP Çanakkale İl Başkanı Hakan Pınar Biga ilçesinde partiye katılımlar dolayısıyla yapılan kahvaltılı toplantının ardından yaptığı açıklamada “Damla damla değil, dalga dalga geliyoruz” dedi. Biga’da MHP İl Başkanı Hakan Pınar, Biga İlçe Başkanı Ahmet Tekin, ilçe başkanları, İl Genel Meclis üyeleri, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve parti üyeleri ile bir araya geldi. MHP Çanakkale İl […]

  MHP Çanakkale İl Başkanı Hakan Pınar Biga ilçesinde partiye katılımlar dolayısıyla yapılan kahvaltılı toplantının ardından yaptığı açıklamada “Damla damla değil, dalga dalga geliyoruz” dedi.

  Biga’da MHP İl Başkanı Hakan Pınar, Biga İlçe Başkanı Ahmet Tekin, ilçe başkanları, İl Genel Meclis üyeleri, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve parti üyeleri ile bir araya geldi.

  MHP Çanakkale İl Başkanı Hakan Pınar yaptığı açıklamada “Damla damla değil dalga dalga geliyoruz, Merkez İlçemizdeki 283 üyenin ardından Biga İlçemizde 236 yeni üyemize üç hilalli rozetlerini takdim ettik. Biga İlçe Teşkilatımızı özellikle Kadın Kollarımızı tebrik ediyor İlçe Başkanımız Ahmet Tekin’in şahsında takdirlerimi ve şükranlarımı sunuyorum. Cenab-ı Hakk birlik ve dirliğimizi daim etsin” dedi.

  Pınar açıklamasında, “ Partimiz hakkında yapılan menfi politikalara ve haksız tezviratlara itibar etmeden DEVLET EBED MÜDDET anlayışı ile önce Ülkem ve Milletim diyerek inandığı doğrular uğruna mücadelesine hız kesmeden devam etmektedir. Kıymetli Türk Millet, nezdinde takdir gördüğümüzü biliyoruz. Özellikle 15 Temmuz akşamı ve sonrasında devam eden süreçte duruşu ile değerli milletimizin gönlünde hak ettiği yere ulaşmıştır. Bunu partimize olan yoğun ilgiden görmekteyiz. Bir çok ilimizde olduğu gibi, Çanakkale’de de partimize duyulan güven ve muhabbet hissi artarak devam etmektedir. Yakın zamanda merkez ilçemizle başlattığımız yeni üye kayıt çalışmaları Biga ilçemizle devam etmiştir. Sırasıyla her ay bir ilçemizde gerçekleştireceğimiz kahvaltı programları ile partimize yeni üye olan kardeşlerimizle kucaklaşmaya devam edeceğiz” dedi.

  Galatasaraylılar Derneği lokalinde yapılan toplantıda konuşan İlçe Başkanı Ahmet Tekin, partiye 236 yeni üye yaptıklarını, 20 üyenin ise istifa ettiğini söyledi. 29 Nisan tarihinde yapılan 12. Olağan kongrede yönetim ile seçildikten sonra MHP’yi her platformda temsil ettiklerini ifade eden Tekin, “Üye ve gönüldeşlerimizin mutlu ve acılı günlerinde hep beraber olduk. Partimizin büyümesi ve güçlenmesi için var gücümüzle çalıştık ama maalesef MHP düşmanları içte ve dışta her zaman olduğu gibi boş durmayıp partimizin dağıtılması için her türlü oyunu oynamaya başladılar. Yeni bir oluşum altında MHP gibi dualı partiyi bitirmek için seferber oldular. Ama her geçen gün kendilerinin ne olduğu belli oldukça hevesleri kursaklarında kaldı bu zaman zarfında Genel Başkanımız yapılacak son Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde MHP’nin yapacağı ittifaklarla ilgili yaptığı deklarasyonla formalar renkler belli oldu. İttifak yapacak partiler zaten belli bir yerde CHP, HDP,İP ve Saadet partisi bir yerde MHP Genel Başkanımız böyle bir ittifaka karşı biz MHP olarak AK Parti ile ittifak yaparız dedi. Yer yerinden oynadı. Bunlar bizim için gayet normal bir durum bize saldıranlar hep aynı kişiler oldukları için biz bunlara alışığız. Neden mi? 7 Haziran seçimlerinde AK Parti ile koalisyon kurmadık diye küfredenlerle şimdi AK Parti ile yan yana durduğumuz için küfredenler aynı kişiler, Türkeş ile olmuyor diyerek kazan kaldıranlarla Bahçeli ile olmuyor diyerek isyan edenlerde aynı kişiler. Onun için bizler cennet mekan başbuğumuzun izinde, liderimiz Devlet Bahçeli’nin emrindeyiz ve de devletimizin bekası için her türlü katkıyı ve fedakarlığı yapmaya hazırız. Bu vesile ile MHP üyesi olup ta parti disiplinine uymayan üyelerimizin ihraç etme kararını yönetim olarak almış bulunuyoruz. Bundan sonra bu arkadaşların yolları açık olsun. Yaradandan ülkücü ve milliyetçi hareketi yağmur nereye yağarsa tarlasını oraya taşıyan çakallardan korusun diyorum” diye konuştu.

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz