İHSAN SARAÇOĞLU SONSUZLUĞA UĞURLANDI

Ezine’nin tanınmış ve sevilen simalarından emekli eğitimci İhsan Saraçoğlu hayatını kaybetti. Saraçoğlu Ezine’de toprağa verildi.

Ezine’nin tanınmış ve sevilen simalarından, Gazi İlkokulu öğretmenlerinden Mine Saraçoğlu’nun eşi emekli eğitimci İhsan Saraçoğlu uzun süredir mücadele ettiği amansız hastalığa yenik düşerek tedavi gördüğü Ankara’da hayatını kaybetti.

Saraçoğlu’nun cenazesi tedavi gördüğü Ankara’dan Ezine’ye getirilerek evinin önünden helallik alınmasının ardından Ulu Camiine götürüldü.

Saraçoğlu’nun cenazesi burada öğle namazının ardından kılınan cenaze namazından sonra ilçe kabristanlığında toprağa verildi.

56 yaşında hayata gözlerini yuman Saraçoğlu, bir kız ve bir erkek 2 çocuk babasıydı.

İhsan Saraçoğlu’nun cenaze törenine AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, Ezine Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu, Geyikli Belediye Başkanı Ercan Yılmaz, MHP Çanakkale İl Başkanı Hakan Pınar, MHP 25. Dönem milletvekili İ.Kürşat Tuna, CHP Ezine İlçe Bşk. Serdar Eren, MHP Ezine İlçe Bşk. M.Tevfik Aytimurer, AK Parti Ezine İlçe Bşk. Adayı Güray Yüksel, Ezine Şoförler ve Oto.Esnaf Od. Bşk. Yılmaz Konca, siyasiler, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, okul müdürleri ve öğretmenler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

EZİNETÜRK GAZETESİ olarak merhum İhsan Saraçoğlu’na yüce Allah’tan rahmet, ailesi yakınları v sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.