BELEDİYE BAŞKANI HALUK BABAOĞLU 22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞU MESAJI

BELEDİYE BAŞKANI HALUK BABAOĞLU 22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞU MESAJI

NURİYE KARAAĞAÇ HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU

NURİYE KARAAĞAÇ HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU

MEHMET ÜNAL ŞAHİN AYVACIK’IN KURTULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI

MEHMET ÜNAL ŞAHİN AYVACIK’IN KURTULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI

Bülent Turan ; “Hiçbir Programımızı, Yatırımımızı Geciktirmeyeceğiz”

Bülent Turan ; “Hiçbir Programımızı, Yatırımımızı Geciktirmeyeceğiz”

22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞUNDA “ASEF” SAHNE ALIYOR

22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞUNDA “ASEF” SAHNE ALIYOR

Kaymakam Tuna’dan Başkan Konca’ya hayırlı olsun ziyareti
 • Ana Sayfa » Genel
 • 5 Mart 2018 - 20:14:37
">
  Kaymakam Tuna’dan Başkan Konca’ya hayırlı olsun ziyareti

  Ezine Kaymakamı Ali İkram Tuna, Ezine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yılmaz Konca’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ezine Kaymakamı Ali İkram Tuna, Oda ziyaretleri kapsamında geçtiğimiz Ocak ayında gerçekleşen seçimli olağan genel kurulla yeniden Başkanlığa seçilen Ezine Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Yılmaz Konca’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Şoförlerin genel sorunları ve odaya kayıtlı […]

  Ezine Kaymakamı Ali İkram Tuna, Ezine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yılmaz Konca’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

  Ezine Kaymakamı Ali İkram Tuna, Oda ziyaretleri kapsamında geçtiğimiz Ocak ayında gerçekleşen seçimli olağan genel kurulla yeniden Başkanlığa seçilen Ezine Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Yılmaz Konca’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

  Şoförlerin genel sorunları ve odaya kayıtlı üye sayısı hakkında bilgi alan Kaymakam Tuna, ziyarette yaptığı açıklamada  “Sivil toplum kuruluşları ve ile bir arada olmayı önemsiyoruz. Seçimlerin ardından Odalarımıza nezaket ziyaretinde bulunuyoruz. Bu günde hem sizlere hayırlı olsun dileklerimizi iletmek, hem de fikir alışverişinde bulunmak amacıyla bu ziyareti gerçekleştirdik. Odamızla göreve geldiğim günden bu yana uyum içerisinde çalışıyoruz.  Zaten Şoförler odası başkanımızla Trafik Komisyonu toplantılarında görüşmelerimiz oluyor ve sıkıntılar varsa çare arıyoruz. Bu ziyaretimiz nezaket ziyareti; Odamızın yeni dönemde çalışmalarında başarılar diliyoruz. İnşallah ilçemizdeki odalara ve derneklere yapılacak ziyaretleri fırsat buldukça devam ettireceğiz. Ben bu vesile ile göreve yeni seçilen Başkan Yılmaz Konca ve yönetimine hayırlı olsun temennisiyle başarılar, şoför arkadaşlarıma kazasız belasız bir ömür diliyorum.” dedi.

  Başkan Konca’da yaptığı açıklamada, “Bu güne kadar ben ve mesai arkadaşlarımla birlikte kesinlikle olmazsa olmazımız Şoför esnaflarımız ile mevcut olan birlik ve beraberliğimiz devam ettirerek, odamız olarak Ezine halkımız ve şoförlerimizin daha rahat ve huzurlu yaşamaları için çeşitli projeleri yapıp bir araya gelerek bu sorunları aşacağız. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de Kaymakamlığımız ile uyum içerisinde olan çalışmalarımız devam ettireceğiz. İnşallah şoför esnafımızın hak ettiği iş yaşamına kavuşabilmeleri için uygulamak istediğimiz projelerimizi de Kaymakamız ile birlikte uyum içerisinde yapacağımız çalışmalar ile hayata geçireceğiz. Kaymakamımız sayın Ali İkram Tuna’ya bu güne kadar şoför esnafımızın sorunları, beklentileri ve talepleri noktasında gösterdiği ilgi, yardım ve destekten dolayı çok teşekkür ediyoruz.

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz