İBRAHİM ORHAN HOCA HAKKA YÜRÜDÜ

İBRAHİM ORHAN HOCA HAKKA YÜRÜDÜ

EGEMEN ERKEKLİĞE İLK ADIMI ATTI

EGEMEN ERKEKLİĞE İLK ADIMI ATTI

İŞKUR GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ İLE GELEN BAŞARI ÖYKÜSÜ

İŞKUR GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ İLE GELEN BAŞARI ÖYKÜSÜ

Ayvacık Belediyesi Çöpten Enerji Üretecek

Ayvacık Belediyesi Çöpten Enerji Üretecek

BAHAR YURT, TİCARET BAKANI RUHSAR PEKCAN’A TEBRİK ZİYARETİNDE BULUNDU

BAHAR YURT, TİCARET BAKANI RUHSAR PEKCAN’A TEBRİK ZİYARETİNDE BULUNDU

Konca ; “Böyle kirli oyunların içinde olamam. Aday Değilim”
 • Ana Sayfa » Genel
 • 8 Şubat 2018 - 19:21:38
">
  Konca ; “Böyle kirli oyunların içinde olamam. Aday Değilim”

  Ezine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yılmaz Konca basın açıklaması düzenleyerek Esnaf ve Sanatkarkar Kredi Kefalet Kooperatifi seçimli Olağan Genel Kurulunda adaylıktan çekildiğini duyurdu. Konca açıklamasında şu ifadelere yer verdi. “Çok değerli esnaf ve sanatkarlarımız, odalarımızın Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifimize kayıtlı esnaf arkadaşlarım, Gönül Dostlarım. Bildiğiniz üzere 17 Şubat 2018 Cumartesi günü yapılacak […]

  Ezine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yılmaz Konca basın açıklaması düzenleyerek Esnaf ve Sanatkarkar Kredi Kefalet Kooperatifi seçimli Olağan Genel Kurulunda adaylıktan çekildiğini duyurdu.

  Konca açıklamasında şu ifadelere yer verdi.

  “Çok değerli esnaf ve sanatkarlarımız, odalarımızın Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifimize kayıtlı esnaf arkadaşlarım, Gönül Dostlarım.

  Bildiğiniz üzere 17 Şubat 2018 Cumartesi günü yapılacak olan S.S. Ezine Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinin seçimli olağan genel kurulunun şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyorum.

  Hepinizin bildiği üzere, Ezine Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifine kayıtlı ortaklarımız, esnaf ve sanatkarlarımızdan şahsıma getirilen teklif ve teveccüh doğrultusunda 2 Şubat 2018 Cuma günü basın açıklaması yaparak ekip arkadaşlarımla birlikte Kooperatif Başkanlığına aday olmuştum.

  Aradan geçen çok kısa süre içerisinde kooperatif ile ilgili bir çok üyemizin icra dosyalarının bulunduğu ve bunlarla ilgili işlem yapılmasının seçim sonrasına bırakıldığını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım.

  Yine bu süre içerisinde ortaklardan vekalet toplanması aşamasında bana iletilen kabul edemeyeceğim çirkin uygulamaların yapıldığını görmüş bulunmaktayım.

  Ben ve ekibim hizmet için bu yola çıkmıştık. Bizlerin hiçbir şekilde böyle kirli oyunların içerisinde olması mümkün değildir. Bizler koltuk arayışı içerisinde değiliz. Ezine esnaf ve sanatkarlarımız arasında hiçbir şekilde ayrımcılığa izin veremeyiz.

  Tüm bu nedenlerden dolayı şahsım ve ekibimin böyle bir kirli oyunların içerisinde olmayacağımızı bildirir, bu düşüncelerimiz doğrultusunda kooperatif başkanlığına aday olmaktan vazgeçmiş bulunmaktayız.

  17 Şubat 2018 tarihinde yapılacak olan Ezine Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi seçimlerinin tüm esnaf ve sanatkarlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.”

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz