Ezine’nin düşman işgalinden kurtuluşu törenle kutlandı

Ezine’nin düşman işgalinden kurtuluşu törenle kutlandı

BELEDİYE BAŞKANI HALUK BABAOĞLU 22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞU MESAJI

BELEDİYE BAŞKANI HALUK BABAOĞLU 22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞU MESAJI

NURİYE KARAAĞAÇ HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU

NURİYE KARAAĞAÇ HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU

MEHMET ÜNAL ŞAHİN AYVACIK’IN KURTULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI

MEHMET ÜNAL ŞAHİN AYVACIK’IN KURTULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI

Bülent Turan ; “Hiçbir Programımızı, Yatırımımızı Geciktirmeyeceğiz”

Bülent Turan ; “Hiçbir Programımızı, Yatırımımızı Geciktirmeyeceğiz”

KONCA’DAN RAMAZAN AYI MESAJI
 • Ana Sayfa » Genel
 • 15 Mayıs 2018 - 15:12:37
">
  KONCA’DAN RAMAZAN AYI MESAJI

  Ezine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yılmaz Konca, Ramazan ayı dolayısıyla mesaj yayınladı. Konca mesajında İslam Aleminin Ramazan ayını tebrik ederek, “Mübarek Ramazan Ayı’nın milletimize,, ülkemize ve İslam Alemine barış ve huzur getirmedini dilerim” dedi. Ramazan ayının birleştirici yönüne dikkati çeken Konca, mesajında şunları kaydetti: “On bir ayın sultanı, rahmet, bereket ve mağfiret iklimi Ramazan […]

  Ezine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yılmaz Konca, Ramazan ayı dolayısıyla mesaj yayınladı.

  Konca mesajında İslam Aleminin Ramazan ayını tebrik ederek, “Mübarek Ramazan Ayı’nın milletimize,, ülkemize ve İslam Alemine barış ve huzur getirmedini dilerim” dedi.

  Ramazan ayının birleştirici yönüne dikkati çeken Konca, mesajında şunları kaydetti:

  “On bir ayın sultanı, rahmet, bereket ve mağfiret iklimi Ramazan ayının gölgesi bir kez daha üzerimize düştü. Hep birlikte bunun huzur ve mutluluğunu yaşamaktayız. Ayların sultanı olan Ramazan yardımlaşma, dayanışma, rahmet, bereket, af ve mağfiret ayıdır. Ramazan paylaşmanın zirveye çıktığı, sevgi, hoşgörü ve kardeşlik duygularının daha da güçlendiği, kutlu bir zaman dilimidir. Paylaşmak, dünyanın neresinde olursa olsun muhtaçlara ve kimsesizlere yardım eli uzatmaktır. Bu ayda kuracağımız iftar sofralarımızı yetim, öksüz, fakir ve yoksullarla mutlaka paylaşalım. Peygamber Efendimiz bir hadisi şeriflerinde şöyle buyuruyor ‘Komşusu aç iken tok yatan bizden değildir’ Bu inançla kendi yoksullarımızı asla unutmayalım.

  Bizler mazlum ve mağdur coğrafyalarda yaşanan sıkıntıları bire bir içinde hisseden ve bu yüzden bayramını buruk karşılayan necip bir milletiz. Cenab-ı Hak bizler için bu Ramazan’ı bir kurtuluş vesilesi kılsın, İslam aleminin ferahına, aziz milletimizin birlik ve beraberliğine, insanlığın kurtuluşuna vesile kılsın.

  Ramazan ayında yaşadığımız milletçe kenetlenmenin; tüm bir yıla yayılmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz etmekteyiz. Aziz milletimizin yıllarını hep Ramazan bereketinde, günlerini hep Ramazan huzurunda yaşaması temennisiyle, başta şoför esnafımız ve hemşehrilerimiz olmak üzere, aziz milletimizin ve tüm İslam aleminin Ramazan ayını tebrik eder,  içinde bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi’ni bulunduran Ramazan Ayı’nın ilçemize, ülkemize ve İslam Alemi’ne hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

   

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz