BELEDİYE BAŞKANI HALUK BABAOĞLU 22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞU MESAJI

BELEDİYE BAŞKANI HALUK BABAOĞLU 22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞU MESAJI

NURİYE KARAAĞAÇ HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU

NURİYE KARAAĞAÇ HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU

MEHMET ÜNAL ŞAHİN AYVACIK’IN KURTULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI

MEHMET ÜNAL ŞAHİN AYVACIK’IN KURTULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI

Bülent Turan ; “Hiçbir Programımızı, Yatırımımızı Geciktirmeyeceğiz”

Bülent Turan ; “Hiçbir Programımızı, Yatırımımızı Geciktirmeyeceğiz”

22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞUNDA “ASEF” SAHNE ALIYOR

22 EYLÜL EZİNE’NİN KURTULUŞUNDA “ASEF” SAHNE ALIYOR

Mesaj Gönderip İstediği Masa Tenisine Kavuştu
 • Ana Sayfa » Genel
 • 1 Ocak 2018 - 07:37:04
">
  Mesaj Gönderip İstediği Masa Tenisine Kavuştu

  Lapseki ilçesine bağlı Karamusalar köyünde yaşayan Yasin Sevinç, AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’a mesaj göndererek talep ettiği masa tenisi setine kavuştu. Karamusalar Köyünde  yaşayan 17 yaşındaki Yasin Sevinç, Bülent Turan’a geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinden  köylerinde bazı spor ve oyun araçları eksikliği bulunduğunu belirterek, köy gençleri olarak masa tenisi oynamak istediklerini ancak böyle […]

  Lapseki ilçesine bağlı Karamusalar köyünde yaşayan Yasin Sevinç, AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’a mesaj göndererek talep ettiği masa tenisi setine kavuştu.

  Karamusalar Köyünde  yaşayan 17 yaşındaki Yasin Sevinç, Bülent Turan’a geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinden  köylerinde bazı spor ve oyun araçları eksikliği bulunduğunu belirterek, köy gençleri olarak masa tenisi oynamak istediklerini ancak böyle bir imkanlarının bulunmadığını ifade etti.
  Turan, bunun üzerine bu talebe kayıtsız kalmayarak, beraberindeki ekibe talimat verip Karamusalar köyünde yaşayan Sevinç ve arkadaşlarının kullanması için masa tenisi seti gönderdi.

  İl Genel Meclisi Üyesi Hasan Engin tarafından buraya getirilen ekipman kurularak kullanılmaya başlandı.
  Engin, gazetecilere yaptığı açıklamada, AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın gençlere yatırımı çok önemsediğini söyledi.
  Turan’ın bunu her fırsatta ifade ettiğini hatırlatan Engin, “Geçtiğimiz günlerde köy gençlerinden Yasin Sevinç Grup Başkanvekilimiz Bülent Turan’a mesaj yazarak masa tenisi istediğini belirtmiş. Sayın vekilimiz gençlere yatırımın çok önemli olduğunu ve gençliğe verdiği önemi her zaman söylüyor.  Sayın vekilimiz bizlere ekipmanı yolladı, bizde gençlerimize teslim ettik. Çok mutlu oldular.” dedi.
  Yasin Sevinç ise Turan’a kendisi ve arkadaşlarının adına teşekkür ettiğini belirterek, “Köyümüzde gençler olarak bu tarz bir şey istiyorduk. Vekilimize mesaj attım. Köyümüze kısa sürede masa tenisini gönderdi. Gençler olarak çok teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz. Allah onsan razı olsun.” diye konuştu.

  AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Tayfun Sevim de köylere hizmetlerin sadece yol, su değil her alanda olduğunu belirterek, birçok köye halı saha, basketbol ve voleybol sahaları kazandırdıklarını ve bu yöndeki çalışmalarının sürdüğünü söyledi.

  Oyun grubunun el birliğiyle kurulmasının ardından AK Parti İl Genel Meclisi Üyeleri Hasan Engin, Tayfun Sevim ve AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’ın babası Saadettin Turan, köyün gençleriyle masa tenisi oynadı.

   

   

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz