Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

Niyazi Tunçal Güven Tazeledi
 • Ana Sayfa » Genel
 • 11 Ocak 2018 - 22:01:47
">
  Niyazi Tunçal Güven Tazeledi

  Geyikli Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimli Olağan Genel Kurulunda mevcut başkan Niyazi Tunçal yeniden başkan seçildi. Geyikli ÇPL Konferans Salonunda gerçekleşen kongreye Geyikli Belediye Başkanı Ercan Yılmaz,  Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mustafa Vurucu, AK Parti Geyikli Belde Bşk. Mustafa Kirveli, CHP Geyikli Belde Başkanı Şükrü Taşkın, Geyikli Belediyesi Meclis Üyesi Zuhal Özkan […]

  Geyikli Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimli Olağan Genel Kurulunda mevcut başkan Niyazi Tunçal yeniden başkan seçildi.

  Geyikli ÇPL Konferans Salonunda gerçekleşen kongreye Geyikli Belediye Başkanı Ercan Yılmaz,  Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mustafa Vurucu, AK Parti Geyikli Belde Bşk. Mustafa Kirveli, CHP Geyikli Belde Başkanı Şükrü Taşkın, Geyikli Belediyesi Meclis Üyesi Zuhal Özkan ve Fatih Özcan, Ezine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Od.Bşk. Yılmaz Konca, Ayvacık Esnaf ve Sanatkarlar Od.Bşk. Hasan Fehmi Arıkan,  üyeler ve vatandaşlar katılfı.

  Olağan Genel Kurul Başkan Niyazi Tunçal’ın açılış konuşmasıyla başladı. Ardından Divan oluşturuldu. Saygı duruşunda bulunulması ve istiklal marşının okunmasının ardından gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi.

  Genel Kurulda bir konuşma yapan Başkan Tunçal, esnaf ve sanatkarların, vefanın, şefkatin ve merhametin timsalleri olduğunu, bencilliği, nefsine düşkünlüğü kendilerinden uzak tuttuklarını ifade ederek, “ Hiçbir zaman ayrıştırıcı olmadık. Bizden sizden diye ayırım yapmadık. Göreve geldiğimiz günden bu yana siz değerli üyelerimiz ve esnaflarımız için hizmetin en iyisini vermeye çalıştık.

  Hizmette zihniyeti değiştirme önceliğimiz doğrultusunda oda içi yapısal hizmet anlayışını geliştirerek odamızı sadece üye ihtiyaçlarını karşılayan bir kurumdan, üyelerimizin her türlü sorunlarına profesyonel tecrübelerimizle çözüm önerileri getiren bir kurum haline getirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Dana önceki dönemlerde plansız çalışmaya alışmış bir kurum olmaktan, daha düzenli daha özverili çalışmayı kendimize borç bildik. Hedeflerimizi belirledik ve çizgimizden taviz vermedik. Fakat odamız adına yapılan karalama çalışmaları, geçirmiş olduğumuz süreölerde müfettiş ve hukukun vermiş olduğu kararlarla temize çıkıp, odamızın herhangi bir usulsüzlük içinde olmadığını siz üyelerimize açık yüreklilikle beyan ederim. Odamızın sorunları için taşın altına el koymayı alışkanlık edindik. Yaptığımı hiçbir çalışmayı yük olarak görmedik.

  Önümüzdeki süreçte de yönetimim ile birlikte siz değerli üyelerimizin çıkarlarını koruma doğrultusunda her konuda hi<metlerimizi en uygun ve en iyi şekilde yerine getireceğimize size söz veriyoruz” dedi.

  Konuşmaların ardından seçimlere geçildi. Gerçekleşen seçimler sonucunda  kullanılan geçerli oyların 138 tanesini alan mevcut Başkan Niyazi Tunçal yeniden başkanlığa seçilirken, diğer aday Savaş İnce 102 oy aldı.

  Yönetim Kurulu Asil Üyeliklerine Bayram Güneri, Serkan Halit Savaş, Önder Erdoğan, Ersen Güney, Fatih Özden ve imam Talay seçilirken, Denetim Kurulu Asil Üyeliklerine de İlyas Azmaz, İbrahim Sarı ve Serdar Yılmaz seçildi.

  EZİNETÜRK GAZETESİ olarak başkan Niyazi Tunçal ve ekibine başarılar dileklerimizle hayırlı olsun diyoruz.

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz