EZİNE’LİLER KURTULUŞ GÜNÜNDE HALK KONSERİNDE “ASEF” VE “RADİYE TÜREDİ” KONSERİ VE MEHTERAN GÖSTERİSİ İLE GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

EZİNE’LİLER KURTULUŞ GÜNÜNDE HALK KONSERİNDE “ASEF” VE “RADİYE TÜREDİ” KONSERİ VE MEHTERAN GÖSTERİSİ İLE GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

PİZZA TOMATO 41. ŞUBESİ EZİNE’DE AÇILDI
 • Ana Sayfa » Genel
 • 13 Kasım 2017 - 09:07:22
">
  PİZZA TOMATO 41. ŞUBESİ EZİNE’DE AÇILDI

  41. Şubeye 41 Kere Maşallah İşletmeciliğini Ferdi Sayın’ın yapacağı PİZZA TOMATO 41. Şubesi Ezine’de açıldı. Türkiye’yi saran lezzet PİZZA TOMATO hızla büyümeye devam ediyor. İşletmeciliğini Ferdi Sayın’ın yapacağı PİZZA TOMATO 41, Şubesi  Abdurrahmanbey Caddesi 11. Sokak No:11 adresinde (Ali Saim Kayaalp Bulvarı) hizmete açıldı. Açılış törenine Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu, PİZZA TOMATO Yönetim Kurulu Bşk. […]

  41. Şubeye 41 Kere Maşallah

  İşletmeciliğini Ferdi Sayın’ın yapacağı PİZZA TOMATO 41. Şubesi Ezine’de açıldı.

  Türkiye’yi saran lezzet PİZZA TOMATO hızla büyümeye devam ediyor. İşletmeciliğini Ferdi Sayın’ın yapacağı PİZZA TOMATO 41, Şubesi  Abdurrahmanbey Caddesi 11. Sokak No:11 adresinde (Ali Saim Kayaalp Bulvarı) hizmete açıldı.

  Açılış törenine Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu, PİZZA TOMATO Yönetim Kurulu Bşk. İbrahim Yazgan, Genel Müdür Bekir Yazgan, Operasyon Müdürü Abdülkadir Yazgan, İlçe Emniyet Müdürü Alper Pasinli, Askerlik Şubesi Paşkanı Per.Yzb. Engin Us, AK Parti Ezine İlçe Bşk. Güray Yüksel, AK Parti Geyikli Belde Bşk. Mustafa Kirveli, DSP İlçe Bşk. Gürler Çetin, Belediye Meclis Üyesi Salih Özten, Mustafa Pilan, Hakan Üner, Ezine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Od. Bşk. Yılmaz Konca, Ezine Ziraat Od.Bşk. Anıl Kahrıman, Ezine Esnaf Ve San.Od.Bşk. Mehmet Özkan, Ezine Birlik Min.Taş Kop.Bşk.Aladdin Demir, Ezinespor Başkanı Mehmet Akyün, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, iş adamları ve vatandaşlar katıldı.

  “41 Şubede 550 kişiye iş istihdamı”

  Açılış töreninde konuşan PİZZA TOMATO Yön.Kur.Bşk. Yazgan, Türkiye’nin 7 coğrafi bölgesine yayılan şubeleri ile daha fazla noktada daha çok kişiye hizmet etmeyi hedeflediklerini belirterek, “1999 yılında Türkiye’nin %100 yerli markası olma heyecanı ile Ege bölgesinden çıktığımız bu yola sistemimizi ve konseptlerimizi geliştirerek aynı heyecanla devam ediyoruz. Konusunda uzman yöneticiler ile  arge ve konsept çalışmalarını günün koşullarına göre  sürekli yenilemekteyiz. Hem istihdam açısından hem de Türk markalarının çoğalması açısından biz de doğru nokta da durduğumuza inanıyor ve her açılan şube ile ailemize yeni bir halka eklemiş olmanın da haklı gururunu yaşıyoruz.

  Ayrıca, Türkiye genelinde 41 şube ile hizmet veren markamız toplam 550 kişiyi istihdam etmektedir. bu sayıyı yıl sonuna kadar yeni açılacak şubelerimizle birlikte 100 kişi daha artırarak 650 kişiye çıkarmayı planlıyoruz.

  Bizi diğer markalardan ayıran en önemli özelliğimiz özel karışımımızla her gün hazırladığımız günlük taze hamur ve güçlü Türk tedarik firmaları ile çalışıyor olmamızdır. Ürün çeşitliliğimiz 7 yaşından 70 yaşına kadar herkese hitap etmektedir. Ayrıca tüm şubelerimizde evlere ve işyerlerine paket servis hizmeti verilmektedir. Bu hizmetler için yemek sepeti ve online sipariş hattımız da mevcuttur.

  PİZZA TOMATO sosyal sorumluluk projeleri ile  eğitim, sağlık, çevre, sanat, kültür alanlarında  da ülkemize katkı sağlamaktadır. Bu konuda  yatırımcımız Ferdi bey den Ezine ‘de pizza tatmamış, imkanı olmayan çocuklarımız ve ailelerini şubemizde misafir etmelerini bekliyoruz.

  Bu şubenin yapımında emeği geçen yatırımcımız Ferdi Sayın ailesine ve tüm çalışanlara teşekkür ediyorum. Siz değerli misafirlerimize daha iyi hizmet verebilmek için, mümkün olabilen her şeyi yapmaya çalıştık.

  PİZZA TOMATO şubemizin başta ülkemize, Ezine ilçemize ve Sayın ailesine ve çalışanlarımıza hayırlara vesile olmasını temenni ederim. Tüm değerli misafirlerimize bu mutlu günümüzde yanımızda oldukları için teşekkür ederim. Hayırlı olsun” dedi.

  Konuşmanın ardından işletmenin açılışı kurdela kesimi ile yapıldı.

  PİZZA TOMATO Şubesinin açılışında Türk Bayrağı desenli Pizza açılışa katılanların büyük ilgisini çekerken, misafirlere pizza ve meyve suyu ikramında bulunuldu.

  İşletme Sahibi Ferdi Sayın’da Pizza Tomato’nun ilçe halkına hayırlı olması temennisinde bulundu. Sayın, “Artık Ezine’de ilçe halkımıza ve pizza dostlarına Tomato’nun kalitesini ve lezzetini getirdik. Firma olarak bütün detayları düşündük. Ailelerin çocukları ile birlikte gelebileceği güzel bir mekan hazırladık. Çocuk oyun alanı, Kafesi ve birbirinden nefis menüleri ile Pizza Tomato artık Ezine’de. Tüm halkımız bekliyoruz. Bilgi ve siparişleriniz için bizleri 618 40 40 numaralı telefonlardan arayabilrisiniz” dedi

   

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz