Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

Küçükkuyu’da Cinayet; “Tetik Köftenin Sahibi Ersin Tetik Öldürüldü”

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

AYVACIKLI’LAR ÇELİK’LE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

Nuriye Karaağaç Sonsuzluğa Uğurlandı

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMCILARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

Turan, Gelibolu-Eceabat Arası Tünel İnşaatını Gezdi

TUNCER ŞAŞKIN 23 NİSAN MESAJI
 • Ana Sayfa » Genel
 • 22 Nisan 2018 - 07:56:23
">
  TUNCER ŞAŞKIN 23 NİSAN MESAJI

  Üvecik Köyü Muhtarı Tuncer Şaşkın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.   Tuncer Şaşkın mesajında şunları kaydetti.   “98 yılını idrak ettiğimiz TBMM’nin kuruluşunu büyük coşku ve heyecanla yaşıyoruz. Milletçe milli birlik ve beraberlik, huzur ve güven içinde aynı duyguları paylaşmaktan, hür ve bağımsız olarak bu günlere ulaşmaktan ve geleceğe […]

  Üvecik Köyü Muhtarı Tuncer Şaşkın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

   

  Tuncer Şaşkın mesajında şunları kaydetti.

   

  “98 yılını idrak ettiğimiz TBMM’nin kuruluşunu büyük coşku ve heyecanla yaşıyoruz. Milletçe milli birlik ve beraberlik, huzur ve güven içinde aynı duyguları paylaşmaktan, hür ve bağımsız olarak bu günlere ulaşmaktan ve geleceğe güçlü umutlarla bakmaktan mutluyuz, gururluyuz. 23 Nisan sadece TBMM’nin açılışı değil, büyük lider Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde tarih yazan Yüce Türk milletinin, çağdaş dünyanın saygın ve onurlu bir üyesi olma amacıyla verdiği kutsal mücadelenin de yıl dönümüdür.

   

  Türkiye Büyük Millet Meclisi; demokrasimizin, milli devletimizin ve geleceğimizin teminatı ve millet iradesinin tecelli merkezi, demokrasimizin kalbi, milletimizin en büyük güvencesidir. Bu güvencenin toplumsal dayanağı ve en temiz kaynağı ise çocuklarımızdır.

   

  Çocuklarımıza daha güzel, daha yaşanabilir bir ülke bırakmak, onları geleceğe hazırlamak, herkesin üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmesi ile mümkündür. Çocuklarımızı ülkesini, milletini seven, onlar için çalışıp üreten insanlar olarak yetiştirmek hepimizin sorumluluğudur. Unutulmamalıdır ki umudumuz, en önemli zenginliğimiz olan çocuklarımıza sahip çıkmak, geleceğimize sahip çıkmaktır.

   

  Çocukların ruhsal ve bedenen iyi yetişmesi, günümüz teknolojileriyle donatılmış kurumlarda eğitim alarak geleceğe yürümesi yüce milletimizin istikbale güvenle bakmasını sağlayacaktır.

   

  Tüm insanlığın ortak amacı olan, barış ve kardeşlik içinde bir dünyanın kurulması, siz çocuklarımızın eseri olacaktır. Sevgi dolu yüreğiniz, hoşgörünüz ve iyi niyetiniz barışın temelini oluşturacaktır. Hepinizi çok sevdiğimizi ve sizlere güvendiğimizi bir kez daha ifade etmek istiyorum. Başarılarınızın ve mutluluğunuzun daim olması, en büyük dileğimizdir.

   

  Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, Birinci Meclisimizin kahraman üyelerini ve milli mücadelede emeği geçmiş olan herkesi saygı ve rahmetle anıyor, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 98. yıldönümünü, milletimizin ve Cumhuriyetimizin teminatı olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyorum.”

   

  • Etiketler

  The comments are closed.

  ANKET

  Sitemi nasıl buldunuz?

  Fotoğraf Albümleri
  ÖNE ÇIKANLAR
  Video Galerileri
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz